Рейтинг ТОП Кращих Дешевих роутер Для Квартири в 2020-2021 році До 1000 рублів

Упевнений, що новий рік подарує нам нові цікаві моделі недорогих роутерів, які ми обов'язково постараємося отримати до себе на огляд. Ну а сьогодні на основі відгуків фахівців ми підготували для вас корисний рейтинг кращих роутерів для квартири, вартістю до 1000 рублів. Упор був зроблений не тільки на їх ціну, але і той факт, що їх можна придбати в 2020-2021 році, не чекаючи посилок з Китаю, а просто зайшовши в вітчизняний магазин цифрових товарів.

При складанні рейтингу ТОП роутерів я враховував такі обов'язкові параметри:

  • Офіційний продаж в Росії
  • Швидкість WiFi до 300 Мбіт / с
  • Вартість менше 1000 рублів
  • Робота на частоті 2.4 ГГц (5 ГГц вже в цю ціну не вкладається)
  • Підтримка всіх найпоширеніших типів підключення до інтернету (PPPoE, PPTP, L2TP)

Крім того, ми враховували свій досвід по роботі з маршрутизаторами. Так що не ображайтеся, але частка суб'єктивності, як і в будь-якому авторське пості, буде присутній.

Який роутер краще в 2020-2021 році?

ОлександрОлександр Спеціаліст по бездротових мережах На мій погляд, найкращим вибором для новачків, які вирішили створити у себе в будинку бездротову мережу, буде вибрати двохдіапазонний wifi роутер з підтримкою мережі 5 ГГц. Однак, ці моделі значно дорожче тих, що представлені в сьогоднішньому рейтингу. Не дивно, чому найдешевші однодіапазонні (2.4 ГГц) маршрутизатори користуються досі величезною популярність. Люди просто хочуть заощадити. Що ж, давайте допоможемо їм вибрати найкращі зразки з великої кількості представлених на ринку.

Mercusys MW325R

 mercusys mw325r

Очолює наш сьогоднішній рейтинг досить наворочений для даного цінового сегмента Mercusys MW325R. Він явно могутніше інших представників в своєму класі - тут аж чотири антени, але на один мережевий порт менше. В цілому ж за кількістю налаштувань це цілком «дорослий» роутер. Та й взагалі, в наш ціновий діапазон до 1000 рублів він влазить буквально в останній момент. Це означає, що дана модель також прекрасно підходить для дому та має повний набір опцій без знижок на свою бюджетность.

Плюси і мінуси 4 порту LAN 4 антени Ціна трохи вище конкурентів