розділ АРХІВИ: WiFi routers

Налаштування Роутера У Режимі Клієнта Бездротовий Мережі у сфері Якості Приймача WiFi - адаптера WISP AP

Сьогодні поговоримо про те, як налаштувати роутер в якості приймача wifi, або адаптера бездротової мережі. У професійній термінології він також називається «режим клієнта» і позначається як «WISP» - Wireless Internet Service Provider. Ця функція найчастіше може допомогти в такій ситуації, коли необхідно підключити до WiFi комп'ютер, або ТВ приставку, що має роз'єм для мережевого кабелю EtheДетальніше »

Скидання Роутера TP-Link - Як Повернути Заводські Налаштування?

Оскільки я постійно проводжу маленькі експерименти над своїм роутером TP-Link, мені часто доводиться скидати настройки до заводського стану, щоб прибрати всі непотрібні конфігурації і виставити їх з чистого аркуша. Існує два способи повернути заводські настройки, і сьогодні я розповім, як зробити скидання роутера TP-Link. Хоча, мені довелося «поспілкуватися» з маршрутизаторами майже всіхДетальніше »

Як Налаштувати FTP-сервер На роутер Asus - Вхід на 192.168.0.100:2121 через AiDisk

FTP-сервер через роутер Asus в додатку AiDisk - це найоптимальніший спосіб налаштувати роздачу файлів по локальній мережі. Для того, щоб увійти на такий сервер, необхідно використовувати IP адресу 192.168.0.100 або 192.168.1.100 в залежності від моделі. Тут потрібно особливо підкреслити, що він використовується не для входу в роутер, а саме для підДетальніше »

Додаток TP-Link Tether - Як Зайти в Налаштування Роутера Archer з Телефону і Підключення до Інтернету

Багато сучасних моделей роутерів TP-Link отримали підтримку програми TP-Link Tether App - це додаток для настройки за допомогою мобільного телефону. Дуже класна штука - смартфоном ми користуємося постійно і завжди носимо з собою, а значить зайти в маршрутизатор можна в будь-якому місці, а доступ до налаштувань бездротової мережі завжди буде в кишені. Це набагато зручніше, ніж підключатися до маршрутизатора через браузер.Зверніть увагу, що офіційно це додаток саме мобільне і призначене, щоб зайти в налаштування маршрутизатора ТП-ЛІНК з телефону. Завантажити TP-LINK Tether на комп'ютер неможливо. Детальніше »

Режим Wi-Fi Роутера - Які Бувають і Як Налаштувати?

На порядку денному питання - як налаштувати режим роутера? Якщо ви зібралися створити бездротову мережу у себе вдома, то я рекомендую вибирати для цієї мети саме маршрутизатор, а не точку доступу, модем, ретрансляція або щось ще. Чому? Тому що цей пристрій багатофункціональне і замінює собою всі ці штучки. У цій статті ми розглянемо його основні режими роботи і подивимося, як вони налаштовуються на прикладі моделДетальніше »

Як Відключити WiFi за розкладом на роутер Автоматично?

У цій статті поговоримо про те, як відключити WiFi мережу на роутері TP Link, Asus, Zyxel Keenetic і Tenda. Повністю або автоматично за розкладом. Коли мене запитують по цій темі, то я відразу задаю пряме запитання - яка мета у цієї дії? Якщо ми хочемо відключити WiFi через уявної «шкідливості випромінювання», то це одне. Якщо ж ми не хочемо, щоб хтось користувався бездротовим сигналом, то Детальніше »

Налаштування Роутера Zyxel Keenetic 4G - Підключення Інтернету і Роздача WiFi

Сьогодні дізнаємося, як налаштувати wifi роутер Zyxel Keenetic 4G і підключити його до інтернету. Модель давно зарекомендувала себе як досить універсального і досить надійного пристрою. Ми також не могли обійти увагою цю лінійку. Тому зробили для вас докладну інструкцію з підключення та налаштування маршрутизатора Zyxel KeДетальніше »

Проброс Портів На роутер Asus - Покрокова Інструкція, Як Відкрити Порт

Тема цієї статті - кидок порто на роутері Asus. Але перш ніж перейти до неї впритул, розберемося, що таке перенаправлення портів і з чим його їдять. Для того, щоб дозволити з одного комп'ютера всередині локальної мережі підключатися до програми, запущеної на іншому, необхідно на маршрутизаторі відкрити порт. Іншими словами, вказати, що той, на якому працює цей додаток, повинен бути доступний для зовнішнього до нього підключення. Для цього потрібно налаштувати перенаправлення портів на роутері - будь-якому, не тільки Asus. Коли можна застосовувати цю фуДетальніше »

Пропускна здатність Локальної Мережі - Налаштування Планувальника Пакетів Трафіку QoS в роутер TP-Link, Asus, Zyxel Keenetic, D-Link

Пропускна здатність локальної мережі і фільтрація пріоритету трафіку (QoS) - тема, яка стає з поширенням швидкісного інтернету все більш актуальною. З кожним разом ми намагаємося підключити до роутера все більше пристроїв, а програмне забезпечення за замовчуванням не завжди може з ними з усіма впоратися. У цьому випадку на допомогу приходить настройка пріоритетів пакетів QoS для оптимізації пропускної здатності локальної мережі на маршрутизаторі. Вона призначає пріоритет на виконання тих чи інших найважливіших на даний момент задач і доступна не тількДетальніше »

Як Налаштувати Роутер ASUS роботи в режимі репітера, повторювачі - WiFi Підсилювач, WDS Міст

Режим репитера, або підсилювача wifi присутній майже в кожній моделі роутера Asus. Ця функція може ще називатися WDS міст. Вона дуже корисна в тому випадку, якщо у вас є вже налаштована бездротова мережа, але потужності сигналу не вистачає для того, щоб мати стабільний зв'язок в якійсь віддаленій кімнаті. У такій ситуації можна не купувати окремо підсилювач wifi, а налаштувати в ролі повторювача звичайний маршрутизатор Asus RT-N12, на якому я і покажу, як це робиться.Що таке режим повторювача-підсилювача на роутері Asus?Режим репитера, або Детальніше »

WiFi Роутер Apple AirPort Express - Що це таке? Огляд і Відгук

Уже кілька років минуло з моменту виходу найсвіжішої версії WiFi роутера Apple AirPort Express, а у нас його досі не було на огляді. Поспішаємо виправити дану ситуацію, адже Цей пристрій, як і до будь-якого гаджету, що випускається компанією з Куппертіно, завжди підвищена увага - і не тільки шанувальників фірми. У цій статті, як завжди, не тільки подивимося на нього зовні і на настройки, але і зауважимо максимальну швидкість інтернету через wifi - цікаво ж дізнатися, що це взагалі таке за такі гроші?І ось, ми придбали точку доступу Apple AiДетальніше »

Налаштування Роутера TotoLink N300RT - Підключення та Прошивка

У цій статті мова піде про те, як налаштувати роутер TotoLink. Я покажу, як його підключити до інтернету, роздати wifi і оновити прошивку на прикладі моделі N300RT, який недавно з'явився в моїй колекції. Однак дана інструкція підійде для настройки будь-якого маршрутизатора ТотоЛінк - N150RT, A2004NS і ін., Тому буде корисна всім власникам пристроїДетальніше »

