Як Налаштувати Роутер Zyxel Keenetic в Режимі WiFi адаптера?

Відмінною особливістю роутерів Zyxel і яка підхопила їх серії Keenetic є можливість працювати в режимі адаптера wifi сигналу. Сьогодні я покажу, як налаштувати Zyxel Keenetic Lite 3 покоління як адаптер мережі. Але інструкція буде актуальна і для будь-якої іншої моделі - Giga, Start, Viva, Air, Ultra і так далі.

Zyxel Keenetic Lite в якості wifi адаптера

Спочатку потрібно виконати початкове підключення до комп'ютера і вхід в настройки по html адресою my.keenetic.net. Про це вже докладно було розказано в іншому керівництві, тому не буде повторюватися. Просто можете перейти по посиланню і прочитати, якщо не знаєте, як це зробити. Якщо ж вхід в роутер не відкривається, то для вирішення цієї помилки прочитайте інший наш пост.

У тому ж випадку, якщо раніше Zyxel Keenetic вже використовувався в якості основного роутера, то необхідно виконати скидання його заводські налаштування.

Режим адаптера на новому маршрутизаторе Zyxel Keenetic Lite

Після створення свого пароля адміністратора на етапі вибору типу підключення до інтернету нам необхідно натиснути на «Додаткові режими» і натиснути на кнопку «Продовжити»

zyxel keenetic lite

Тут у нас є три режими, з яких нас цікавить «Адаптер - Підключення Ethernet-пристроїв до ctnb WiFi». На піктограмі навіть наочно показана схема. Вибираємо його і тиснемо «Продовжити»

режим адаптера

Переклад в режим адаптера вже налаштованого роутера Zyxel Keenetic

У тому випадку, якщо ви вже користувалися роутером Zyxel Keenetic в якості основного, то не обов'язково робити скидання і налаштовувати з нуля. Просто заходимо в розділ «Основні настройки системи» і вибираємо «Змінити режим роботи»

keenetic адаптер wifi

Тут ставимо галочку на «Адаптер» і тиснемо на «Зберегти»

режим роботи інтернет центру

І ще раз підтверджуємо перемикання в режим wifi адаптера

перемикання в якості адаптера

Далі в обох випадках Keenetic почне перезавантажуватися. А для нас відкриється інформаційне вікно, в якому описаний подальший порядок дій.

перезавантаження роутера

Нажаль, вручну вибрати потрібну основну мережу не представляється можливим. Тут є підключитися до іншого роутера тільки через функцію WPS. Для цього:

  1. Натискаємо на кнопку «Wi-Fi» на нашому Zyxel Keenetic Lite і одночасно на таку ж на основному маршрутизаторі.
  2. Чекаємо, поки загориться індикатор «Інтернет». Або повторюємо дію.

До того, як роутер Keenetic запрацює в режимі репитера, зайти в його налаштування можна по тимчасовому ip - 192.168.1.3. Після підключення до основного джерела сигналу адреса для нього буде призначений головним роутером.