Xiaomi Mi Router Nano - повна інструкція до WiFi роутера

Якщо ще кілька років тому розмір роутера безпосередньо говорив нам про технічні характеристики його начинки, то сьогодні це вже не є таким визначальним показником. Технології вдосконалюються і сьогодні в невелику коробочку можна вмістити досить продуктивне залізо. Яскравим прикладом тому може служити WiFi роутер фірми Сяомей - офіційна назва XiaoMi Mi Router Youth Edition, але також ще він може називатися як Xiaomi Nano WiFi Router.

xiaomi роутер

Це молодша модель з лінійки роутерів даного виробника, яка при своїх скромних розмірах володіє досить непоганими характеристиками і підійде для створення бездротової мережі в будинку. За 20 $ ми отримуємо WiFi роутер, оснащений:

 • Процесором MTK 7628N, 580MHz
 • ROM 16M
 • ОЗУ 64MB DDR2
 • 2 антенами
 • 2 портами LAN і портом WAN - до 100 Мбіт / сек

Роутер забезпечує швидкість до 300Mbps на частоті 2.4GHz (wifi b, g, n), що цілком достатньо для домашніх умов. Також мене зовсім не бентежить наявність всього 2 розек для підключення комп'ютерів по кабелю - згадайте, чи багато у вас вдома пристроїв підключено таким чином. На 99% впевнений, що це 1 стаціонарний ПК, а решта - ноутбуки, планшети і смартфони по WiFi. Також є режим роботи в якості повторювача бездротового сигналу від іншої точки доступу.

mi router

Коробочка зроблена в фірмовому мінімалістичному стилі - на ній тільки логотип Xiaomi і збоку дрібним шрифтом позначені основні технічні характеристики.

xiaomi mi роутер

Комплект поставки також мінімальний - це сам роутер, адаптер і кабель живлення, і інструкція на китайському. Адаптер має американську вилку, тому для використання необхідно буде докупити перехідник. При цьому він знімний, так що при необхідності їм можна буде зарядити і телефон.

mi роутер nano

Чи можна використовувати Mi Nano роутер як повторювача wifi? Так, можна Чи є підтримка IPv6 в маршрутизаторі Xiaomi Nano? немає

Тести на швидкість роутера Xiaomi Mi Nano

Детальної налаштування роутера Xiaomi, а також прошивці на англійську та російську мови у нас присвячені окремі статті, а тут ми перевіримо його швидкісні можливості. Для тестування якості зв'язку, яку роутер надає по локальній мережі, були проведені заміри швидкості в різних режимах підключення.

устаткування:

 • WiFi адаптер TP-LINK Archer T4U (швидкість до 300Мб / сек на 2.4ГГц, USB 3.0)
 • Гігабітна мережева карта ASUS NX1101
 • Два ПК з Windows 7 64x
 • Програма AIDA32 Network Benchmark
 1. Два комп'ютери підключені по кабелю lan швидкість
 2. 1 ПК підключений до роутера по WiFi, другий - по кабелю lan wifi
 3. Інтернет через кабель internet cable
 4. Інтернет через WiFi internet wifi

У всіх тестах ми бачимо одну і ту ж картину - при бездротовому підключенні швидкість природним чином падає, але незначно в порівнянні з кабельним, що дуже радує, так як можна сказати, що роутер не ріже швидкість.

xiaomi miui nano порівняння

За надане на огляд пристрій висловлюємо подяку інтернет-магазину GearBest.

Ціни на Xiaomi Mi Nano на AliExpress

Заощаджуй на покупках в інтернеті до 30%

Відео огляд Xiaomi Mi Nano

Комплектація 8 Зовнішній вигляд 10 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 7 Якість виконання 9 Ціна 8 Набір функцій 6 Зручність настройки 4 Стабільність 7 Разом 7.4 * на думку редакції WiFiKA.RU