Як Підключити FTP Сервер через Роутер TP-Link - Налаштування Мережевого Сховища фото на Зовнішньому Диску або USB флешки (192.168.0.1:2121)

Сьогодні наша тема - як підключити до роутера TP-Link жорсткий диска HDD / SSD, SD-карту пам'яті або USB флешку, щоб створити файловий FTP-сервер в локальній мережі. Функція мережевого сховища документів є дуже зручним способом надати швидкий загальний доступ до різних папках, фільмів, відео або музики для всіх пристроїв, підключених до одного і того ж WiFi. Поговоримо про те, як налаштувати FTP сервер на роутері TP-Link Archer. Розповім, як підключити до USB порту ТП-лінк зовнішній диск накопичувач або флеш карту, а потім по бездротовій або кабельної домашньої мережі роздати з нього файли черезДетальніше »

Прошивка WiFi Роутера Huawei - Оновлюємо ПО маршрутизатора Своїми Руками

Продовжуємо вивчати тонкощі роботи з роутером Huawei. У цій статті поговоримо про прошивці - де її скачати і як оновити програмне забезпечення. Найчастіше цим питанням задаються ті, хто має у себе брендований маршрутизатор від якогось провайдера - Ростелеком, Білайн, Київстар і т.д. Чомусь вони особливо полюбили цього виробника, зокрема моделі Huawei WS319, WS329, WS5200, B315S повністю міняли внутрішній веб-інтерфейс панелі управління. Ми ж хочемо повернути офіційну заводську прошивку, яка підтримує вДетальніше »

Що Таке Статичний IP адреса, Навіщо він потрібен, Як Встановити на Комп'ютері або Налаштувати в роутер?

У цій статті будемо розбиратися, що таке статичний IP адреса, для чого він потрібен і як його встановити і прописати в настройках комп'ютера або wifi роутера TP-Link, Zyxel Keenetic, Asus, Tenda, Apple, Mercusys. Статичний IP адреса може бути як зовнішнім, коли комп'ютер або роутер підключений до інтернету. Так і внутрішнім, коли IP Детальніше »

Підключення і Налаштування Роутера D-Link DIR-300 - Покрокова Інструкція

Питання як підключити роутер D-Link DIR-300, цікавить тисячі користувачів, і це не випадково - адже він по праву заслужив звання наймасовішого wifi роутера на російському ринку. Це можна пояснити не тільки доступною ціною і простим налагодженням, а й також тим, що багато провайдерів в здавали і продовжують Детальніше »

Скидання Роутера Tenda - повернення до заводських налаштувань Мережі WiFi і Паролю

Розглянемо порядок дій щодо скидання пароля і поверненню до заводських налаштувань роутерів фірми Tenda. Для чого потрібен повний скидання? Наприклад, якщо ви забули пароль від панелі управління, а є необхідність внести будь-які зміни в налаштування. Зокрема, при зміні провайдера на іншого. Або якщо в роботі мережі Тенда виникають якісь проблеми, вирішити які найпростіше обнуленням всіх параметрів і поверненням до заводських.Скидання маршрутизатора ТеДетальніше »

Огляд і Налаштування WiFi Роутера TP-Link TL-WR840N - Як Підключити до Комп'ютера та Встановити Мережа Інтернету

Сьогодні у нас огляд на бюджетну, але при цьому вельми просунуту модель ТП-лінк. Я покажу, як вручну налаштувати роутер TP-LINK TL-WR840N без диска для будь-якого провайдера - Ростелеком, Білайн, Київстар, ТТК, Матрикс та інших. В цьому маршрутизаторі реалізований мінімально необхідні характеристики і функціонал для організації локальної бездротової мережі. Тому я дам докладну інструкцію, як пДетальніше »

Налаштування Роутера Apple Airport Express - Підключення до Комп'ютера і Установка Інтернету по WiFi

Нещодавно в моїй колекції з'явився ще один вельми цікавий девайс від компанії з Куппертіно - WiFi роутер Apple Airport Express. Як налаштувати роутер Apple Airport Express, підключити його до інтернету і почати роздавати вайфай? Розробники компанії, як завжди, не зовсім ординарно підійшли до завдання створення програмного забезпечення для свого маршрутизатора. Тому якщо ви Детальніше »

XiaoMi Mi Nano WiFi Router - Огляд та Відгук

Якщо ще кілька років тому розмір роутера безпосередньо говорив нам про технічні характеристики його начинки, то сьогодні це вже не є таким визначальним показником. Технології вдосконалюються і сьогодні в невелику коробочку можна вмістити досить продуктивне залізо. Яскравим прикладом тому може служитиДетальніше »

Як Створити DMZ Хост і Віртуальний Сервер На роутер?

У цій статті я розповім, що таке DMZ хост або сервер на роутері. А також як відкрити порти за допомогою функції DMZ. Раз ви вже читаєте цю статтю, то напевно ви вже знаєте, що таке віртуальний сервер і для чого це потрібно робити. Якщо немає, то читаємо тут. Якщо коротко - то відкрити порт на роутері потрібно в тому випадку, коли ви з комп'ютера обмінюєтеся файлами з іншими користувачами інтернету. НапрДетальніше »

Підключення і Налаштування Роутера Tenda Через Телефон - Мобільний Додаток Tenda WiFi

Сьогоднішня стаття буде присвячена темі підключення і входу в настройки роутера Tenda з мобільного телефону. Нові моделі цього виробника підтримують цю функцію, завдяки якій користувач може зручно управляти своєю бездротовою мережею за допомогою додатка, адаптованого під роботу з невеликого смартфонного екрану. Через нього можна зайти в адмінку і провести всі необхідні конфігурації.Мобільний додаток Tenda WiFi для телефонуЗайти в маршрутизатор Тенда з телефону відразу, як це реалізовано в аналогічних додатках від інших розробників мережевого обладнання, про які ми вже Детальніше »

Налаштування VPN Сервера На роутер TP-Link Для Видаленого Підключення

Налаштування VPN на роутері дозволить безпосередньо через інтернет підключатися з віддаленого комп'ютера або смартфона до ресурсів вашої домашньої або робочої локальної мережі - поштового сервера, принтеру, баз даних, FTP-сервера і так далі. Сьогодні детально розберемо, як безкоштовно налаштувати з'єднання на звичайному маршрутизаторі на прикладі моделі від TP-Link, а також як до нього підключитися з ПК або телефону.Умови для настройкДетальніше »

Блокування Сайту або Інтернету В роутер TP-Link - Як Обмежити Доступ Для Комп'ютера Користувача по IP або MAC Адресу Пристрої?

Прийшов час поговорити про те, як заблокувати на wifi роутера TP-Link комп'ютер певного користувача по IP або MAC адресу його пристрою, а також обмежити доступ до конкретного сайту. Заборона відвідування того чи іншого сетевоого ресурсу може знадобиться в тому випадку, якщо у вас, наприклад, є неповнолітня дитина.Детальніше »

Налаштування WiFi Роутера Xiaomi Mi Router 4 з Телефону Через Мобільний додаток Android або iOS

У цій статті я вирішив зробити докладну інструкцію з підключення та налаштування wifi роутера Xiaomi Mi 4 за допомогою мобільного телефону. Оскільки модель вийшла недавно, міжнародної прошивки на неї поки на неї немає. Тому якщо ви вирішите виконати початкову установку з комп'ютера, то врахуйте, що весь веб-інтерфейс панелі адміністратора буде в ієрогліфах. Я вже показував, як підключиДетальніше »

Утиліта TP-Link Для Windows Для Підключення та Налаштування WiFi Роутера або Адаптера для ПК - Де Завантажити і Як Встановити?

