Розумний браслет Lenovo HW01 Smart Bracelet

Нарешті! В мої руки потрапив цілком нормальний конкурент фітнес-браслету Xiaomi Mi Band 2 - протягом місяця моїм щоденним іншому став розумний браслет Lenovo HW01 Smart Bracelet, і сьогодні я розповім про досвід його використання.

Комплектація Lenovo HW01 Smart Bracelet

Як то кажуть, «зустрічають по одягу» - мабуть, в Lenovo добре знають цю приказку, тому над упаковкою попрацювали дуже добре - коробка з претензією на преміальність як би відразу дає зрозуміти, що всередині лежить якісна річ.

У комплекті знайшовся кабель зі стандартним роз'ємом мікро USB для зарядки, а також інструкція.

Зовнішній вигляд браслета Lenovo

Конструктивно браслет виконаний монолітно - ремінець НЕ відстібається від основного пристрою, що, на мій погляд, не є ні плюсом, ні мінусом - прогумований матеріал ремінця буде носитися довго. Застібка у Lenovo HW01 класична.

А ось конструкція підключення до зарядці зроблена не дуже зручно - на зворотному боці браслета роз'єм USB, захований під гумовою заглушкою. Не дуже-то хочеться кожен раз її відколупувати і пристібати шнур - набагато зручніше, коли фітнес-трекер чіпляється на магніті, як це реалізовано в багатьох інших моделях у конкурентів.

Благо, робити це доведеться не так часто, тому що батарейки стабільно вистачає більш, ніж на тиждень. З іншого боку, якщо гаджет розрядився, а зарядка залишилася вдома, то у випадку з Леново вам не доведеться довго її шукати - підійде будь-який кабель від звичайного Андроїд-смартфона.

Поряд із гніздом зарядки - датчик вимірювання пульсу.

Lenovo HW01 оснащений датчиком нахилу, тому при повороті руки до себе на екрані блокування відразу ж з'являються цифри поточного часу. Цікаво, але тут вони виконані в вертикальної орієнтації, тобто зручно для перегляду. У той час, як при роботі з основними функціями браслета вся інформація відображається в горизонтальному вигляді.

Включення Lenovo HW01

Для роботи з браслетом потрібно натиснути на ледь помітну сенсорну кнопку, за допомогою якої також можна переміщатися по сторінках з відображенням різної інформації, такої як пройдений кілометраж, кількість кроків, вимірювання пульсу, управління музикою і кількість витрачених калорій.

До речі, при довгому натисненні на цю сенсорну кнопку браслет вимкнеться повністю - дуже корисна можливість для збереження заряду акумулятора, якщо ви їм не користуєтеся мобільним, яка відсутня у більшості аналогічних моделей.

Також з її допомогою браслет перемикається з звичайного режиму в режим «Вправ». Різниця полягає в інформації, що відображається на дисплеї і в тому, що в цьому режимі постійно буде замірятися ваш пульс.

Додаток для смартфона

Для настройки розумного браслета необхідно підключити через Bluetooth до смартфону, на який попередньо встановити програму Lenovo Smart Bracelet, яка лежить у вільному доступі в AppStore і Play Market.

hw01 bluetooth

Також перш ніж використовувати програму, нас попросять завести обліковий запис на сервері Леново.

І заповнити дані про себе в профілі для того, щоб браслет правильно визначав пройдену відстань і дані пульсу.

В налаштуваннях розумного браслета Lenovo можна активувати наступні фунции:

 1. Нагадування про дзвінки

  Коли на ваш телефон надходить дзвінок, іконка трубки з'являється на екрані браслета, а також спрацьовує Тактильна чутливість.

 2. Нагадування про СМС

  Те ж саме, що і дзвінки - під час вступу повідомлення на телефон, іконка програми, в якому вам прийшло повідомлення, відображається на дисплеї. Мінус цих двох функцій в тому, що оповіщення відображається тільки в момент надходження повідомлення - історія викликів і повідомлень не зберігається. Тобто, якщо ви відразу не встигли подивитися на браслет і побачити значок, то з браслета дізнатися про те, що саме сталося, не вийде - треба буде дивитися телефон, що дуже не зручно.

 3. Знайти мій телефон

  Тут можна активувати сигнал на телефоні, якщо ви його втратили десь під подушкою

 4. smart bracelet menu

 5. управління музикою

  Тут можна запускати і зупиняти відтворення медіа-файлів, але тільки тих, які знаходяться в додатку «Музика», якщо мова йде про айфоне.

 6. Зробити фото

  Тут можна задіяти камеру смартфона і віддалено зробити знімок

 7. знайти браслет

  Ця функція задіє вібрацію браслета, якщо ви його втратили

 8. щоденне використання

  Вибір руки, на якій носиться браслет - права чи ліва

 9. Нагадування про тривалому сидінні

  Браслет Lenovo піклується і про ваше здоров'я - якщо довго сидите за комп'ютером, то він нагадає про необхідність встати і розім'ятися.

 10. оновлення прошивки

  Поки користувався браслетом, один апдейт прилетів, що обіцяє нам те, що виробник хоча бипервое часом не кине своїх клієнтів

 11. прошивка

 12. Smart нагадування

  В даному розділі можна активувати оповіщення про повідомлення в таких додатках, як Email, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Skype, WeChat, QQ. Незручність роботи цих сповіщень, властиве більшості моделей, полягає в тому, що відсутня пам'ять пропущених викликів - значок програми відображається тільки в момент надходження повідомлення. Якщо відразу не встигли подивитися на дисплей, тоо те, яке повідомлення і в якій програмі прийшло, ви не дізнаєтеся, поки не візьмете смартфон.

lenovo hw01 apps

Повернемося на початкову сторінку і подивимося на «Налаштування» - що ще тут можна сконфінуріровать?

lenovo smart band hw01

будильник

Ця функція дозволяє налаштувати декілька напоминалок з різними режимами роботи. Плюс в тому, що будильник спрацьовує два рази п'ятикратної вібрацією з різницею в п'ять хвилин. На відміну від Mi Band, який дзвонити тільки одноразово - якщо не прокинувся, то відкладеного повторного сигналу не буде.

Одиниці виміру

Вибираємо між нашою метричної системою вимірювань та англійської.

здоров'я

Синхронізація з додатками здоров'я на телефоні

В цілому, враження від роботи HW01 тільки позитивні. Lenovo Smart Bracelet нічим не гірше розкрученого аналога від Сяомей. У кожному з них є свої плюси і мінуси, але безумовно, браслет відмінно справляється зі своїми завданнями.