розділ АРХІВИ: WiFi routers

Блокування Доступу до Сайтам в Інтернеті На роутер Xiaomi по MAC Адресу

На жаль, в рідній прошивці роутерів Xiaomi немає можливості фільтрації доступу до певних сайтів для всієї мережі, або для кожного комп'ютера окремо, крім як через сервера Яндекс DNS. Однак, все ж ми можемо регулювати підключення до інтернету грубим, але дієвим способом - повністю заблокувати доступ до роутера по MAC адресДетальніше »

Як Налаштувати DLNA і Samba Сервер на роутер Zyxel Keenetic?

Якщо у вашому роутере є USB порт, то можу з 99% ймовірністю сказати, що з його допомогою можна створити медиасервер і транслювати по технології DLNA або Samba відео або графічний контент на інші пристрої, підключені до даного роутера. У цій статті я наочно покажу, як запустити сервер DLNA або Samba на wifi роутера Zyxel Keenetic.У чому відмінність Samba сервера від DLNA?Samba - це сервер для обміну будь-якимиДетальніше »

Wi-Fi Роутер Huawei WS5200 v2 - Огляд та Відгук Власника

Зовсім недавно я став власником новенького ноутбука Хуавей. Але вже встиг пошкодувати, що поквапився з покупкою, так як на 4pda дізнався, що буквально через тиждень в подарунок до нього вже пропонували wifi роутер Huawei WS5200 V2, який у нас сьогодні на огляді. Оскільки модель ця вельми цікава, та й видають її безкоштовно «за шкідливість», ми не могли обійти її своїм поглядом. І купили її, але вже за свої гроші, щоб скласти свою думку про те, що самеДетальніше »

Як Дізнатися, Хто Підключений до WiFi роутер Zyxel і Keenetic - Комп'ютери, Ноутбуки, Смартфони

Іноді буває корисним дізнатися, хто підключений до власного wifi роутера. Не буду тут перераховувати всі причини, думаю, якщо ви задалися цим питанням, то ця інформація необхідна. Тому в цій статті докладно покажу, як подивитися, які комп'ютери, ноутбуки, смартфони або інші бездротові пристрої підключені до wifi роутера ZДетальніше »

Огляд Роутера Xiaomi Mi Wi-Fi Router 4Q - Відгук Фахівця

WiFi роутер Xiaomi Mi Router 4Q є молодшою ​​моделлю в лінійці 2018 року. Стоїть він на порядок менше свого старшого брата, але і за всіма технічними характеристиками на один щабель стоїть нижче нього. Реліз маршрутизатора відбувся не так давно, і ось він красується у нас на огляді. Поділюся своїми першими враженнями і дам чесний відгук після Детальніше »

Як в TP-Link Поміняти Мова російською - Інтерфейс Настройок

Хто там питав, як в роутері TP-Link поміняти мову панелі керування налаштувань на російську? Сьогодні дам на нього розгорнуту відповідь. Вся біда тих, хто задає таке питання, в тому, що замовили вони собі маршрутизатор десь в інтернеті і тепер не можуть змінити мову інтерфейсу в розділі адміністратора. Адже у нього за умовчанням не встановлена ​​російська локалізація.Зміна мови інтерфейсу на російську в маршрутизаторі TP-LinkЯк правило, у TP-Link є англійська мова, навіть якщо ви придбали його в Китаї. На відміну від того ж Xiaomi, навколо Детальніше »

Як Підключити 3G-4G (LTE) Модем до роутера Tenda - Мобільний Інтернет через Маршрутизатор

Багато з нас в літній період переміщаються на дачу. І перед цією поїздкою встає резонне питання - як забезпечити собі за містом стабільний вихід в інтернет? Якщо ви власник wifi роутера Tenda c USB портом, то цієї проблеми для вас не існує. Адже вони вміють працювати з мобільними 3G-4G модемами. А значить ви можете просто взяти з собою свій основний маршрутизатор Тенда з квартири і підключити до нього модем від будь-яДетальніше »

Скидання Настройок на WiFi роутер Netis - Пароль та Інтернет

Скидання налаштувань роутера Netis - один із способів вирішити більшість питань, пов'язаних зі збитими конфігураціями підключення до інтернету або WiFi мережі. Також повернути заводські параметри часто буває необхідно в тому випадку, якщо ви втратили від нього пароль від входу в адмінку. Внести зміни без нього, зрозуміло, неможливо. Єдиний вихід із ситуації - обнулити роутер Нетіс до колишніх параметрам.Як скинути пароль і налаштування роутера Netis до заводських кнопкою DefaultДля того, щоб повернути заводські настДетальніше »

Кнопка FN на роутер Zyxel Keenetic - Що це таке і Для Чого Використовувати?