До будь-якого бездротового маршрутизатора або адаптера TP-Link в коробку кладеться ліцензійний диск з фірмовою утилітою для Windows, за допомогою якої можна підключитися до інтернету і налаштувати роздачу wifi на ПК. За великим рахунком, він не потрібен, так як задати всі необхідні конфігурації легко в адмінки через звичайний браузер, в чому ми вже переконалися. Однак, раз така мДетальніше »

Vonets VAR11N - Маленький WiFi Комбайн

Всім привіт!Продовжуємо розкривати гаджети, надіслані нам на огляд інтернет-магазином GearBest. Сьогодні у мене на столі лежить маленьке універсальний пристрій, що поєднує в собі WiFi роутер, адаптер і ретрансляція - Vonets VAR11N (купувався тут).Пристрій працює на частоті 2.4 ГГц і підтримує в теорії швидкість 300 Мбіт / c, всі типи шифрування, стандарт WiFi «N» і т.д. - все як у всіх.На дешевої м'якою коробочці намальованіДетальніше »

Що Таке Двохдіапазонний WiFi Роутер і Dual Band Wireless AC?

Сьогодні продовжимо розмову про сучасні тенденції wifi, а саме про таке поняття, як Dual Band Wireless і про двохдіапазонний WiFi роутер - що це таке і навіщо він потрібен.Переваги Dual Band WirelessПро те, що таке діапазон 5ГГц, я докладно розповів в одній з минулих статей. Давайте згадаємо дві основні переваги використання цієї частоти.Висока швидкістьстабільність роботиДля того, щоб перейти на стандарт WiFi 802.11AC, який якраз працює з мережами 5G, нДетальніше »

Обмеження Швидкості Інтернету для Певного Користувача На WiFi роутер TP-Link?

Досить часто читачі запитують про обмеження швидкості підключення до інтернету через маршрутизатор. Сьогодні поговоримо про те, як на wifi роутера TP-Link обмежити швидкість інтернету для конкретного користувача. Налаштування роутерів даної фірми досить гнучкі, завдяки чому ми маємо можливість навіть на самих бюджетних моделях виставити максимальну швидкість завантаження як для всіДетальніше »

Огляд WiFi Роутера Netis N4 - Налаштування і Відгук про бездротовий маршрутизатор AC1200

У сьогоднішньому огляді я покажу вам один цікавий WiFi роутер - Netis N4. Здавалося б, що примітного в налаштуванні цієї моделі? А то, що це найдешевший WiFi роутер, що працює за стандартом AC1200, тобто відразу в двох частотних діапазонах - 2.4 ГГц зі швидкістю передачі даних до 300 Мбіт / с і 5 ГГц до 867 Мбіт / с. Вай-Фай мережі в діапазоні 5 GHz все щільніше впроваджуються в повсякденне використання. Але найпрДетальніше »

Як Поміняти Ім'я WiFi Мережі - Зміна SSID На роутер

Коли ми дістаємо роутер з коробки і включаємо його, то в 99% випадків він починає автоматично роздавати wifi. Це з'єднання використовується для первинної настройки мережі, у якій є своя назва - SSID. Воно вказано на наклейці на корпусі маршрутизатора і потрібно, щоб відрізнити сигнал від свого роутера від інших. Однак з метою безпеки залишати його Детальніше »

Огляд WiFi Роутера Netis N1 (AC1200) - Налаштування маршрутизатора на Рідний прошивки і Відгук про Використанні

Продовжуємо знайомство з новими пристроями в лінійці Нетіс. У минулій статті, присвяченій даному виробнику, ми дивилися на роутер Netis N4 - почитайте цю інструкцію, якщо ще не встигли. Ну а сьогодні у нас на огляді старша модель Netis N1 AC1200. За технічними характеристиками він перевершує свого «молодшого брата», хоча обидва Детальніше »

Скидання Роутера Zyxel Keenetic До Заводських Настройок - Як Повернути Логін і Пароль від WiFi?

У цій статті мова піде про скидання налаштувань на роутері Zyxel Keenetic до заводських. Функцію Reset зручно використовувати при підключенні нового обладнання. Вона є у всіх моделях Зіксель Кинетик - Lite, Start, 4G, Ultra, Giga, Omni, Extra, в тому числі 2 і 3 генерації. Повернення заводських параметрів може вирішити масу проблем, які можуть виникнути через деякий час після початку використання маршрутизатора. Дуже часто замість того, щоДетальніше »

Огляд Xiaomi Mi Wi-Fi Router 4 - Відгук Про Маршрутизатор

Xiaomi Mi Router 4 є продовжувачем топових wifi маршрутизаторів в так полюбилася в Росії лінійці бездротових пристроїв компанії Сяомей. За попередніми моделями користувачі залишали відмінні відгуки, оцінивши по достоїнству поєднання високої якості і відмінних технічних характеристик при дуже невисокою вартістю. Чи порадує також Xiaomi Router 4? Наскільки він відрізняється від 3-ої версії? У цьому нам належить сьогодні розібратися.Процесор - MT7621A 880MHzОперативна пам'ять - 128Mb DDR3Накопичувач - 128Mb SLC Nand FlashПорти - 2 LAN, 1 WAN (1 Гбіт / с)АнтениДетальніше »

Роутер Zyxel Keenetic в Режимі WiFi Репітер Як Повторювач (WDS міст) для Посилення Сигналу

Налаштування роутерів серії Zyxel Keenetic в якості репитера WiFi, або підсилювача, трохи складніше, ніж у інших виробників. Нагадаю, що режим бездротового повторювача, або WDS моста, дозволяє повторювати сигнал від іншого джерела вай-фай і тим самим продовжувати зону його роботи. У цій статті я покажу, як налаштовується режим підсилювача wifi як на морально застарілих маршрутизаторах Zyxel Keenetic Lite або 4G, так і на оновлених моделях, які виробляються вже під окремим брендом Keenetic AДетальніше »

Невидима WiFi Мережа - Як Приховати SSID На роутер?

У даній статті мова пройде про невидиму WiFi мережі з прихованим SSID. Я покажу, як її включити на роутерах TP-Link, Asus, Zyxel Keenetic, D-Link, Tenda, Apple, Upvel. В налаштуваннях будь-якого маршрутизатора є така функція, як «Зробити SSID невидимим». Або «Приховати WiFi мережу» - називатися вона може по-різному. Для чого вона потрібна?Що таке мовлення SSID (Broadcast)?Мовлення SSID, або BroadcasДетальніше »

ТОП Кращих роутер для 4G Модем 2020-2021 - Рейтинг і Думка Фахівця

У новому рейтингу ми хочемо представити ТОП кращих wifi роутера для підключення 4G модему на думку наших фахівців. Сьогодні полиці магазинів завалені величезною кількістю різноманітних моделей на будь-який смак і гаманець. З усього цього різноманіття були обрані кілька кращих універсальних маршрутизатора з швидким інтернетом через wifi і наявністю USB порту для підключення 4G модему, а також зовнішньогДетальніше »

На роутер Горить Червона Лампочка, блимає Помаранчевий або Зелений Індикатор WAN TP-Link?

