Роутер Mercusys в Режимі повторювачі - Як Налаштувати WDS Міст?

Функція повторювача wifi вже вбудована навіть в саму бюджетну модель Mercusys, представлену на ринку. Називається вона «WDS міст», який дозволяє за наявності основної бездротової мережі використовувати другий маршрутизатор для посилення сигналу. У цій інструкції розберемо всі питання, які стосуються роботи режиму репитера wifi сигналу на роутері Mercusys.

Маршрутизатор Mercusys в режимі wifi репитера - WDS моста

Для активації режиму повторювача заходимо панель управління маршрутизатора Mercusys і в меню «Додаткові настройки» в розділі «Бездротовий режим» вибираємо «Міст WDS»

mercusys wds

Далі роутер знайде доступні для підключення мережі - вибираємо ту, яку хочемо розширити

mercusys wds

Вводимо від неї пароль

mercusys режим репитера

На наступному кроці необхідно задати параметри для wifi мережі від підсилювача. Можна залишити ті ж, що були на основному роутере, а можна задати свої.

підсилювач wifi mercusys

І підтверджуємо всі зміни

mercusys повторювач wifi

Тепер новий wifi від Mercusys з'явиться серед доступних для конекту

mercusys repeater

Сьогодні я привів лише кілька прикладів, як перевести роутер Mercusys в режим wifi репитера, але на інших все відбувається аналогічно, головне, що потрібно - зрозуміти суть настройки повторювача. Детальніше подивитися панель управління і розібратися в настройках можна також на веб-симуляторі роутера, який знаходиться на сторінці виробника. Упевнений, після його вивчення у вас все вийде!