Як Налаштувати Айфон Як Новий з Нулі - Детальна Інструкція

Ви тільки що прийшли з магазину, дістали тремтячими від щастя руками новий продукт від компанії Apple, але не знаєте, що з ним тепер робити? Не біда, читаємо цю детальну інструкцію, як налаштувати айфон з нуля як новий телефон! Поїхали!

Активація та налаштування Айфона

при першому включенні необхідно одноразово виконати кілька кроків для початкового налаштування айфона, які згодом повторювати ніколи не доведеться. Отже, після натискання кнопки включення насамперед телефон нас привітає на декількох мовах і запропонує налаштувати iPhone. Тиснемо на відповідне посилання

На наступному кроці вибираємо свою країну

Далі для настройки iPhone нам запропонують підключитися до мережі WiFi. Якщо є бажання, то можна це зробити прямо тут. Якщо ж безкоштовного вайфая в зоні дії немає, то пропускаємо цю конфігурацію і вибираємо «Використовувати стільниковий зв'язок».

Після цього йде геолокація - визначення місця розташування смартфона по супутниках GPS. Оскільки при постійному активованому стані вона нереально жере заряд батареї, На цьому етапі налаштування айфона краще її відключити. Згодом при установці додатків, наприклад, Навігатора, телефон сам ще раз запитає, чи потрібно дозволити використовувати геолокацію конкретно для цього додатка - там то ми її і дозволимо.

Всі сучасні моделі iPhone містять в собі функцію розблокування за допомогою відбитка пальця - налаштувати так званий Touch ID запропонують на наступному етапі. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, прикладайте палець до сканера і певний засіб захисту смартфона буде активовано. Пізніше можна буде додати ще кілька відбитків для інших пальців або для членів сім'ї.

І по завершенні нас ще попросять придумати шестизначний пароль на той випадок, якщо сканер відбитка пальця не спрацьовуватиме

Наступний крок - відновлення налаштувань зі старого телефону. Якщо до цього у вас вже був iPhone, то можна перенести на новий все старі збережені настройки айфона. Якщо ж це у вас перший телефон від Apple або повна резервна копія старого не збереглося, то вибираємо «Налаштувати як новий iPhone». Так само тут є можливість перенести дані з платформи Android, але це вже тема окремої статті.

Йдемо далі - тепер необхідно авторизуватися в веб-акаунті Apple або створити новий обліковий запис - Apple ID. У разі, якщо ви ніколи раніше не користувалися продукцією цієї компанії, тиснемо на посилання «Ні Apple ID або забули його?»

При створенні Apple ID від нас буде потрібно знову ввести регіон

Прийняти правила політики конфіденційності

Ввести реальний Email, на який прийде лист з кодом підтвердження реєстрації, а також придумати пароль

Далі в платіжних даних вибираємо «Ні» в розділі прив'язки кредитної картки, і нижче заповнюємо свою поштову адресу

Все - тепер заходимо в зазначений при реєстрації поштову скриньку і підтверджуємо реєстрацію.

Повертаємося до налаштування айфона. Після створення і авторизації в Apple ID з'явиться вікно активації голосового помічника - Siri. Штука зручна, але до неї потрібно звикнути користуватися. Тому, якщо ви не плануєте управляти телефоном своїм голосом, то вимкніть його - також для збереження зарядки.

Далі забороняємо відправляти інформацію про помилки розробникам для економії трафіку.

І нарешті, якщо в ваших руках остання модель iPhone, то можна налаштувати зовнішній вигляд піктограм програм та текстів на дисплеї в стандартному або збільшеному варіанті.

Усе! Айфон налаштований з нуля і повністю готовий до роботи. Тепер можна приступати до самого приємного - установці додатків, але про це якось іншим разом;-)