Wi-Fi Роутер TP-Link Archer C2 - Огляд Характеристик, Налаштування та Відгук

Якщо для для того, щоб просто роздати по WiFi домашній інтернет на ноутбуки та планшети досить самої простенької моделі роутера, то для створення повноцінної домашньої або офісної мережі потрібно пристрій більш універсальне і потужне. До таких відносяться моделі серії Archer від TP-Link, і сьогодні у нас є можливість познайомитися з одним з її зразків - WiFi роутером TP-Link Archer C2.

Технічні характеристики TP-Link Archer C2

Коробка виконана в традиційних фірмових зелених відтінках. На лицьовій стороні позначені найважливіші технічні характеристики роутера, а саме:

 • Два діапазону роботи WiFi - 2.4 і 5 GHz
 • Максимальна теоретична швидкість до 300 Мбіт / с на 2.4 ГГц і до 433 на 5 ГГц
 • Гігабітний порт LAN, що забезпечує максимальну швидкість роботи при кабельному підключенні пристроїв
 • Універсальний USB порт, до якого можна підключити принтер, 3G / 4G модем або флеш-накопичувач для організації FTP або Медіа-сервера
 • Підтримка новітнього стандарту IPv6
 • Робота з IPTV
Плюси і мінуси Простота настройки Є 5 ГГц Гігабітні порти LAN Є USB порт для флешок і модемів Підтримка IPTV і IPv6 Низька максимальна швидкість 5 ГГц Немає гигабитного WAN

Головна особливість моделі TP-Link Archer C2 - наявність двох процесорів - досить потужного Mediatek MT7620A (580 МГц), який відповідає за загальну роботу всіх компонентів, і додаткового Mediatek MT7610E для роботи з бездротовими підключеннями на частоті 5 ГГц. Такий тандем значно підвищує продуктивність під навантаженням.

На зворотному боці упаковки порівняння параметрів моделей сімейства TP-Link Archer - C2 серед них є третім за «крутості»

tp-link archer c2

Зовнішній огляд роутера TP-Link Archer C2

З коробки дістаємо наступний комплект:

 • роутер
 • 2 дводіапазонні антени 5 dBi
 • Кабель живлення
 • Патч корд
 • Інструкція російською та гарантійний талон
 • CD

tp-link archer

Верхня поверхня роутера Archer C2 зроблена хвилястою - дуже красиво виглядає, переливаючись на світлі. На ній знаходиться панелька зі світлодіодними індикаторами.

роутер archer с2

Весь інший корпус - звичайний жорсткий шорсткий пластик. Пристрій досить велика за розміром. На задній панелі все кнопки управління, це:

 • Кнопка включення роутера
 • Кнопка WPS / Reset (Коротке натискання - пристрій автоматично конекту до пристроїв. Тривале - Скидання всіх параметрів)
 • Кнопка відключення бездротової мережі
 • 4 Порта LAN і порт WAN
 • порт USB

порти archer

На днище є наклейка з інформацією, як зайти на роутер в адмін панель, а також для первинного підключення по WiFi. Для входу використовуємо адресу «//tplinkwifi.net«, логін і пароль - admin. Відзначимо таку особливість, що відразу при включенні TP-Link Archer C2 починає роздавати запаролений мережу - ключ від неї якраз на етикетці.

tplinkwifi

Панель налаштувань адміністратора TP-Link Archer C2

В адмінці ми побачимо звичну для TP-LINK панель з безліччю конфігурацій. Відзначимо повну локалізацію під російськомовного користувача. Особливо це стосується вибору провайдера, причому як кабельного, так і стільникового. Вибираємо країну і місто - і нам відкриється список з постачальників послуг, в якому ви можете знайти свій і не замислюватися про тип підключення вашого інтернету - все настройки вже встановлені в прошивці.

веб админка

Якщо ж його в списку немає, то доступна функція ручного введення параметрів.

Те ж стосується і мобільних операторів, якщо ви підключаєте до роутера 3G / 4G модем. Вшиті конфігурації для всіх популярних федеральних операторів.

мобільний інтернет

Про те, як зайти на роутер TP-Link Archer C2 з мобільного телефону, читайте в окремій статті.

Відгук про швидкість інтернету і wifi мережі на TP-Link Archer C2

Непогано показав себе TP-Link Archer в замірах швидкості - з невеликими похибками можна сказати, що він її взагалі не ріже. Ми провели заміри як через інтернет, так і всередині локальної мережі.

 1. Інтернет від провайдера безпосередньо до комп'ютера по кабелю (PPPoE, тариф до 100 Мбіт / с)

  інтернет sevensky

 2. Інтернет через роутер, коли ПК підключений через кабель

  archer c2 internet wan lan

 3. Інтернет по WiFi на частоті 2.4 ГГц

  archer c2 internet wan 2.4

 4. За WiFi на 5 ГГц

  wan 5 ГГц

 5. Через 3G модем Мегафон по кабелю (в умовах поганого прийому сигналу від оператора)

  megafon lan

 6. Через 3G модем Мегафон по WiFi на 2.4 ГГц

  megafon wifi 2.4

 7. Локальна мережа. 1 ПК по кабелю, 2 - по WiFi на 2.4 GHz

  lan 24

 8. Локальна мережа. 1 ПК по кабелю, 2 - по WiFi на 5 GHz

  lan 5 GHz

У тестах використовувалося обладнання:

 • WiFi адаптер TP-LINK Archer T4U (швидкість до 300Мб / сек на 2.4ГГц, USB 3.0)
 • Гігабітна мережева карта ASUS NX1101
 • Два ПК з Windows 7 64x
 • Програма AIDA32 Network Benchmark

У загальному і цілому роутер справив дуже приємне враження і можна рекомендувати його використовувати як повноцінне головний пристрій для побудова повноцінної локальної мережі. Про подробиці підключення маршрутизатора TP-Link Archer C2 читайте в докладному керівництві.

За наданий на огляд зразок дякуємо представництво компанії TP-Link в Росії.

Відео огляд TP-Link Acher C2

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 8 Швидкість інтернету 7 Дальність WiFi 7 Якість виконання 8 Ціна 6 Набір функцій 7 Зручність настройки 10 Стабільність 7 Разом 7.7 * на думку редакції WiFiKA.RU