Як Налаштувати Фільтр Сайтів На роутер D-Link?

Власники роутерів D-Link знаходяться в списку тих щасливчиків, у яких в стокової прошивці є вбудований інтернет-фільтр контенту, представлений у зрозумілій для новачків формі. Використання блокувальника сайтів, щоб вони не відкривалися в браузері на комп'ютері, - дуже дієвий спосіб обмежити доступ до небажаних матеріалами в інтернеті користувачів, підключених до WiFi мережі.

URL-фільтр D-Link - як заборонити доступ до певного сайту?

Для того, щоб налаштувати фільтр сайтів на роутері D-Link виконуємо наступні кроки:

  1. Авторізуемся в адмінці роутера за адресою //192.168.0.1

  2. У лівому меню відкриваємо розділ «Контроль - URL-фільтр». Тут ставимо галочку на «Включення / вимикання URL-фільтра» і вибираємо тип фільтрації - будемо блокувати прописані в налаштуваннях сайти, або навпаки, блокувати всі, крім зазначених

  3. Переходимо до другого підрозділ «URL-адреси» і додаємо ті, які хочемо забанити - ВКонтакте, Однокласники, Facebook і все інше, що там ще заважає працювати.

  4. Після цього натискаємо кнопку «Застосувати» і потім ще натискаємо на червоний значок вгорі для повного збереження конфігурації.

Для заборони відвідування тих чи інших ресурсів в мережі також рекомендую використовувати ще одну вбудовану функцію - Яндекс DNS. Її використання спільно з маршрутізаторпмі Д-Лінк у мене присвячена ще одна докладна публікація на блозі.

Якщо ж боїтеся зробити щось не так і що після застосування УРЛ фільтра заблокують якісь потрібні сайти, то можна попередньо спробувати свої сили на емуляторі роутерів D-Link. Після віртуального створення правил обмеження, коли зрозумієте, як це працює, можна буде перейти вже безпосередньо до практики.