Заборона Доступу до Інтернету На роутер Zyxel Keenetic - Як Заблокувати Сайт або Обмежити Пристрій?

Перш ніж впритул перейти до питання, як заблокувати сайт на роутері Zyxel Keenetic, давайте подумаємо, для чого взагалі може знадобиться функція фільтра контенту в інтернеті? Всім відомо, чим займаються дуже багато співробітників в офісі - штовхають х ** сидять в соціальних мережах. Ось чому такий крайній захід буває необхідна системного адміністратора в офісі, щоб заборонити доступ до сайтів типу YouTube, ВКонтакте, Однокласників або Facebook замість виконання своїх робочих обов'язків. Але, як ви розумієте, якщо у вас є діти, то і вдома дана настройка блокування буде дуже до речі.

Як заблокувати конкретний сайт на роутері Zyxel Keenetic?

Друзі, на жаль блокування якогось певного конкретного сайту на Zyxel Keenetic не існує. Ми можемо лише працювати з правами доступу для окремого комп'ютера або групи пристроїв. Дуже б хотілося, щоб в майбутньому розробники зробили щось типу «Батьківського контролю», як це реалізовано у інших фірм.

Як заборонити доступ в інтернет на роутері Zyxel Keenetic?

В цілому ж роутери Zyxel Keenetic мають дуже широким спектром засобів і налаштувань, в тому числі і для обмеження доступу в інтернет певним користувачам. За традицією, я розгляну два приклади - на старій версії прошивки і в новій.

Обмеження для комп'ютерів Zyxel Keenetic

Для того, щоб заборонити відразу всім комп'ютерам в мережі в адмінці синього кольору, заходимо в розділ «Домашня мережа» (це іконка у вигляді двох комп'ютерів в нижній панелі меню), вкладка «Пристрої». Якщо відзначити галочкою «Заборонити доступ до Інтернету всім незареєстрованим пристроїв», то ми відріжемо від всесвітньої мережі все комп'ютери, ноутбуки і телефони, які до того не були нами вручну прописані в якості повноцінних користувачів WiFi мережі.

заборона доступу в інтернет zyxel keenetic

Для того, щоб зареєструвати девайси в мережі Keenetic і дозволити користуватися інтернетом, потрібно клікнути по влаштуванню в списку, задати йому ім'я, при необхідності призначити статичний IP адреса і тут же можна конкретно для нього заблокувати доступ до інтернету, поставивши прапорець на відповідний пункт. Після чого натискаємо на кнопку «Зареєструвати».

зареєструється zyxel keenetic

Після застосування налаштувань ми побачимо, які гаджети допущені, а які заблоковані.

заборонити доступ на роутері zyxel keenetic

Контроль доступу до бездротової мережі Keenetic

Тепер покажу, як працює блокування пристроїв в новий роутерах Keenetic. Тут є можливість як ввести обмеження на вихід в інтернет як для одного комп'ютера або смартфона, так і для цілої групи. Щоб закрити інтернет для окремого гаджета, з головної сторінки тиснемо на іконку «WiFi» або «Провідні» (в залежності від того, як подлкючен ваш девайс) в блоці «Домашня мережа», або йдемо в меню «Мої мережі - Список пристроїв»

список устрої? ств keenetic

Вибираємо того клієнта, якого потрібно заблокувати і міняємо його профіль на «Без доступу в Інтернет», після чого тиснемо на «Зареєструвати»

keenetic реєстрація устрої? ства

Тепер він з'явиться в списку заблокованих

заблоковані устрої? ства keenetic

Тепер точно так же зареєструємо ще один комп'ютер, тільки вже без блокування - залишимо Режим доступу «Основний».

основноі?  Режим доступу keenetic

І перейдемо в розділ «Контроль доступу WiFi». Тут можна налаштувати групову політику для підключення до інтернету.

  • Білий список - доступ в інтернет буде закритий для всіх, крім тих, хто знаходиться в цьому списку
  • Чорний список - обмеження будуть накладені тільки для тих, хто в цьому списку.

Відповідно, вибираємо, який режим використовувати, ставимо галочки навпроти тих пристроїв, які ми хочемо додати в цей список і тиснемо на кнопку «Зберегти»

контроль доступу до беспроводноі?  мережі

Для більш гнучкого режиму батьківського контролю тих чи інших ресурсів в мережі, я також рекомендую користуватися сервісами, на зразок Yandex DNS - про його налаштування на роутері Zyxel читайте в іншій статті.

Юлокіровка інтернету на Zyxel Keenetic для конкретного комп'ютера через смартфон

Як відомо, завдяки функції віддаленого управління Keenetic, підключитися до роутера можна зі смартфона через мобільний додаток. Давайте подивимося, як настроюється блокування доступу до сайтів через нього.

Перш за все, відразу з головного екрану програми можна заборонити вихід в інтернет всім незареєстрованим користувачам.

my keenetic заборона інтернету

Якщо ж натиснути на будь-який пристрій зі списку підключених

зареєстровані комп'ютери keenetic

то відкривається можливість обмеження виходу в інтернет конкретно для цього клієнта

заборона доступу keenetic