Як Оновити Прошивку Роутера Huawei?

Продовжуємо вивчати тонкощі роботи з роутером Huawei. У цій статті поговоримо про прошивці - де її скачати і як оновити програмне забезпечення. Найчастіше цим питанням задаються ті, хто має у себе брендований маршрутизатор від якогось провайдера - Ростелеком, Білайн, Київстар і т.д. Чомусь вони особливо полюбили цього виробника, зокрема моделі Huawei WS319, WS329, WS5200, B315S повністю міняли внутрішній веб-інтерфейс панелі управління. Ми ж хочемо повернути офіційну заводську прошивку, яка підтримує всі налаштування. По суті, процес мало чим відрізняється від будь-якого іншого маршрутизатора. Але щоб у власників старих моделей Huawei теж була окрема інструкція, вирішив написати це покрокове керівництво.

Для початку необхідно підключитися до того роутера, який хочете прошити. Найкраще це зробити по кабелю, щоб уникнути помилок в з'єднанні. Але скільки разів я, порушуючи це правило, це робив по бездротовому сигналу, жодного разу також ніяких проблем не виникало, так що можна і по wifi (але я вам цього не говорив).

Загалом, потрібно з'єднати Патчкорд комп'ютер з маршрутизатором через вільний порт LAN

mediarouter home

Де скачати прошивку для Huawei?

Далі необхідно завантажити свіжу версію ПО. Дивно, але на офіційному сайтe cunsumer.huawei.com немає жодної сторінки з підтримкою будь-якого з роутерів. І завантажити прошивку ні на один з роутерів неможливо - дуже дивно. Але тим не менш, знайти микропрограмму можна на тому ж самому 4PDA - привожу посилання на прошивки для

Huawei WS319

Huawei WS329

Викачуємо файл архіву до себе на комп'ютер і розпаковуємо його.

Далі заходимо в адмінку роутера і відкриваємо меню «Обслуговування - Управління пристроєм» і дивимося на блок «Оновлення ПЗ».

прошивка роутера huawei

В іншій версії веб-інтерфейсу панелі адміністратора Хуавей розділ з оновленням ПЗ виглядає трохи інакше. Але суть не змінюється.

прошивка роутера huawei

Тут натискаємо на «Обзор» і вибираємо з папки файл щойно розпакований прошивки Huawei. Після чого тиснемо на кнопку «Оновити». Далі роутер її завантажити і почне оновлення, по завершенні якого перезавантажиться і ви зможете заново до нього підключитися.

Оновлення прошивки нових роутерів Huawei

У зовсім нової панелі адміністратора, яку я побачив на роутері Huawei WS5200 розділ з прошивкою знаходиться в меню «Додаткові функції - Управління оновленнями». Тут можна відразу активувати автоматичне оновлення ПО маршрутизатора і більше не морочитися з тим, щоб стежити за виходом свіжих версій.

оновлення huawei

Але для любителів контролювати все самостійно можна скористатися дідівським способом і завантажити прошивку попередньо на комп'ютер з офіційного сайту зі сторінки опису даної моделі. Після чого натиснути на кнопку «Локальне оновлення», вибрати файл з прошивкою з папки завантажень Windows і оновити ПО вручну.

локальне оновлення huawei