Як Скинути Налаштування Роутера Tenda і Повернути Заводські?

Розглянемо порядок дій щодо скидання пароля і поверненню до заводських налаштувань роутерів фірми Tenda. Для чого потрібен повний скидання? Наприклад, якщо ви забули пароль від панелі управління, а є необхідність внести будь-які зміни в налаштування. Зокрема, при зміні провайдера на іншого. Або якщо в роботі мережі Тенда виникають якісь проблеми, вирішити які найпростіше обнуленням всіх параметрів і поверненням до заводських.

Скидання маршрутизатора Тенда за допомогою кнопки

Отже, ви вирішили зробити скидання налаштувань маршрутизатора Tenda. Найочевиднішим способом є знайти кнопку «Reset» на корпусі. І при цьому вона найчастіше поєднана з функцією WPS.

кнопка скидання wifi роутера tenda

Вона є у всіх моделях Тенда і зазвичай має маленький розмір. Але при цьому не втоплена в корпус, завдяки чому її легко натиснути пальцем без застосування тонкого гострого предмета, типу шпильки. Хоча іноді в більш старих модифікаціях вона буває і побільше. Це зручно, але з іншого боку, не захищає від випадкового натискання.

tenda скидання налаштувань

Втім, для скидання налаштувань Tenda до заводських, її потрібно затиснути і тримати в такому положенні 10-15 секунд, що зробити мимоволі досить-таки важко, чи не так? Лампочки на панелі при цьому повинні заблимати, і відбудеться перезавантаження.

скидання налаштувань tenda

Після чого підключення до інтернету і WiFi можна буде налаштувати заново.

Скидання налаштувань і пароля роутера Tenda до заводських

Інший варіант виконати повне скидання роутера Tenda - програмний, через браузер. Для початку необхідно зайти в адмінку - для цього потрібно просто відкрити в браузері сторінку 192.168.0.1 або tendawifi.com і ввести логін і пароль.

Після цього в лівому меню вибираємо «Налаштування системи» і знаходимо розділ «Перезавантаження і скидання».

До речі, в тому випадку, якщо роутер з яких-небудь причин глючить, то перш ніж робити скидання має сенс просто його перезавантажити - можливо, проблеми вирішаться самі собою.

Після перезавантаження наш роутер Tenda обнулится і перейде в стан, як ніби його тільки розпакували.

Як скинути настройки на роутері з телефону через мобільний додаток Tenda WiFi

Якщо ж на ваш телефон встановлено мобільний додаток Tenda WiFi, то повернути заводські настройки можна взагалі без входу на роутер з комп'ютера. Робиться це з головного меню програми. Тиснемо на кнопку «Скидання»

мобільне меню tenda

І ще раз підтверджуємо свій намір

підтвердити скидання tenda

Відео, як повернути заводські настройки на маршрутизатор Тенда