3 Способу Скинути Налаштування На роутер Zyxel Keenetic До Заводських (Reset)

У цій статті мова піде про скидання налаштувань на роутері Zyxel Keenetic до заводських. Функцію Reset зручно використовувати при підключенні нового обладнання. Вона є у всіх моделях Зіксель Кинетик - Lite, Start, 4G, Ultra, Giga, Omni, Extra, в тому числі 2 і 3 генерації. Повернення заводських параметрів може вирішити масу проблем, які можуть виникнути через деякий час після початку використання маршрутизатора. Дуже часто замість того, щоб шукати причину якоїсь помилки в конфігураціях набагато простіше зробити повне скидання роутера Zyxel Keenetic і ввести все заново.

Які є способи повернути заводські настройки на маршрутизатор Zyxel Keenetic? Існує три варіанти скидання роутерів Zyxel і Keenetic.

Перший - програмний, через панель управління. Актуальний для тих, у кого є пароль від панелі адміністратора

Другий - аналогічно, але через мобільний додаток зі смартфона

Третій - апаратний, за допомогою кнопки. Універсальний і підійде для всіх випадків

Як скинути роутер Zyxel Keenetic через настройки?

Для відкату до заводських налаштувань роутера Zyxel Keenetic необхідно зайти в панель управління за адресою //192.168.1.1. Якщо він не відкривається, то читайте, як це виправити.

Власне, тут нам потрібен розділ «Система» - він ховається за іконкою «шестерінки» в нижньому меню. Тут в першій же вкладці «Параметри» промотувати сторінку до самого низу і знаходимо кнопку «Повернутися до заводських налаштувань»

заводські настройки zyxel keenetic

У новій версії Keenetic OS 2.14.C.0.0 розділ скидання перенесли в «Управління - Загальні настройки». Тут потрібно перегорнути сторінку до самого кінця і знайти аналогічну кнопку

заводські настрої? ки keenetic

Плюси і мінуси Зручно й зрозуміло Потрібен доступ в адмінку