До мене часто звертаються користувачі Білайн, Ростелеком і інших провайдерів з питанням - що означає, якщо на роутері горить або блимає помаранчевим, червоним або зеленим кольором лампочка навпроти статусу підключення до інтернету через порт WAN. При цьому сам інтернет на ньому часто відсутня - до нього неможливо підключитися. На сучасних маршрутизаторах TP-Link помаранчевий індикатор додатково виконаний у вигляді підсвічується іконки у вигляді гДетальніше »

Огляд Роутера Keenetic Viva KN-1910 (AC1300) з USB Портом - Відгуки та Налаштування

WiFi роутер Keenetic Viva (KN-1910) - це середня модель в лінійці колишнього підрозділу Zyxel, яке тепер працює під власним брендом Кинетик. Даний огляд і інструкцію з налаштування Keenetic Viva я буду робити, тримаючи в розумі інший маршрутизатор - Keenetic Start. Нагадаю, його ми вже бачили - на ньому стоїть точно така ж прошивка, як на Кинетик Віва. Ці моделі хоч і не конкуренти один одному, оскільки значно відрізняються поДетальніше »

Налаштування Роутера Акадо, OnLime, 2 кому, Qwerty - Динамічний IP

Налаштування роутера Акадо і OnLime максимально проста. Якщо бути точніше, то там взагалі нічого не потрібно налаштовувати - просто підключити кабель до маршрутизатора і користуватися інтернетом. Однак у новачка все одно може виникнути питання, як налаштувати роутер Акадо або OnLime, тому я зробив докладну інструкцію, яка універсальна для будь-якої модеДетальніше »

Як Налаштувати VPN Сервер На роутер Zyxel Keenetic?

Вітаю читачів блогу, а конкретніше тих, хто є власником роутера Zyxel Keenetic - адже сьогодні я ми будемо створювати підключення по VPN до пристрою саме цього виробника. Після встановити цю опцію у користувача з'являється можливість з'єднуватися з локальною мережею, налаштованої будинку або в офісі, віддалено через інтернет, не маючи при цьому прямого зв'язку з WiFi з даним маршрутизатором. Наприклад, забули вдома якийсь важливий файл, який був на мережевому накопичувачі, підключеному до роутера - тут же зайшли на нього по VPN і отримали необхідні дані - зручно!Налаштування VPN на маршрутизаторДетальніше »

Як Завантажити Торрент Через Роутер Zyxel Keenetic За WiFi - BitTorrent Клієнт

Вітаю всіх любителів інтернету!Думаю, що пояснювати, як завантажити торрент вам пояснювати не потрібно - майже кожен користувач комп'ютера хоч раз в житті це робив. Я, як і багато користувачів інтернету, досить багато файлів скачую за допомогою торрента через wifi роутер Zyxel Keenetic - не подумайте нічого поганого, просто багато знайомих, які діляться своїми сімейними роликами. При цьому я люблю переглядати відео на великому екрані телевізора, а не на комп'ютері. Яким чином зазвичай відбувається весь процес з файлом, з моменту його завантаження до потрапляння на ТБ?Нагадую, що скачування матерДетальніше »

Авторизація Wi-Fi по СМС - Як Зробити Ідентифікацію по SMS на роутер Zyxel Keenetic?

Сьогодні вже ні для кого не секрет, що відповідно до чинного російського законодавства надавати доступ до безкоштовного WiFi в громадських місцях дозволено тільки за допомогою авторизації по СМС. Саме тому в метро, ​​в поїзді РЖД, наземному транспорті або будь-якому кафе нас кожен раз просять вводити свій номер телефону і підтверджувати підключення до інтДетальніше »

DLINKDDNS.COM - Віддалений Доступ До WiFi роутер D-Link Через Інтернет За DDNS

В панелі налаштувань свого недавно придбаного роутера D-Link я виявив одну цікаву можливість - віддалений доступ. З її допомогою можна з будь-якого комп'ютера з будь-якої точки земної через інтернет зайти в адмінку роутера. Але є одне АЛЕ - для цього він повинен бути підключений до провайдера з білим IP адресою, за який потрібно платити окремо постачальникові інтернет-послуг. Інший варіант, більш скДетальніше »

Огляд WiFi Роутера Netis WF2880 - Правдивий Відкликання та Тест на Швидкість

Оглядів про дводіапазонного роутере netis WF2880 в інтернеті не дуже багато, але при цьому всі вони більш, ніж позитивні. Що це - реальні відгуки власників або проплачена реклама вироби? Сьогодні у на є можливість перевірити в справі маршрутизатор netis wf2880. Фірма сама по собі не так широко відома на нашому ринку, а коли куДетальніше »

Як Підключити USB Диск або Флеш Накопичувач до роутера D-Link - Налаштування FTP-Сервера На

Організувати FTP-сервер на роутері D-Link можна на тих моделях, у яких є роз'єм USB для підключення зовнішніх накопичувачів - флеш-карт або жорстких дисків. Завдяки постійним і своєчасним оновленням, виробник намагається підтримувати свої маршрутизатори в максимально актуальному стані. Петому можете не сумніватися - якщо у роутера є USB порт, значить до нього можна під'єднати жорсткий диск або флешку, і з їх допомогою можна обмінюватися файлами по FTP всередині локальної мережі.Підключення диска або флеш накопиДетальніше »

Як Зайти в Налаштування Роутера Xiaomi З Телефону Через Додаток Mi WiFi?

Xiaomi - компанія, що володіє величезним штатом розробників і програмістів. Тож не дивно, що вона не відстає від сучасних тенденцій і створила свій мобільний додаток Mi Wifi для підключення та налаштування своїх роутерів через мобільний телефон. У цій статті я детально покажу, як це зробити.Мобільний додаток Xiaomi Mi WiFiОтже, поговоримо про те, як через мобільник потрапити в адмінку wifi роутера Xiaomi Mi Router.Для того, щоб працювДетальніше »

Як Підключити Накопичувач до USB Порту Роутера Zyxel Keenetic - Флеш Карта або Жорсткий Диск як FTP сервер

Тема підключення накопичувача до USB порту роутера Zyxel Keenetic актуальна як ніколи. Сьогодні буквально всі пристрої для відтворення відео контенту оснащені бездротовим модулем wifi, будь то телевізор, проектор або той же смартфон. Якщо ж вбудованого вайфая немає, то для них легко знайти адаптер на будь-який смак, щоб мати можливість підключитися до маршрутизатора. А значить ми можемо легко використовуватиДетальніше »

Симулятор Роутера - Емулятори TP-Link, Asus, Zyxel Keenetic, Tenda, Mercusys, Netis, Upvel і Linksys

У цій статті дам для вас посилання на емулятори wifi роутерів найпопулярніших брендів - TP-Link, Asus, Zyxel Keenetic, Tenda, Netis, Mercusys, Upvel і Linksys. Запитайте, для чого взагалі потрібні емулятори маршрутизаторів? Наприклад, для того, щоб перед покупкою тієї чи іншої моделі подивитися її веб-інтерфейс, поколупатися в настройках і зрозумДетальніше »

Веб-Інтерфейс Роутера TP-Link - Як Увійти в Систему Настройок?

