Налаштування роутера InterZet - Статичний IP

Це керівництво по швидкому настроюванню роутера до інтернету підійде для будь-якої модифікації і від будь-якого виробника. Різниця може полягати в конфігурації і назвах пунктів меню в адміністраторському розділі роутера. Інструкцію можна використовувати при налаштуванні підключень до будь-яких провайдерам, які надають інтернет по статичному IP адресою, зокрема як налаштувати роутер для InterZet.

Налаштування роутера на інтернет від InterZet

 1. Вставляємо кабель від Інтернету в вилку на роутері, позначену як WAN - вона часто позначена синім кольором. А тим кабелем, який лежав в коробці маршрутизатора, з'єднуємо мережеву карту ПК і один з слотів LAN - вони часто відзначені Делта кольором.

  wan lan QWERTY

 2. У Windows 7 заходимо в розділ мережевих налаштувань комп'ютера, який знаходиться всередині Панелі управління

  (Пуск> Панель Управління> Мережа та Інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом> Управління мережевими підключеннями> Зміни параметрів адаптера).

  зміни параметрів адаптера

  тут нам потрібна іконка «Підключення по локальній мережі» - клацаємо по ній мишкою (правою кнопкою) і відкриваємо найнижчий пункт - «Властивості»

  Далі відкриваємо «Протокол Інтернету версії 4». Активуємо функції «Отримати IP автоматично» і «Отримати адресу DNS сервера автоматично»

  Протокол інтернету TCP IP

  Зберігаємося

 3. Після цього шукаємо на корпусі роутера наклейку, в якій буде вказана інформація для доступу в адмін-панель - IP, login, pass

  дані для доступу

 4. Повертаємося до ПК і в браузері пишемо побачений на наклейці IP адреса. Відкриється форма для авторизації - використовуємо ім'я користувача і ключ

  авторизація в роутері

 5. Шукаємо в меню маршрутизатора пункт для інтернет налаштувань (порт WAN)

  wan пункт меню

 6. У графі «Тип WAN підключення» вибираємо «Статична IP»

  IP адреса, Маска, Шлюз і DNS - з договору від провайдера

  статичний ip

 7. «MAC-адресу» копіюємо з ПК

  клонувати mac адресу

  Якщо можливості автоматичного клонування MAC-адреси немає, то для еготввода має бути відповідне текстове поле

  mac адресу на роутері

  Щоб його дізнатися повертаємося на комп'ютері в «Мережеві підключення», натискаємо по «Підключення по локальній мережі»> «Властивості». Тут нам потрібен «Фізична адреса» - його то і введемо в адмінці роутера.

  фізична адреса

  Зберігаємо і перезавантажуємо.

 8. Тепер належить налаштувати роздачу WiFi - для цього в адмінці є окремий розділ. Тут потрібно самостійно придумати всього кілька значень

  SSID - ім'я wifi мережі

  Захист - WPA2-Personal

  Шифрування - AES / TKIP

  Пароль - пароль для підключення пристроїв до бездротової мережі

  настройка бездротового підключення

 9. Зберігаємо ці настройки, після чого беремо ноут або телефон, з якого є можливість підключитися до роутера через wifi.

  У Windows при працюючому бездротовому модулі в правому нижньому кутку монітора є окремий значок, що сигналізує підключення по wifi. Кількома по ньому, щоб відкрити список доступних в зоні прийому мереж - коннектимся до Нашмі SSID, використовуючи призначений декількома хвилинами раніше ключ доступу.

  список wifi

 10. Ділимося цією статтею з друзями і користуємося Інтернетом через роутер: -;