Як Використовувати Роутер Netis В призначен повторювачах WiFi?

У цій інструкції поговоримо про те, як переключити роутер Netis в режим повторювача, або підсилювача вай-фай. Для тих, хто вперше зайшов на сторінки даного сайту, нагадаю, що більшість сучасних маршрутизаторів мають функцію для його використання в якості репитера wifi сигналу. Він може використовуватися для розширення зони прийому бездротової мережі від іншої точки доступу. Подивимося, як його налаштувати в Нетіс.

Роутер Netis як репитера wifi

Для активації режиму WiFi репитера на роутері Netis необхідно зайти в адміністраторську панель і відкрити додаткові параметри

режим повторювача netis

Тут нам потрібен пункт меню «WAN» в розділі «Мережа». Якщо до цього маршрутизатор працював в стандартному режимі роздачі WiFi, то в блоці «Тип WAN» прапорець буде стояти на значенні «Провідний» - тобто, якщо сказати по-російськи, інтернет на нього надходить через кабель, підключений на порт WAN.

Для режиму підсилювача WiFi переносимо галочку на «Бездротовий», тобто зовнішній вихід в мережу буде здійснюватися бездротовим способом - від іншого роутера.

роутер netis в режимі репитера

Якщо ваша модель підтримуємо два діапазони частот, то в наступній графі вибираємо, в якому саме буде вестися прийом сигналу - на 2.4 ГГц або 5 ГГц. Він, природно, повинен збігатися з частотою, на якій роздає мережу основний роутер.

Налагодження підключення роутера Netis як підсилювач wifi

У наступному блоці необхідно ввести дані для підключення до материнської точки доступу WiFi. Якщо SSID (назву мережі) прихованого типу, то вводимо його вручну. Якщо воно відкрито, то можна натиснути на кнопку «AP Scan», щоб знайти всі доступні для підключення джерела.

netis підсилювач сигналу wifi

Далі в списку, що випадає вибираємо тип аутентифікації і задаємо пароль для підключення. В даний час найбільш надійним типом шифрування є «WPA2-PSK», вибираємо його.

роутер нетіс як ретранслятор

Нарешті, в блоці «Параметри WAN» необхідно вибрати, тип отримання IP адреси. Якщо на роутері-джерелі активний режим DHCP, тобто роздача адрес відбувається автоматично, то вибираємо його. Якщо ж на основний точці айпішники призначаються кожному пристрою вручну, то необхідно спочатку задати для роутера Netis в режимі повторювача статичний IP на головному маршрутизаторі, а потім прописати його тут.

Після внесення всіх змін тиснемо на кнопку «Зберегти».