Багато власників wifi роутерів Zyxel Keenetic задаються питанням - для чого потрібна кнопка FN на корпусі? Вона присутня в багатьох моделях, наприклад Giga 2, Omni 2, Light, Extra 2, Air, Viva і інших. У даній статті розповім докладно, що це за кнопка FN на маршрутизаторі Zyxel Keenetic і як її налаштувати.КнопкаДетальніше »

GSM WiFi Роутер 4G з Зовнішньої Антеною - Zyxel LTE5366-M608

WiFi роутерів з підтримкою GSM або 4G сигналу від СІМ карт будь-якого оператора у нас на оглядах було досить багато. Особливість моделі Zyxel LTE5366-M608 в тому, що у нього є резервне джерело інтернету за допомогою кабельного підключення. Крім того, до маршрутизатора можна прикрутити дві додаткові зовнішні LTE антени. За рахунок них покращиться якість прийому стільникового сигналу.Зовнішній вигляд і комплектДетальніше »

Роутер ASUS Як Медіа і Файловий Сервер - Налаштування DLNA і Samba

Продовжимо тему створення файлового медіа сервера для власників роутерів Asus. У цій статті поговоримо про застосування технологій Samba і DLNA. Нагадаю, вони служать для організації загального доступу до медіа-файлів, розміщених на флешці, яка підключена до USB порту маршрутизатора.Налаштування файлового сервера Samba на роутері AsusВ панелі управління роутера Асус необхідно зайти в меню «USB-додаток», розділ «Файл-сервер». Налаштування Samba сервера знаходяться у вкладці «Мережеве оточення».Тут для поДетальніше »

Брандмауер На роутер Asus - Мережевий Фільтр URL Адрес Для Блокування Контенту

Брандмауер на маршрутизаторі Asus - це дуже ефективний засіб для блокування доступу в мережу тим чи іншим пристроям в мережі. Крім ефективного захисту мережі від зовнішнього проникнення з інтернету міжмережевий екран виконує і виховні функції. Наприклад, трапляється, що замість того, щоб робити уроки, вашої дитини так тягне пограти в онлайн-гру або подивитися якісь приколи в Youtube. Тоді саме час включити фільтр контенту на роутері і обмежиДетальніше »

Torrent-клієнт На роутер D-Link - Автономна Завантаження фото

Деякий час назад я вже показував, як налаштувати торрент через маршрутизатор однієї з популярних фірм. Сьогодні покажу ще один приклад - ми налаштуємо torrent-клієнт на роутері D-Link. Він дозволить безпосередньо, минаючи комп'ютер, завантажувати файли з інтернету на флеш-накопичувач, підключений до USB роз'єму, і потім їхДетальніше »

Батьківський Контроль На роутер Tenda - Блокування Сайтів і Розклад WiFi

Якщо пам'ятаєте, не так давно у нас огляді побували кілька дуже непогано себе показали моделей Tenda. Але ось інформації по їх налаштувань в інтернеті поки що російською мовою дуже мало. Дана стаття заповнить одну з прогалин по цій темі - в ній ми торкнемося питання, як включити батьківський контроль на роутерах Тенда.Налаштування бДетальніше »

Keenetic Speedster KN-3010 (AC1200) - Огляд Роутера і Відгук про Настройці і Швидкості Інтернету по WiFi

Завдяки офіційному представництву фірми Keenetic, сьогодні у нас є можливість одними з перших ознайомитися з їх новинкою - WiFi роутером Keenetic Speedster (KN-3010). Огляд даної моделі хотілося б почати з того, що до цих пір в лінійці Keenetic немає жодної mesh системи. Speedster вирішує цю проблему, причому вельми витончено. Що він собою являє, як підключити і налаштувати? Про все це, а також відгук про даному роутері - читайте прямо зараз!Детальніше »

Налаштування Медіа Сервера На роутер D-Link - DLNA і Samba

Вітаю, шановні читачі! Про можливості маршрутизаторів, оснащених USB портом, ми вже розповідали неодноразово. Ось і настала черга показати, як налаштувати Samba і DLNA сервери на роутерах фірми D-Link. Підтримка даних технологій вбудована в оболонку, тому ніяких додаткових прошивок з ними робити не знадобиться.Якщо ви знаєте, що це таке, то ознайомДетальніше »

Роутер TotoLink N300RT - Огляд та Відгуки

Трохи більше року тому на російський ринок мережевого обладнання офіційно вийшов новий гравець - компанія TotoLink, представивши відразу кілька моделей. Мені, звичайно ж, стало цікаво, що з себе представляють ці пристрої, тому я звернувся до офіційного представництва з пропозицією зробити огляд на який-небудь роутер ТотоЛінк, щоб потестувати його, а заодно допомогти впізнаваності та популяризації бренду за рахунок безкоштовної публікації на нашому сайті . Але вони мені, чомусь, нічого зрозумілого не відповіли. Однак інтерес у мене залишився, тому я вирішив замовити на Алі одну модель, яка стала Детальніше »

Для Чого Скуповують Роутери Eltex? Все Простіше, Чим ти думаєш!