Веб-інтерфейс роутера TP-Link - це панель управління, яка дозволяє увійти в систему налаштувань через браузер. Як ми знаємо, в настройки ТП-лінк можна також зайти через мобільний додаток з телефону. Однак вхід через веб-інтерфейс у сучасних маршрутизаторів доступний як для комп'ютера, так і смартфона, оскільки оптимізований під будь-який дозвіл екрана.Детальніше »

Band Steering і Smart Connect - Що за Технологія в роутер і Як Працює WiFi 5 ГГц і 2.4 ГГц Одночасно?

Останнім часом світ бездротових технологій наповнюється все новими термінами. Один з них - технологія Band Steering, яку деякі називають Smart Connect. Що це таке? Як його включити? У цій статті докладно розповім, як працює WiFi 5 ГГц і 2.4 ГГц одночасно через Smart Connect на роутері TP-Link і Band SteerДетальніше »

Airtime Fairness - Що Це В роутер?

Поняття Airtime Fairness, або в скороченні ATF, з'явилося недавно і пов'язане воно безпосередньо з роботою усіма нами улюблених wifi роутерів. А точніше, з його пропускною здатністю. Якщо говорити мовою адміралів, то відомо, що швидкість корабельної ескадри дорівнює швидкості самого повільного судна. Це ж визДетальніше »

Роутер ASUS RT-AC87U - Огляд і Налаштування

У середини 2012 р почали з'являтися пристрої, здатні працювати з новим швидкісним стандартом WI-FI 802.11ac. Сьогодні таких маршрутізаоров і адаптерів предостатньо, але цієї зими компанія ASUS представила справжнісінького WI-FI-монстра - роутер ASUS RT-AC87U.Зовнішність і комплектація ASUS RT-AC87UЗ коробки разом з роутером ASUS RT-AC87U дістаємо звичний набір:антени,блок живлення,кабель Ethernet,CDта інструкціюОдин лише зовнішній виглядДетальніше »

Огляд і Відгук на WiFi Роутер TP-Link Archer C1200 - Інструкція з підключення та налаштування

З кожним роком дозвіл відео стає все більше, якість картинки краще, онлайн ігри важче, а з'єднання з інтернетом - все більш швидкісним. Природно, що найпростіші і недорогі wifi роутери не можуть впоратися з одночасною якісною ретрансляцією всього цього різноманіття контенту, який споживає сучасний користувач. У сьогоднішньому огляді я як раз-таки покажу маршрутизатор, який призначений саме для виконання цієї багатозадачності з підтримкою майже всіх останніх стандартів - знайомтеся, TP-Link Archer С1200. Поговоримо про його зовнішній вигляд, зробимо огляд харДетальніше »

Як Підключити Диск до роутера Asus по USB - Віддалений Доступ з Телефону через AiCloud

USB порт на роутері ASUS може використовуватися для різних цілей. Але сьогодні я покажу, як підключити через роз'єм USB зовнішній жорсткий диск або флеш накопичувач для того, щоб роздавати по локальній мережі файли. Налаштувавши цю опцію, и отримаємо до нього постійний доступ з будь-якого гаджета. Замість того, щоб кожного разу викачувати будь-якої документ на новий пристрій або пДетальніше »

Блокування Сайту, Щоб Він Чи не Відкривався У браузері На Комп'ютері Дітей?

Сьогодні подивимося, як заблокувати певний сайт, щоб він не відкривався в браузері на комп'ютері або ноутбуці Windows. Незважаючи на всі вжиті сьогодні закони про заборону певного роду матеріалів для дорослих в інтернеті, будь хоч трохи «просунутий» користувач з легкістю може обійти їх і відвідати небажані сторінки, заблоковані в Росії Роскомнадзором - казино, порно, шахраїв, знайомств і т.д. Однак є маса можливостей обмежити доступ до сторінки або ресурсу безпосередньо на рівні комп'ютера або wi-fi роутера для дитини або співробітників фірми. У цій статті ми детально розберемо, як остаточно забДетальніше »

Автономна Завантаження Torrent фото На Роутер Через USB Додаток ASUS Download Master

У цій статті я продовжу знайомити читачів нашого блогу з можливостями роутера Asus. А саме, покажу, як налаштувати автономну завантаження файлів на накопичувач, підключений до маршрутизатора через USB додаток Download Master. Ви будете спати, а на нього буде завантажуватися великий за обсягом торрент. Який можна буде з ранку подивитися на будь-якому девайсе, підключеному до WiFi. Цікаво? ТодДетальніше »

Відновлення Роутера Zyxel Keenetic Після Поломки Прошивки - Завантажувач Recovery

У цій статті швиденько розберемося, як відновити роутер Zyxel Keenetic, якщо полетіла прошивка. Якщо чесно, я зараз навіть не пригадаю, коли востаннє щось відбувалося з моїм маршрутизатором Zyxel, який працює в якості основного - він відрізняються досить високою надійністю. Але поломки трапляються з будь-якими пристроями, та й «криві руки» самого користувача теж ніхто не відміняв, тому щоб уникнути можливих проблем при відновленні параметрів завантажувача Keenetic Recovery в разіДетальніше »

Налаштування Роутера TP-Link Archer C20 - Підключення До Комп'ютеру і Установка WiFi Інтернету

Маршрутизатор TP-Link Archer C20 - досить непогана сучасна модель з хорошими характеристиками. Сьогодні я не буду детально розповідати про його зовнішній вигляд і технічні можливості. Це буде детальна покрокова інструкція для новачків про те, як налаштувати wifi роутер TP-Link Archer C20. Процес нескладний і робиться по сДетальніше »

Налаштування Wi-Fi Роутера Huawei і Honor - Установка Інтернету і Підключення Комп'ютера до Мережі

Нарешті з'явилася можливість написати повноцінний пакет статей, що стосуються налаштування Wi-Fi роутерів Huawei і Honor. Сьогодні вашій увазі буде представлена ​​інструкція, як підключити і налаштувати маршрутизатор Хуавей з комп'ютера або ноутбука через веб-браузер на прикладі Huawei WS5200. Я вже робив керівництво по установці Huawei BS315S, однак у нього була застаріла версія адмінки, яка в нових моделях не використовується. Тут же буде універсальна стаття, яка підходить як для настройки сучасних маршрутизаторДетальніше »

Заборона Доступу до Інтернету На роутер Zyxel Keenetic - Як Заблокувати Сайт або Обмежити Пристрій?

Перш ніж впритул перейти до питання, як заблокувати сайт на роутері Zyxel Keenetic, давайте подумаємо, для чого взагалі може знадобиться функція фільтра контенту в інтернеті? Всім відомо, чим займаються дуже багато співробітників в офісі - штовхають х ** сидять в соціальних мережах. Ось чому такий крайній Детальніше »

Огляд TP-Link TL-WR820N (N300) - Посилений WiFi Роутер

Останнім часом серед виробників мережевого устаткування ознакою хорошого тону стало ставити на самі бюджетні пристрої досить потужні антени. Не обійшла стороною ця тенденція і TP-Link. У цьому огляді ми подивимося і залишимо відгук на новий посилений wifi роутер початкового рівня TP-Link TL-WR820N (N300). Конкуренти не дрімають, і миДетальніше »

Огляд Роутера Tenda FH456 - На Що Здатний?

