Огляд WiFi Роутера Netis WF2880 - Правдивий Відкликання та Тест на Швидкість

Оглядів про дводіапазонного роутере netis WF2880 в інтернеті не дуже багато, але при цьому всі вони більш, ніж позитивні. Що це - реальні відгуки власників або проплачена реклама вироби? Сьогодні у на є можливість перевірити в справі маршрутизатор netis wf2880. Фірма сама по собі не так широко відома на нашому ринку, а коли купуєш пристрій за 3 тисячі рублів - саме стільки в середньому коштує WF2880, - хочеться бути впевненим в тому, що воно виявиться дійсно якісним, і гроші не будуть викинуті на вітер.

Характеристики роутера Netis WF2880

Отже, netis WF2880. Упакований в солідного виду коробку синьо-чорного кольору з інформативним оформленням, з якого відразу можна зробити висновок про основні технічні особливості маршрутизатора.

Назвемо найцікавіші:

 • Діапазони - 2.4 і 5 ГГц
 • Швидкість WiFi - до 300 і до 867 Мбіт / с
 • Швидкість портів - до 1000 Мбіт / с
 • Антени - 4 по 5 dBi кожна
 • Потужність передавача - 20 dBM
 • Оперативна пам'ять - 64 Мбайт
 • USB порт - є

Зовнішній вигляд і комплектація Netis WF2880

Усередині коробки крім стандартного набору знаходимо підставку для вертикальної установки роутера, ну а також кабель, блок живлення та інструкцію.

Корпус маршрутизатора netis WF2880 виконаний з матового пластика в незвичайній, але в той же час не дуже химерною по дизайну формі, яку часто роблять інші виробники для своїх топових пристроїв. Він буде гармонійно виглядати і не привертати до себе особливої ​​уваги.

На верхній кришці - решітка системи охолодження

На нижній - традиційно наклейка з інформацією про модель і даними для входу в адмінку

Збоку розташовані порти і кнопки управління. Чотири порти LAN підтримують роботу на швидкості до 1 Гбіт / c, що відповідає найвищим сучасним стандартам. Те ж стосується і винесеного окремо і позначеного синім кольором порту WAN для підключення кабелю інтернету. Якщо при наявності такого роутера придбати у провайдера високошвидкісний тариф, то навіть затятий ігроман не повинен випробувати ніяких проблем з вимогливими до швидкості і ресурсів іграми.

Також маємо порт USB, в який вставляється флешка або зовнішній диск для створення з нього FTP або медіа сервера. Нажаль, працювати з 3G / 4G модемами netis WF2880 не вміє.

Тут же розташовується кнопка червоного кольору для автоматичного сполучення з іншими гаджетами за технологією WPS і втоплена в корпус кнопка скидання налаштувань, яка тут називається не як зазвичай «Reset», а «Default», що по суті одне і те ж.

Чотири антени ділять між собою порівну дві робочі частоти (2.4 і 5 GHz), по дві на кожну. Вони не знімаються, тобто поміняти на інші не вийде. Але зате мають великий кут повороту, завдяки чому можна вибрати найбільш оптимальне їх положення для створення бОльшей зони поширення бездротового сигналу.

На протилежній грані - світлодіодні індикатори режимів роботи роутера, які під час роботи мають зелений відтінок.

Тестування швидкості Netis WF2880

Детально про те, як відбувається підключення та налаштування роутера netis WF2880 я розповім в окремій статті, а тут я поділюся досвідом його експлуатації. В цілому, він справив дуже хороше враження - ніяких глюків за час використання помічено не було. Що стосується швидкості і зони дії - тут не все так круто, але гідно. Ми зробили традиційні для цього блогу виміри, які робимо з кожним роутером, що потрапляють на огляд, головною суттю яких є показати, як буде вести себе обладнання в звичайних міських умовах типової двокімнатної квартири.

При цьому у нас немає мети зробити мега-об'єктивний тест - немає, ми виступаємо в ролі звичайного користувача, який відкрив коробку, підключив і користується. У вашому будинку умови радіоперешкод і інших факторів, що впливають на швидкість і якість прийому, можуть відрізнятися.

Для початку робимо тест швидкості інтернету по кабелю через сервіс SpeedTest.Net в якості відправної точки подальших вимірювань. У нашого провайдера швидкість до 100 Мбіт / с

При тестуванні бездротового зв'язку використовувався смартфон Xiaomi Redmi 3 Pro.

Вимірювання швидкості і сили сигналу проводилися в трьох локаціях:

 1. Поруч з роутером
 2. Через 1 межкомнутную стіну в сусідній кімнаті
 3. Через 2 міжкімнатних стіни на кухні

Частота 2.4 ГГц

 1. Поруч з роутером ми маємо максимальний рівень прийому сигналу WiFi і максимальну для даного роутера бездротову швидкість (наша мережа називається «Nikitos»).
 2. У сусідній кімнаті очікувано показники прийому трохи гірше, але швидкість залишається на тому ж рівні
 3. У третій локації - сигнал змішується з сусідніми квартирами і швидкість падає в півтора рази

Якихось сюрпризів немає, але netis WF2880 тримається дуже гідно. У деяких моделей вже в другій кімнаті швидкість значно знижувалася, тут ми такого не спостерігаємо.

Частота 5 ГГц

Тепер робимо те ж саме, але на іншій частоті - 5 ГГц.

 1. Поруч з роутером - сигнал відмінний і швидкість відчутно вище, ніж на 2.4 ГГц в тому ж місці
 2. Через одну міжкімнатні стіну - і сила сигналу, і швидкість падають в два рази, але тримаються на рівні показаних тут же даних на частоті 2.4 GHz
 3. А ось на кухні, яка розташована через 2 міжкімнатних стіни від джерела WiFi, роутер підніс невеликий сюрприз - якість сигналу значно погіршився, а визначити швидкість ми не змогли, оскільки зв'язок з інтернетом пропала.

Підведемо підсумки. Роутер netis wf2880 вельми непоганий як для офісного, так і для домашнього використання. Стильний зовнішній вигляд, два діапазони частот, наявність USB, середній цінник, стабільна робота, простота в налаштуванні. Однак зона дії на 5 ГГц набагато менше, ніж 2.4, хоча поблизу маршрутизатора швидкість вище. Також netis WF2880 не підійде для заміського використання, оскільки відсутня підтримка модемів від стільникових операторів.

Відео огляд маршрутизатора netis wf2880

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 8 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 7 Якість виконання 8 Ціна 7 Набір функцій 8 Зручність настройки 8 Стабільність 8 Разом 7.9 * на думку редакції WiFiKA.RU