ТОП Кращих роутер для 4G Модем 2020-2021 - Рейтинг і Думка Фахівця

У новому рейтингу ми хочемо представити ТОП кращих wifi роутера для підключення 4G модему на думку наших фахівців. Сьогодні полиці магазинів завалені величезною кількістю різноманітних моделей на будь-який смак і гаманець. З усього цього різноманіття були обрані кілька кращих універсальних маршрутизатора з швидким інтернетом через wifi і наявністю USB порту для підключення 4G модему, а також зовнішнього диска і принтера.

Думка фахівця про вибір роутера для 4G модему

ОлександрОлександр Спеціаліст по бездротових мережах Задати питання Якщо мова йде про підключення інтернету не в квартирі, а в приватному будинку, то при виборі роутера найбільш актуально дивитися на моделі, оснащені USB портом. До таких маршрутизаторів можна підключити 4G модем для прийому сигналу від стільникового оператора зв'язку. Можливість роботи з LTE модемами буде вирішальним фактором, якщо до вашого будинку не проведений кабельний інтернет. Приємним бонусом буде також наявність функції підключення флешки або жорсткого диска для організації файлового сервера. А також можливість підключити до нього принтер.

ТОП роутерів для 4G (LTE) модему

  • Крім наявності USB порту для підключення 4G модему все роутери з даного рейтингу є дводіапазонними. Тобто вони підтримують роботу WiFi на частотах 2.4 і 5 ГГц. Це значно підвищує стійкість сигналу і збільшує кінцеву швидкість інтернету по бездротовому зв'язку.
  • Крім того, дані роутери найкраще підходять не тільки для будинку, але і для квартири, оскільки оснащені гігабітними портами Ethernet. У разі, якщо вам не потрібно буде більше використовувати мобільний інтернет через 4G модем, то до цих маршрутизаторів можна легко підключити кабель від провайдера і нітрохи не втратити в продуктивності.

Keenetic Viva KN-1910

Keenetic Viva

WiFi роутер Keenetic Viva хотілося б відзначити особливо, оскільки користуюся ним сам на постійній основі, і за весь цей час він жодного разу не викликав ніякого невдоволення з мого боку. Так, модель дорожче, ніж інші схожі за характеристиками з нашого рейтингу. Але стабільність і надійність варто того. Крім значного списку підтримуваних 4G модемів, Кинетик Віва має вельми гнучкі настройки і набір різноманітних модулів, які можна включати або відключати в міру необхідності. Завдяки їм сценаріїв застосування роутера як з 4G модемом, так і без нього - величезна кількість. Одним з них є побудова mesh сітки в зв'язку з іншими моделями Keenetic як в якості основного пристрою, так і репитера. Влаштує як новачка, так і професіонала.

Плюси і мінуси Висока надійність і стабільність Величезна кількість функцій Підтримка mesh системи в зв'язці з іншими роутерами Keenetic Можлива складність в детальної налаштування для новачка Висока вартість