Як Відкрити Зовнішній Жорсткий Диск HDD? Розбираємо Transcend Storejet 25

Вітаю всіх читачів блогу!

Сьогодні розповім один приклад з практики. Деякий час тому в мене зламався зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet на 150 Гб - через використання неякісного USB кабелю на диску зіпсувався роз'єм miniUSB, в наслідок чого він перестав підключатися до комп'ютера. Спочатку я вже думав його просто викинути - благо, що там ніякої корисної інформації не було. Але потім вирішив - чи не спробувати його розібрати і використовувати як звичайний жорсткий диск всередині стаціонарного ПК?

Сказано зроблено! Перш за все потрібно розібрати корпус. Насамперед знімаємо зовнішній гумовий кожух - просто підчіплюємо його за край і стягуємо вниз.

розібрати жорсткий диск

Під кожухом знаходиться пластиковий корпус, на якому чотири гвинти. Два з них видно, а два інших заховані під гарантійними пломбами - здираємо їх і відгвинчуємо всі гвинти.

розбір зовнішнього диска

Знімаємо кришку і бачимо нутрощі - жорсткий диск розміру 2.5 "в гумовому бампері, до якого підключена мікросхема-перехідник з SATA на USB.

розібраний hdd

Виймаємо диск і знімаємо з нього мікросхему - залишається звичайний ноутбучний HDD з SATA роз'ємами. Тепер можна його закріпити в корпусі комп'ютера, підключити до материнської плати і блоку живлення - і користуватися.

як переставити hdd