Налаштування Роутера Акадо, OnLime, 2 кому, Qwerty - Динамічний IP

Налаштування роутера Акадо і OnLime максимально проста. Якщо бути точніше, то там взагалі нічого не потрібно налаштовувати - просто підключити кабель до маршрутизатора і користуватися інтернетом. Однак у новачка все одно може виникнути питання, як налаштувати роутер Акадо або OnLime, тому я зробив докладну інструкцію, яка універсальна для будь-якої моделі wifi роутера незалежно від виробника - TP-Link, D-Link, Asus, Zyxel Keenetic, Xiaomi, Tenda, Netis, Netgear або який-небудь ще. Різниця може бути тільки в зовнішньому оформленні інтерфейсу адміністраторського розділу, а також в назвах і розташуваннях розділів настройки.

Керівництво підходить для будь-яких провайдерів, навіть якщо їх немає в списку, що надають інтернет по динамічному IP адресою - Qwerty, Акадо, 2 кому, Cactus, Onlime, MosNet, RiNet, StarLink та інших.

Підключення роутера Акадо і OnLime

Для того, щоб підключити роутера до інтернету від Акадо, ОнЛайм, Qwerty або 2 кому, потрібно спочатку вставити кабель провайдера в порт WAN, а додавався в комплекті кабель Ethernet (патчкорд) - одним кінцем в мережеву карту комп'ютера, іншим - в порт LAN на роутері

wan lan QWERTY

На комп'ютері (Windows 7) заходимо в розділ мережевих налаштувань по ланцюжку:

Пуск> Панель Управління> Мережа та Інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом> Управління мережевими підключеннями> Зміни параметрів адаптера.

зміни параметрів адаптера

Натискаємо правою кнопкою миші по пункту «Підключення по локальній мережі» і заходимо в «Властивості»

Заходимо в розділ «Протокол Інтернету версії 4» і встановлюємо прапорці на «Отримати IP автоматично» і «Отримати адресу DNS сервера автоматично»

Протокол інтернету TCP IP

Зберігаємо налаштування.

Налаштування маршрутизатора на інтернет від OnLime і Акадо

Наступний етап - підключення роутера до інтернету від OnLime і Акадо. На нижній кришці корпусу роутера знаходимо IP або WEB адреса для входу в адмінку, а також логін і пароль

дані для доступу

Відкриваємо на комп'ютері браузер і в адресний будівництво вписуємо вказаний IP адреса, після чого в спливаючому вікні - логін і пароль з наклейки.

авторизація в роутері

Знаходимо в меню роутера пункт «WAN» або «Інтернет»

wan пункт меню

У графі «Тип WAN підключення» вибираємо «Динамічний IP»

динамічний ip

У графі «MAC-адресу» вказуємо «Клонувати з комп'ютера» (якщо у провайдера є прив'язка по IP)

клонувати mac адресу

Якщо такої можливості немає, а MAC адресу потрібно прописати вручну

mac адресу на роутері

то повертаємося на комп'ютері в розділ «Мережеві підключення», натискаємо 2 рази лівою кнопкою миші по «Підключення по локальній мережі» і заходимо в «Властивості». Тут знаходимо «Фізична адреса» - це значення потрібно прописати у відповідному текстовому полі в роутері.

фізична адреса

Зберігаємо налаштування і перезавантажуємо роутер.

Налаштування WiFi на роутері для Акадо і OnLime

Залишилася справа за малим - налаштувати WiFi, по якому буде лунати інтернет від OnLime і Акадо. Відкриваємо в меню розділ «Бездротова мережа»

Задаємо власні значення для:

  • SSID - назва вашої wifi мережі, яке буде відображатися в списку для підключення
  • Метод захисту мережі - WPA2-Personal
  • Тип шифрування - AES або TKIP
  • Ключ - пароль для підключення до WiFi, не менше 8 символів

настройка бездротового підключенняЗастосовуємо настройки. Відкриваємо ноутбук або смартфон з WiFi модулем, включаємо його.

Кількома на іконку бездротових з'єднання в правому нижньому кутку панелі іконок Windows

Знаходимо в списку мережу з нашою назвою і підключаємося, використовуючи тільки що заданий пароль.

список wifi

Насолоджуємося бездротовий інтернетом Акадо і Onlime - ось так легко і просто відбувається підключення роутера, впевнений, у вас теж вийде його налаштувати!