Як Зайти в Налаштування Роутера Xiaomi З Телефону Через Додаток Mi WiFi?

Xiaomi - компанія, що володіє величезним штатом розробників і програмістів. Тож не дивно, що вона не відстає від сучасних тенденцій і створила свій мобільний додаток Mi Wifi для підключення та налаштування своїх роутерів через мобільний телефон. У цій статті я детально покажу, як це зробити.

Мобільний додаток Xiaomi Mi WiFi

Отже, поговоримо про те, як через мобільник потрапити в адмінку wifi роутера Xiaomi Mi Router.

Для того, щоб працювати з wifi роутером Xiaomi віддалено, потрібно використовувати мобільний додаток, яке так і називається Mi WiFi (iOS, Android). Завантажити його можна також шляхом сканування QR коду з інструкції.

інструкція до роутера

Відкрию один секрет - в роботі утиліти використовується хмарна технологія, а це означає, що після першого налаштування увійти в роутер з телефону можна навіть через інтернет, перебуваючи поза зоною дії бездротового сигналу даного роутера. Наприклад, з офісу управляти домашньою локальною мережею.

Пам'ятайте, нам довелося трохи помучитися з китайської прошивкою маршрутизатора, яка за замовчуванням присутній на веб-версії адміністраторського інтерфейсу? На наше щастя, дана програма повністю переведена на англійську мову, так що проблем з пунктами меню не виникне.

mi router app

Установка Mi Wifi і підключення до роутера Xiaomi

На першій сторінці нам пропонується увійти в існуючий акаунт Xiaomi або завести новий обліковий запис - робимо, так як саме ця учетка дозволить працювати з роутером віддалено через інтернет без фактичного підключення до wifi мережі роутера. При первинній прив'язці пристрої, зрозуміло, необхідно підключитися до інтернету саме через нього.

xiaomi sign in

Я авторизувався і підключився - відкрилося запрошення знайти наш роутер в мережі. Оскільки ми до нього підключені, тиснемо «Already Connected».

mi-router connect

Після виявлення Mi Router тиснемо «Pair»

pair router

І вводимо пароль від його адмінки, який ми задавали на попередньому кроці

router pass

Погоджуємося з ліцензійною угодою

xiaomi license

І отримуємо контроль над роутером. У вкладці «Router» - список підключених до нього гаджетів

список гаджетів

Можна налаштувати окремі правила доступу до вашої мережі для кожного з них.

а в «Plug-ins» - доступні конфігурації.

плагіни

Ось і все - тепер можете спокійно підключатися до свого Xiaomi віддалено через інтернет з програми Mi Wifi з телефону і управляти його настройками.