Сьогодні на нашому тестовому стенді WiFi роутер Tenda FH456 - виробника, поки не так широко відомого на нашому ринку, але при цьому відрізняється демократичністю цін на своє обладнання. Зокрема, FH456 на Яндекс.Маркеті можна знайти за ціною від 1100 рублів - вельми непогано для роутера з чотирма антенами по 5 dBi кожна.КомпДетальніше »

Налаштування WiFi Роутера TP-LINK 842ND - Підключення та Прошивка

При своїй відносно недорогий вартості WiFi маршрутизатор TP-Link TL-WR842ND (RU) надає дуже широкі можливості по підключенню інтернету і створення бездротової мережі. Особливо радує той факт, що модель випущена спеціально для Росії. А це означає, що всі налаштування, пов'язані з російськими провайдерами, вже є в заводській прошивці TP-Link 842ND. Тобто встановити всі необхідні параметри для підключення Детальніше »

Огляд Роутера TP-Link TL-WR940N 450M - Відгук Власника

Хотіли потужний і відносно недорогий роутер? Отримайте! Буквально недавно компанія TP-Link представила свою нову модель TL-WR940N 450M, і ось він уже з'явився на нашому огляді. А це означає, що сьогодні ми познайомимося з технічними характеристиками і дізнаємося мій відгук про використання роутера TP-LДетальніше »

Огляд і Відгук на WiFi Роутер Tenda AC6 (AC1200)

WiFi роутер Tenda AC6 (AC1200) - одна з топових моделей в лінійці даної фірми. Даний огляд і відгук буде корисний, так як маршрутизатори Тенда поки ще не так популярні на російському ринку. Однак за вартістю вони значно дешевше, ніж аналоги у більш розкручених брендів. Ось чому коли нам запропонували Tenda AC1200 на оглядДетальніше »

Віддалений Доступ За VPN до роутера Xiaomi

Продовжуємо вивчення можливостей маршрутизатора Xiaomi. Сьогодні я покажу, як створити на ньому VPN сервер, через який можна буде отримати можливість віддаленого підключення до організованої через нього локальної мережі WiFi. Тобто, вийшовши в інтернет абсолютно з будь-якого місця, ви зможете зайти на свій роутер і зробити на ньому будь-які настройки або ж скористатися одним з налаштованих ресурсів, наДетальніше »

URL-Фільтр Контенту на роутер D-Link - Блокування Сайтів

Власники роутерів D-Link знаходяться в списку тих щасливчиків, у яких в стокової прошивці є вбудований інтернет-фільтр контенту, представлений у зрозумілій для новачків формі. Використання блокувальника сайтів, щоб вони не відкривалися в браузері на комп'ютері, - дуже дієвий спосіб обмежити доступ до небажаних матеріДетальніше »

Батьківський Контроль На роутер TP-Link - Фільтр За MAC Адресу, Обмеження Доступу в Інтернет

Напевно ви, колись копаючись в налаштуваннях роутера, натикалися на таку функцію, як батьківський контроль? якщо ми говоримо про маршрутизатори TP-Link, то в ній поєднується фільтр по MAC адресам, повне обмеження доступу в інтернет або до окремих певних сайтів для одного або декількох комп'ютерів одночасно. Що це і для чого його використовувати? Я вже написав цілих дві статті про заборону перегляду тих чи інших ресурсів за допомогою фільтрів роутера і сервісу Яндекс DNS. Сьогодні прийшов час розібратися в батьківським контролем на маршрутизаторах ТПДетальніше »

Як Налаштувати Роутер Upvel - Підключити до Інтернету і Встановити WiFi Сигнал

Поговоримо про те, як налаштувати роутер Upvel. Маршрутизатор цього бренду широко представлені в основному серед пристроїв, які надають своїм клієнтам різні вітчизняні інтернет провайдери - Ростелеком, Білайн, Дом.ру і т.д. В основному це Upvel UR-315bn і UR-325bn, але дана інструкція по налаштуванню буде універсальна для всіх моделей даного виробника мережевого устаткування (UR-515d4g,Детальніше »

Чому Роутер Сам Скидає Налаштування Паролю, WiFi і Інтернету при відключенні живлення або Перезавантаження?

Самовільний скидання налаштувань роутера після виключення або перезавантаження - це одна з не надто часто зустрічаються, але тим не менш дуже неприємних помилок, що виникають при роботі з WiFi мережами. У цій статті розберемо кілька варіантів виходу з ситуації, коли маршрутизатор сам по собі без видимих ​​причин скидає пароль, параметри wifi або з'єднання з інтернеДетальніше »

Налаштування роутера InterZet - Статичний IP

Це керівництво по швидкому настроюванню роутера до інтернету підійде для будь-якої модифікації і від будь-якого виробника. Різниця може полягати в конфігурації і назвах пунктів меню в адміністраторському розділі роутера. Інструкцію можна використовувати при налаштуванні підключень до будь-яких провайдерам, які надають інтернет по статичному IP адресою, зокрема як налаштувати роутер для InterZet.НалаштуванДетальніше »

Чи не Заходить в Роутер 192.168.0.1 на Сайт - Чому Сторінка tplinkwifi.net Чи не Відкривається в браузері на D-Link, TP-Link і Ростелеком?

«Чому браузер не заходить в роутер по IP адресою на сторінку //192.168.0.1?» «Не можу увійти в налаштування, тому що не вдається отримати доступ до сайту tplinkwifi.net» - так звучать одні з найпопулярніших питань в нашу підтримку. Нагадаю, саме ця адреса використовується для входу в настройки маршрутизаторів D-Link, TP-Link, Tenda і Ростелеком. Причому найчастіше сайт 192.168.0.1 не відкривДетальніше »

Роутер Asus RT-N18U - Огляд і Налаштування

Сьогодні буде невеликий огляд wifi роутера Asus RT-N18U, а ідея написання даного огляду прийшла після прочитання коментаря одного з глядачів на відео, присвячене одному з маршрутизаторів, який позиціонується як найшвидший на частоті 2.4 ГГц. Наводжу дослівно його текст:Відповідь на назву ролика - ні, не найшвидший, найшвидший це ASUS RT-N18U, до 600 Мбіт на 2.4 GHz, при тих же 3 антенах (технологія turbo qam)?І тутДетальніше »

Налаштування серверів Яндекс DNS на роутер TP-Link - Фільтр Інтернет Трафіку

Оновлюю дану статтю, оскільки на сьогоднішній день на роутерах TP-Link в інтерфейс адмінки за замовчуванням впровадили зручну вбудовану підтримку Яндекс DNS. Крім того, використовувати цей сервіс можна старим добрим способом - прописати вручну сервера відповідно до рівня їх обмежень. Якщо хто не знає, що таке Яндекс DNS, то поясню коротко - це сервіс, що дозволяє обмежити відразу всю мережу, або окремі комп'ютери, підключені до роутера, від відвідування того чи іншого роду небажаних веб-ресурсів - шахрайських Детальніше »