Помітив, що останнім часом в інтернеті все частіше з'являються оголошення про покупку wifi роутерів і ТБ приставок. Переважно це стосується моделей фірми Eltex. Для чого ж скуповують роутери і модеми Eltex?Зрозуміло, підвищений попит на мережеве обладнання викликав на форумах і в групах в соцмережах масу різних домислів і теорій змови. Нібито, перекупки крадутьДетальніше »

WiFi Роутер Edimax EW-7208APC - Огляд та Відгук

Виробник мережевого устаткування Edimax з Тайваню поки не так у нас популярний, як інші, але тим не менше вони випускають повний спектр пристроїв для домашнього та офісного використання і по співвідношенню ціни і якості може сміливо конкурувати з аналогами від інших компаній, представлених на нашому ринку. Ну а почнемо знайомство з Edimax з одним з найбільш просунутих в лінійці wifi роутерів, моделлю Edimax EW-7208APC, яка підтримує роботу в найсучаснішому стандарті АС. Хто не в курсі, це новітній стандарт бездротового зв'язку, який дозволяє забезпечитиДетальніше »

Підключення Флеш накопичувач до роутера Tenda по USB - Загальний Доступ до Файлам через FTP або Samba Сервер

Якщо бачите USB порт на роутері - значить до нього можна підключити зовнішній флеш накопичувач або жорсткий диск. Це правило працює в тому числі і з маршрутизаторами Tenda. У багатьох моделей цієї фірми є USB порт - AC9, AC10U, AC15, AC18 і інші. У цій статті поговоримо про те, як підключити флешку до роуДетальніше »

Налаштування Інтернет-Фільтра На роутер Zyxel Keenetic - Яндекс DNS і AdGuard DNS

Роутери серії Zyxel Keenetic, як і пристрої від деяких інших виробників, можуть похвалитися вбудованою підтримкою інтернет-фільтра від Яндекс, а також кількох альтернативних програм - SkyDNS і AdGuard DNS. Думаю, що раз ви читаєте цю статтю, то в курсі, що це за сервіси. Якщо немає, то пройдіть по посиланню вище, де я все докладно пояснюю.УстановДетальніше »

Прошивка Роутера Mercusys - Де Завантажити і Як Встановити?

Прийшов час розібратися з питанням, як прошити wifi роутер Mercusys. У мене в користуванні зараз знаходиться модель MW325R N300. Однак дана інструкція також підходить і для абсолютно будь-який інший - AC12, MW305R, MW302R і так далі. Нажаль, автоматичного оновлення програмного забезпечення в даний момент не передбачено. Тому завантажити і встановити прошивку потрібно буде вручну. ЗаДетальніше »

Огляд TotoLink A702R - Відгук Про WiFi Роутер AC1200

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 10 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 7Якість виконання 7 Ціна 9 Набір функцій 7 Зручність настройки 8 Стабільність 7 Разом 8 * на думку редакції WiFiKA.RU Сьогодні до нас на огляд потрапив двохдіапазонний wifi роутер TotoLink A702R (AC1200). Перша модифікація цієї моделі з'явилася кількДетальніше »

Як Підключитися до роутера Huawei або Honor з Телефону і Налаштувати Інтернет Через Мобільний додаток AI Life?

Сьогодні вирішили зробити для вас докладну інструкцію, як підключитися до wifi роутера Huawei або Honor з телефону і налаштувати його за допомогою мобільного додатку AI Life. Мова в статті піде про налаштування стаціонарного маршрутизатора на прикладі моделі Huawei WS5200, проте вона універсальна і для інших модифікацій, в тому числі суббренда Honor. Покажу, як підключитися до wifi зі смартфона і встановити з'єднання з інтернетом.Підключення телефону до роутера Huawei і Honor через мобільний додаток AI Life (Huawei Smart Home)Як більшість сучасних виробників мережевого устаткування, програмісти Детальніше »

