Веб-Інтерфейс Роутера TP-Link - Як Увійти в Систему Настройок?

Веб-інтерфейс роутера TP-Link - це панель управління, яка дозволяє увійти в систему налаштувань через браузер. Як ми знаємо, в настройки ТП-лінк можна також зайти через мобільний додаток з телефону. Однак вхід через веб-інтерфейс у сучасних маршрутизаторів доступний як для комп'ютера, так і смартфона, оскільки оптимізований під будь-який дозвіл екрана.

Що таке веб-інтерфейс роутера TP-Link?

По суті, веб-інтерфейс - цей той же особистий кабінет TP-Link, тобто панель управління, про яку ми вже писали раніше. Виглядає він як звичайний сайт на російській мові зі сторінками, на яких знаходяться система з різними настройками інтернету, локальної мережі і wifi.

хто підключений до роутера tp link

Як дізнатися адресу входу в веб-інтерфейс TP-Link?

Оскільки веб-інтерфейс є ні чим іншим, як звичайним сайтом, у нього повинен бути адреса. У останніх роутерів TP-Link він має вигляд tplinkwifi.net. Раніше в якості офіційного входу в систему особистого кабінету також використовувався tplinklogin.net.

Однак вхід в веб-інтерфейс також доступний за IP-адресою маршрутизатора. У TP-Link в більшості випадків стандартним є «192.168.0.1». Однак трапляються такі моделі, зайти в налаштування яких можна через 192.168.1.1. Про те, з якого саме з них доступний веб-інтерфейс вашого роутера ТП-лінк, ви зможете дізнатися з етикетки, яка знаходиться на нижній частині корпусу.

вхід в настройки роутера tp-link

Як зайти в веб-інтерфейс TP-Link?

Відповідно, для того, щоб відкрити систему налаштувань TP-Link через веб-інтерфейс, необхідно підключитися до wifi мережі, яка за замовчуванням ретранслюється після підключення пристрою до розетки за допомогою адаптера харчування.

підключення tp link deco m4

Також можна підключити роутер кабелем до комп'ютера і ввести в браузері ту адресу, яка вказана на наклейці вашого маршрутизатора

Tplinkwifi net

Відкриється сторінка з формою авторизації в системі управління. Якщо вхід в ТП-лінк не відкривається, то рекомендую прочитати іншу статтю, в якій наводиться кілька варіантів розв'язання проблеми.

Для того, щоб відкрити веб-інтерфейс TP-Link, не потрібне підключення до інтернету. Це все-таки не сайт в звичному нам розумінні, а саме візуалізація системи управління роутером, яка зроблена для зручної роботи через браузер.

вхід в роутер tp link через id

Після чого потрібно буде ввести логін і пароль адміністратора. Вони також вказані на етикетці і зазвичай мають вигляд «Admin-Admin» за замовчуванням.

Якщо ці дані не підходять і самі настройки роутера TP-Link через веб-інтерфейс не відкриваються, то рекомендується зробити скидання до заводської конфігурації.

Ну а далі вже справа техніки - можна приступати до підключення маршрутизатора до Інтернету та налаштування бездротової мережі.

До речі, у більшості виробників роутерів є віртуальні симулятори, в яких можна «потренуватися» в настройках, щоб потім швидко і без питань зробити все на практиці.

Відео, як увійти в роутер TP-Link через веб-інтерфейс