Підключення Роутера D-Link DIR-300 За 3 Кроку

Питання як підключити роутер D-Link DIR-300, цікавить тисячі користувачів, і це не випадково - адже він по праву заслужив звання наймасовішого wifi роутера на російському ринку. Це можна пояснити не тільки доступною ціною і простим налагодженням, а й також тим, що багато провайдерів в здавали і продовжують його видавати в оренду своїм клієнтам в якості основного пристрою для підключення. Тому навіть через кілька років після випуску він залишається одним з найпопулярніших маршрутизаторів і досі продається в різних модифікаціях. І сьогодні ми дізнаємося, як підключити і налаштувати роутер D-Link DIR-300 і його брата близнюка з USB портом - Dir-300 NRU.

Як підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера?

За великим рахунком, підключення роутерів D-Link нічим не відрізняються від вже розглянутих нами в інших статтях моделей інших виробників. Але складність в тому, що інтерфейс адміністраторського розділу у різних роутерів сильно відрізняється в залежності від фірми і версії прошивки, що може викликати складності у початківців користувачів.

Дана інструкція з підключення та налаштування роутера D-Link DIR-300 універсальна для всіх моделей з прошивкою ревізії B6 і B7.

Всього нам потрібно буде виконати три кроки

  1. Підключити роутер D-Link DIR-300 до комп'ютера
  2. Налаштувати підключення до інтернету
  3. Налаштувати WiFi і задати пароль для D-Link

роутер d-link 300

Для початку зробимо самі стандартні дії, які необхідні для налаштування роутера з коробки.

  • Підключаємо роутер до електророзетки і включаємо.
  • Далі вставляємо патчкорд в роз'єм LAN і з'єднуємо його з мережевою картою комп'ютера.
  • В розетку «Internet» вставляємо інтернет-кабель від провайдера, який раніше був вставлений до гнізда ПК

dir 300

Тепер зайдемо на комп'ютері в розділ, який знаходиться по ланцюжку: «Пуск - Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами і загальним доступом - Зміна параметрів адаптера»

Тут знаходимо «Підключення по локальній мережі» - це настройка мережевої карти комп'ютера. Клацаємо по ньому правою кнопкою миші і заходимо в меню «Властивості». Якщо тут є якісь настройки від провайдера, то списуємо їх і зберігаємо. Після чого ставимо для комп'ютера автоматичне отримання ip адреси і dns-серверів.

настройка tp-link

Як налаштувати роутер D-Link DIR-300?

Після цього запускаємо браузер і вводимо в адресному рядку //192.168.0.1 для того, щоб потрапити в веб-інтерфейс маршрутизатора.

dir 300 d

Якщо потрапити в панель адміністратора не виходить, то перевірте параметри установки зв'язку з маршрутизатором на самому ПК - про те, як це зробити, я докладно написав тут.

При першому вході у нас попросять ввести пару логін-пароль - за замовчуванням «admin / admin». Це стандартні дані не тільки при підключенні до роутера D-Link Dir, але і для переважної більшості інших моделей.

d-link dir-300

Підключення інтернету і WiFi на роутері D-Link DIR-300

Потрапляємо на основну сторінку особистого кабінету D-Link. Нам потрібно відкрити розділ «Розширені настройки» - посилання на нього в правому нижньому кутку.

link 300

Тут для початку налаштуємо підключення роутера D-Link до інтернету. Відкриваємо вкладку «Мережа», розділ «WAN». Вибираємо тип нашого підключення - він вказаний в договорі з провайдером, знайдіть його і подивіться, або дізнайтеся в технічній підтримці. Після цього вводимо всі надані в договорі і необхідні дані для з'єднання.

настройка роутера d link dir

У мене тип - PPPoE, для якого потрібні тільки логін і пароль для авторизації. Решта поля залишаємо за замовчуванням, якщо провайдер не вимагає іншого.

Далі настройка роутера D-Link DIR-300 триває введенням даних для локальної бездротової мережі, тобто для тих комп'ютерів, які будуть через нього виходити в інтернет. Перш за все переконаємося, що WiFi включений - зробити це можна або прямо на головній сторінці адмінки в блоці «WiFi» - просто перемикаємо повзунок.

Або зайти в «Основні настройки» і активувати галочку «Включити бездротове».

wifi dir-300

Розширена настройка D Link DIR-300

Для більш детальної конфігурації знову йдемо в «Розширені настройки», розділ «WiFi». Тут задаємо назву (SSID) для бездротової мережі, країну (для використання дозволених частот), стандарт WiFi (mixed) і максимальна кількість підключених клієнтів. Канал WiFi залишимо «авто» - згодом можна також його налаштувати для більш стабільного сигналу.

link dir

На наступному кроці виставляємо тип шифрування WPA2-PSK для максимальної захищеності, або знову ж «mixed», щоб до мережі могли підключатися застарілі девайси. Тут же задаємо пароль для конекту - від 8 символів. WPA-шифрування - AES або TKIP, без різниці. Інше залишаємо, як є.

роутер 300

Зберігаємо налаштування. Після перезавантаження в списку доступних мереж ви побачите свою, до якої тепер можна підключитися. Після чого зайти в кабінет і побачити список приєднаних до Д-Лінк користувачів, поточну швидкість всередині мережі та змінити щось в параметрах wifi сигналу.

Відео з налаштування Д-Лінк