Восстановеніе Роутера D-Link Після Невдалою Прошивки

Відновити роутер D-Link після невдалої прошивки простими і зрозумілими для будь-якого новачка методами не вийде. Виробник не передбачив будь-якого фірмового додатка, за допомогою якого можна було б в пару кліків реанімувати настройки маршрутизатора. Але не турбуйтеся, зараз я все наочно покажу і впевнений, що і у вас теж все вийде. Робити ми це будемо через командний рядок - даний спосіб підходить для будь-яких моделей D-Link - DIR-300, DIR-615, DIR-2Детальніше »

WiFi Роутер Nexx WT3020F - Огляд та Відгук Власника

Роутер Nexx WT3020F з моменту свого виходу на ринок наробив багато шуму не тільки через низьку ціну в 700 рублів і свого дуже маленького розміру - трохи більше сірникової коробки, - а й через вельми обширного функціоналу. Тому він відразу зацікавив професійних програмістів, які випустили для нього альтернативні прошивки, щоб по-максимуму використовувати всі закладені виробником можливоДетальніше »

Налаштування WiFi Роутера Nexx WT3020F - Підключення та Прошивка

Ця стаття буде продовженням знайомства з портативним wifi роутером Nexx WT3020F. Сьогодні я покажу, як його підключити до інтернету і налаштувати через комп'ютер на ретрансляцію WiFi сигналу. Детальна інструкція для новачків - як ви любите!Як підключити та налаштувати роутер Nexx?Давайте підключимо Nexx WT3020F до комп'ютера і подиДетальніше »

Установка Паролю на Роутер Apple Airport

Роутер Apple Airport Express - пристрій досить незвичайне в порівнянні з іншими моделями, втім, як і вся яблучна техніка. Тому у недосвідчених в налаштуваннях wifi користувачів при зміні тих чи інших параметрів можуть виникнути труднощі. У цій статті ми розглянемо таке питання, як встановити пароль на роутер Apple Airport.Як поставити пароль на WiFi на Apple Airport?Отже, щоб поміняти пароль від мережі Wi-Fi,Детальніше »

Огляд Wi-Fi Роутера TP-Link Archer C2 - Характеристики, Налаштування та Відгук Власника

Якщо для для того, щоб просто роздати по WiFi домашній інтернет на ноутбуки та планшети досить самої простенької моделі роутера, то для створення повноцінної домашньої або офісної мережі потрібно пристрій більш універсальне і потужне. До таких відносяться моделі серії Archer від TP-Link, і сьогодні у нас є можливість познайомитися з одним з її зразків - WiFi роутером TP-Link Archer C2.Технічні характеристики TP-Link Archer CДетальніше »

Віддалене Підключення до роутера Tenda і Netis - Налаштування DDNS і хмарного Доступу з Інтернету

Яким чином можна отримати віддалений доступ до роутера Tenda і Netis, і отримати можливість змінювати їх настройки з будь-якого комп'ютера через інтернет? Для цього будемо задіювати перевірену вже не одноразово технологію DDNS. А також нові хмарні сервіси, які з'явилися зовсім недавно.Віддалене управління wifi роутером Тенда з інтернетуПочнемо з самого свіжого та просунутого способу підключитися до роДетальніше »

Режими WiFi - a / b / g / n / ac / ax в Роботі Бездротовий Мережі 2.4 і 5 ГГц - Що Це і Який Вибрати?

Сьогодні поговоримо про поняття режимів мережі WiFi (802.11). Напевно при налаштуванні роутера ви бачили такий розділ, як «Бездротовий режим роботи» з можливістю вибору між змішаним «a, b, g, n» для 2.4 ГГц і 5 ГГц. А в нових дводіапазонних моделях до них ще додалися режими «ac і ax». Подивимося, який з них вибрати і де поміняти в налаштуваннях роДетальніше »

Аварійне відновлення Роутера Asus Після Невдалою Прошивки

У цій статті я розповім, як зробити аварійне відновлення роутера Asus з резервної копії прошивки. А також поговоримо збереження налаштувань в резервної копії. Збереження в файлі поточної конфігурації роутера - дія не обов'язкова, але дуже бажане. Особливо якщо ви не розбираєтеся в мережевих технологіях. Воно дозволить в майбутньому в разі, якщо раптом конфігурації злетять, одним клацанням миші привести маршрутизатор в робочий стан.Як створитиДетальніше »

Відновлення Настройок Роутера TP-Link Після Невдалою Прошивки

Необхідність відновити настройки роутера TP-Link після невдалої прошивки з резервної копії може статися не тільки у новачків. Користувачі зі стажем також не застраховані від помилок - хіба мало що може трапитися при роботі будь-якого складного обладнання. Ситуації, при яких злітають всі зміни, ретельно вивірені протягом терміну використання, відбуваються дуже часто. І це стосується як роутерів TP-Link, так і будь-яких інших фірм.Для чого зберігати налаштуванняДетальніше »

Підключення до Комп'ютера Роутера Huawei B315S-22 і Налаштування Інтернету по WiFi

У цій інструкції по налаштуванню роутера Huawei я постараюся дати відповідь на всі найчастіші запитання, що з'являються при підключенні його до комп'ютера та встановлення WiFi з'єднання. Керівництво підходить для стаціонарних моделей маршрутизаторів Huawei і універсальна для моделей - B311, B525, B535, B310, B311, WS319 і інших. ПДетальніше »

Рейтинг ТОП Кращих Дешевих роутер Для Квартири в 2020-2021 році До 1000 рублів

Упевнений, що новий рік подарує нам нові цікаві моделі недорогих роутерів, які ми обов'язково постараємося отримати до себе на огляд. Ну а сьогодні на основі відгуків фахівців ми підготували для вас корисний рейтинг кращих роутерів для квартири, вартістю до 1000 рублів. Упор був зроблений не тільки на їх ціну, але і той факт, що їх можна придбати в 2020-2021 році, не чекаючи посилок з Китаю, а просто зайшовши в вітчизняний магазин цифрових товарів.При складанні рейтингу ТОП роутерів я Детальніше »

Ширина Каналу Роутера Xiaomi - Обмеження Швидкості і Пріоритет Трафіку QoS

Сьогодні розповім про те, як налаштувати ширину каналу WiFi на роутерах Xiaomi в заводській прошивці, але для початку розберемося, що це таке? Функція настройки ширини каналу (QoS) дозволяє відрегулювати пріоритет інтернет трафіку між пристроями. Щоб було зрозуміліше, наведу приклад - у вас працює одночасно два пристрої - комп'ютер і ноутбук. На комп'ютері ви граєте, а за ноутом сидить один і перевіряє пошту - кому в даний момент швидкДетальніше »

Гостьова Мережа Wi-Fi - Що Це і Як Налаштувати на роутер TP-Link?