Додаток My Keenetic GetApp - Налаштування Роутера Zyxel Keenetic З Телефону

Серія моделей роутерів Zyxel Keenetic відрізняється тим, зайти в налаштування кожного з них є можливість не тільки з комп'ютера, але і з телефону. І мова зараз йде зовсім не про традиційний спосіб через браузер. Для цього існує спеціальне мобільний додаток My Keenetic GetApp, завдяки якому доступ до управління бездротовою мережею буде з вами 24 години на добу.Додаток MДетальніше »

Батьківський Контроль Доступу В Інтернет На роутер Netis

Батьківський контроль на роутерах від різних фірм реалізований по-різному - десь вже є шаблонні профілі з настройками, в які додаються кілька пристроїв, десь потрібно всі параметри вводити вручну окремо для кожного підключився клієнта. Іноді є можливість настройки за розкладом. Батьківський контроль на роутері Netis безпосередньо цим поняттям не позначений, але за своїм призначенням він присутній і знаходиться в розділі «КонтрольДетальніше »

Роутер Asus RT-AC1200GU - Варто Лі Своїх Грошей?

Сьогодні ми подивимося на WiFi роутер, який нам підігнали на огляд китайські друзі з магазину GearBest - Asus RT-AC1200GU. На момент написання статті його можна придбати трохи менше ніж за 5 тисяч рублів з доставкою прямо з Піднебесної, а ось на нашому ринку цю модель офіційно не продають. Воно й не дивно - на мій погляд, ціна надто завищена. Уявляєте, скільки б він коштував у нас?Характеристики Asus RT-AC1200GUЗ основних характеристик Asus RT-AC1200GU відзначимо наступні:2 діапазону роботи - 2.Детальніше »

Обмін Файлами Через Роутер - Як Відкрити Завантажені Відео та Документи з Флешки?

Всім привіт! Дана стаття адресується тим, хто вже вивчив наші уроки по налаштуванню торрент клієнта на роутері і тепер викачує файли безпосередньо на накопичувач, який до нього підключений. Нагадаю, що у нас на блозі можна знайти докладні інструкції для Zyxel, Asus і D-Link. Але тема була б розкрита не до кінця, якщо б я не показав, як тепер отрДетальніше »

Батьківський Контроль На роутер Asus - Як Включити і Налаштувати AiProtection?

Функція батьківського контролю на роутерах Asus реалізована дуже просто. У нових моделях ця штука може іменуватися як AiProtection. Вона дозволяє вибрати час і дні роботи в інтернеті для будь-якого комп'ютера, ноутбука, телефону або планшета, підключеного як по WiFi, так і за допомогою кабелю. Таким чином, ми можемо захистити доступ в мережу для одного користувача, дозволивши при цьому роботу іншого в один і той же час.Батьківський контроль AiProtection на маршрутизаторі AsusУ роутерах Asus дана настройка знаходДетальніше »

Гостьова Мережа WiFi На роутер Zyxel Keenetic

Якщо хто ще не знає, гостьова мережа на роутері Zyxel Keenetic - це таке підключення, при яких пристроїв дозволяється виходити через нього в інтернет. Але при цьому вони не бачать інше мережеве обладнання - USB накопичувачі, комп'ютери, принтери та інші, які під'єднані до нього ж, але по кабелю або через основний WiFi. Таким чином ваші гості можуть бути онлайн, але не будуть «замах» на основну домашню або офісну локальну мережу.Гостьова мережу Zyxel KeeneticФункція настройки гостьовій мережі на роутері Zyxel Keenetic знаходиться в розділі «Мережа Wi-FДетальніше »

Роутер Tenda в Режимі повторювачах WiFi (репітерів, WISP, WDS моста) - Як Налаштувати Посилення Сигналу Бездротовий Мережі?

Сьогодні - про режим репитера, підсилювача wifi, повторювача або WDS моста на маршрутизаторі Tenda. Суть цієї функції в прийомі з сигналу wifi від іншого джерела і передача далі на деяку відстань, завдяки чому збільшується зона покриття мережі. Називатися режим репитера ретранслятор або міст WDS / WISP в залежності від фантазії розробників. Налаштування режиму підсилювача на моделях всіх виробників дуже схожі. Але як показує пДетальніше »

Як на роутер D-Link Подивитися, Хто Підключений до Мого Wi-Fi?

Сьогодні хочу поділитися варіантами, як подивитися, хто підключений до wifi роутера D-Link. Рано чи пізно в процесі використання інтернету через маршрутизатор багато хто починає помічати, що швидкість стала ні з того ні з сього падати. Підозріло? Не те слово! Перше, що спадає на думку - подивитися список підключених клієнтів до wifi роутера. Давайте покажу, як це зробити на D-Link.Для того, щоб дізнатися, хто саме з'єДетальніше »