Список Сумісних 3G-4G модемів з роутера D-Link DIR

Хочете ви собі такий купити роутер D-Link для роботи з 3G / 4G модемом від стільникового оператора, та не знаєте - а чи буде він взагалі працювати з вашим наявним модемом або який взагалі модем краще підібрати до вподобаного вам роутера D-Link серії DIR?

Насправді, все дуже просто. У минулій статті на цю тему я розповів, як правильно підібрати сумісні один з одним девайси. Але там мова йшла про TP-Link - з роутерами D-Link все ще простіше. Досить зайти на офіційний сайт і вибрати в правому верхньому кутку зі списку свою модель - у мене, наприклад, D-Link DIR 620.

сумісні моделі 3g модемів

Промотувати сторінку з описом моделі вниз і доходимо до розділу «Підтримувані USB-модеми»

підтримувані 3g модеми d link

Список сумісних 3G-4G модемів з роутерами D-Link DIR розбитий по групах:

  • GSM
  • CDMA
  • LTE

Знаходимо свій 3G / 4G модем - якщо він присутній, то можна сміливо його підключати до даного роутера. Однак виноска внизу сторінки говорить, що «Виробник не гарантує коректну роботу маршрутизатора з усіма модифікаціями внутрішнього ПО USB-модемів». А що це означає? Правильно - потрібно постійно оновлювати прошивку свого роутера до актуальної версії, щоб в ній підтримувалися всі останні зміни в програмному забезпеченні модемів для їх сумісності з вашим роутером D-Link.