Гостьова мережу WiFi на роутері - спеціальне окреме бездротове підключення, яке створюється для того, щоб ваші гості - друзі, або відвідувачі офісу - могли через wifi виходити в інтернет, але для вашої безпеки не мали можливості підключатися до внутрішніх ресурсів локальної мережі. Поясню детальніше. Припустимо, ви за допомогою інструкцій на нашому сайті створили на своєму маршрутизаторі FTP-сервер, розшарено загальні папки на комп'ютері, налаштували IP камеру відеоспостереження, підключили мережевий пДетальніше »

Налаштування Роутера Zyxel Keenetic Lite 3 в Режимі Адаптера

Відмінною особливістю роутерів Zyxel і яка підхопила їх серії Keenetic є можливість працювати в режимі адаптера wifi сигналу. Сьогодні я покажу, як налаштувати Zyxel Keenetic Lite 3 покоління як адаптер мережі. Але інструкція буде актуальна і для будь-якої іншої моделі - Giga, Start, Viva, Air, Ultra і так далі.Zyxel Keenetic Lite в якості wifi адаптДетальніше »

Вуличний Гігабітний WiFi Роутер Zyxel LTE7240-M403 з Підтримкою Мобільного 4G-LTE Інтернету - Огляд та Інструкція

Тема вибору обладнання для роздачі мобільного інтернету по wifi сьогодні стоїть вже не так гостро, як кілька років тому. На ринку з'явилося багато комбінованих систем, за допомогою яких можна без проблем організувати доступ в інтернет за містом. Тепер же швидше питання в якості подібного обладнання. Сьогодні у нас на огляді якраз один з досить дорогих wifi роутерів з підтримкою стільникового зв'язку 4G-LTE і можливістю установки на вулиці - Детальніше »

Огляд WiFi роутера TP-Link Archer A6 v2 (AC1350) - Інструкція по підключення до комп'ютера і Настройці Інтернету

Останнім часом став помічати тенденцію, що все більше виробників роутерів намагаються мати в своєму модельному ряду такий пристрій, який максимально заточене на роздачу wifi сигналу на якомога більшу відстань. При цьому в ньому випив все додаткові опції, пов'язані з відсутністю USB порту. За рахунок чого вартість його залишається на рівні менш потужних, але багатофункціональних роДетальніше »

itotolink.net, 192.168.1.1 - Вхід в Роутер TotoLink, Як Зайти в Особистий Кабінет і Налаштувати з Телефону по WiFi

itotolink.net - це адреса входу в роутер TotoLink для настройки його через веб-інтерфейс, або особистий кабінет. Нещодавно у нас на огляді побувала модель TotoLink A702R другого покоління. І її особливістю був той факт, що крім ip адреси 192.168.1.1 зайти в особистий кабінет роутера ТотоЛінк можна через офіційДетальніше »

Інтернет-Фільтр Яндекс DNS На роутер Asus

У сучасне ПО роутерів Asus підтримка серверів Yandex DNS була включена за замовчуванням. Це зробило функцію налаштування фільтрації контенту в мережі дуже зручною і гнучкою. Якщо раніше для блокування реклами і шкідливих ресурсів потрібно було прописувати сервера вручну, то сьогодні це можна зробити буквалДетальніше »

Налаштування Гостьовий Мережі WiFi маршрутизатор Tenda

У багатьох роутерах Tenda є можливість створити гостьову мережу - це окремий WiFi до якої користувачі можуть підключитися і користуватися інтернетом, але у них не буде доступу до внутрішніх ресурсів, які налаштовані на основній мережі. І таким чином їх пристрої не зможуть "спілкуватися" з вашими домашніми комп'ютерами, смартфонами, принтерами і іншими девайсами, підключеними до того ж роутера.Гостьова мережу wifi через Детальніше »

Компоненти на роутер Zyxel Keenetic - Установка і Відключення

Як я вже неодноразово писав, операційна система роутерів Zyxel Keenetic складається з різних компонентів. Кожен з них відповідає за роботу тієї чи іншої функції. Коли ви купуєте і підключаєте свій маршрутизатор, в ньому вже є базовий набір модулів, обов'язкових для початкового підключення та забезпечують основні потреби користувачів по створенню бездротової мережі. Однак існує величезна кількість додаткових блоків налаштувань, які можуть зробити вашу мережу набагато більш різноманітною. Також є і ті компоненти, які за непотрібністю можна відключити.Де знаходиться розділ з компонентами Zyxel KeenДетальніше »

Як Дізнатися і Поміняти Пароль За Замовчуванням на WiFi роутер Xiaomi?

В продовження теми відновлення забутих паролів від wifi, торкнемося роутери Xiaomi. Але для початку повернемося трохи назад і згадаємо, що при перепрошивки на англійську мову за замовчуванням пароль для того, щоб увійти в налаштування, встановлювався ідентичним тому, який ми задали для підключення до мережі по Wi-Fi.Пароль від панелі управління настройкамиНе знаю, якої логіки дотримувалися китайські розробники ПЗ, але вийшло, що будь-який користувач вашого з'єднання може легко потрапити в адміністраторську частина. Давайте ж розберемося, де саме можна поміняти паДетальніше »

Роутер Netis В призначен медіасерверу - Підключення USB Флешки накопичувачів

Ви є власником маршрутизатора Netis, у якого є USB роз'єм? Можу з 99% ймовірністю сказати, що з його допомогою можна створити повноцінний медиасервер. Тобто під'єднати до нього USB накопичувач, завантажити на нього відео і музику і ретранслювати їх по всій мережі WiFi - тобто відтворити з будь-якого пристрою, який підключено до роутера. Як? Зараз покажу.Як включити медіа-сервер DLNA на роутері Netis?На роутере Netis з підтримкою USB накопичувачів створити медіа-сервер дуже просто. Тут нам потрібно зробити лише 4 крокиПо-перше, підключити до нього флешку або зовнішній диск.По-друге, увійти Детальніше »

Список Сумісних 3G-4G модемів з роутера D-Link DIR

Хочете ви собі такий купити роутер D-Link для роботи з 3G / 4G модемом від стільникового оператора, та не знаєте - а чи буде він взагалі працювати з вашим наявним модемом або який взагалі модем краще підібрати до вподобаного вам роутера D-Link серії DIR? Насправді, все дуже просто. У минулій статті на цю тему я розповів, як правильно підібрати сумісні один з одним девайси. Але там мова йшла про TP-Link - з роутерами D-Link все ще простішеДетальніше »

Налаштування Роутера Mercusys в Режимі WiFi Репітер - WDS моста

Функція повторювача wifi вже вбудована навіть в саму бюджетну модель Mercusys, представлену на ринку. Називається вона «WDS міст», який дозволяє за наявності основної бездротової мережі використовувати другий маршрутизатор для посилення сигналу. У цій інструкції розберемо всі питання, які стосуються роботи режиму репитера wifi сигналу на роутері Mercusys.Маршрутизатор Mercusys в режимі wifi репитера - WDS мостаДля активації режиму повторДетальніше »

Роутер Netis роботи в режимі репітера - Підсилювача WiFi cигнал

У цій інструкції поговоримо про те, як переключити роутер Netis в режим повторювача, або підсилювача вай-фай. Для тих, хто вперше зайшов на сторінки даного сайту, нагадаю, що більшість сучасних маршрутизаторів мають функцію для його використання в якості репитера wifi сигналу. Він може використовуватися для розширення зони прийому бездротової мережі від іншої точки доступу. Подивимося, як його налаштувати в Нетіс.Роутер Netis як репитера wifiДля активації режиму WiFi репитера на роутері Netis Детальніше »