Вхід в Роутер TotoLink itotolink.net - Як Зайти в Особистий Кабінет, Підключити і Налаштувати?

itotolink.net - це адреса входу в роутер TotoLink для настройки його через веб-інтерфейс, або особистий кабінет. Нещодавно у нас на огляді побувала модель TotoLink A702R другого покоління. І її особливістю був той факт, що крім ip адреси 192.168.1.1 зайти в особистий кабінет роутера ТотоЛінк можна через офіційний сайт налаштувань itotolink.net. Більш того, його веб-інтерфейс максимально адаптований під мобільні пристрої. А значить підключити маршрутизатор Totolink до інтернету і налаштувати wifi мережу з телефону так само зручно, як і з комп'ютера.

Як підключити роутер TotoLink до інтернету?

Для підключення TotoLink до інтернету необхідно виконати ті ж самі дії, як для будь-якого роутера. Це підключити адаптер до мережі живлення і вставити Ethernet кабель від провайдера в порт WAN на панелі роз'ємів. Він відділений від інших LAN іншим кольором.

підключення totolink

Якщо ви збираєтеся налаштовувати роутер ТотоЛінк через веб-конфігуратор з комп'ютера без wifi модуля, то можна також з'єднати їх мережевим проводом з комплекту через роз'єм LAN

ОлександрОлександр Спеціаліст по бездротових мережах Метод підключення комп'ютера до роутера по кабелю для початкового налаштування на сьогоднішній день вже морально застарів. Тому рекомендую робити це за допомогою мобільного телефону по wifi - це набагато швидше і простіше.

Як зайти на роутер TotoLink з телефону за адресою 192.168.1.1?

Для того, щоб налаштувати роутер Totolink за допомогою телефону, необхідно спочатку підключитися до його wifi мережі. За замовчуванням, як тільки ви включите пристрій, воно почне ретранслювати бездротової сигнал. Дані для конекту до нього вказані на наклейці під корпусом.

ssid totolink a702r

У нашому випадку це будуть дві wifi мережі - 2.4. і 5 ГГц зі словом «TOTOLINK» в назві. Для настройки вибираємо будь-яку з них і підключаємося. Введення пароля не потрібно.

itotolink.net - вхід в особистий кабінет роутера ТотоЛінк, логін і пароль «admin»

Власного мобільного додатка у TotoLink немає. Тому вхід в особистий кабінет здійснюється через веб-інтерфейс, який розташований за адресою itotolink.net або 192.168.1.1. Для того, щоб зайти в роутер через веб-конфігуратор, необхідно запустити браузер (Chrome, Safari, Opera і т.д.) і ввести в адресний рядок «//itotolink.net».

вхід itotolink net

Відкриється сторінка входу в особистий кабінет роутера Totolink. Тут необхідно ввести логін і пароль адміністратора. За замовчуванням обидва вони мають вигляд «admin-admin» і вказані на тій же самій наклейці на дні корпусу.

зайти в роутер totolink

Якщо дана пара логіна і пароля admin / admin не підходить, то потрібно виконати скидання налаштувань.

Далі пропонується вибрати тип веб-конфігуратора - швидкий або розширений. Для першої настройки з телефону краще вибрати швидку.

особистий кабінет totolink

На наступному кроці роутер зробить спробу автоматично визначити тип підключення до інтернету.

підключення до інтернету

Якщо цього не відбулося, то можна вибрати вкладку з потрібним типом вручну. Який саме використовується в вашому випадку, необхідно дізнаватися у провайдера.

динамічний IP

динамічний ip totolink

статичний IP

статичний ip totolink

PPPoE

pppoe totolink

Налаштування wifi в особистому кабінеті Totolink

Далі належить виконати настройку wifi з'єднання. Як ви пам'ятаєте, за замовчуванням мережі в обох діапазонах частот були не захищені паролем. В даному вікні ми можемо як поміняти стандартну назву мережі (SSID) на своє, так і призначити пароль для підключення. Він повинен мати не менше 8 символів.

настройка wifi totolink

Після чого застосовуємо внесені зміни в конфігурацію і чекаємо перезавантаження.

завершення налаштування totolink

Як зайти за адресою itotolink.net в маршрутизатор Totolink після перезавантаження?

Оскільки ми поміняли назву wifi мережі, тепер необхідно знову зайти в налаштування wifi на смартфоні і вибрати вже новий SSID. У моєму випадку обидві мережі мають слово wifika.ru в своєму найменуванні.

wifi мережу totolink

Після цього вводьте тільки що заданий пароль для підключення

пароль wifi totolink

І далі знову набираємо в браузері адресу itotolink.net і авторізуемся під обліковим записом адміністратора, використовуючи логін і пароль admin-admin. Поміняти їх на більш складні значення можна буде пізніше в особистому кабінеті.

логін пароль admin-admin totolink

Потрапляємо на ту ж саму сторінку вибору режиму веб-конфігуратора. Тепер натиснемо на «Розширений», і відкриється сторінка з повним набором налаштувань. Тут вже говорити про адаптивність до невеликого екрану мобільного телефону не доводиться.

веб інтерфейс totolink

Виконувати детальні зміни в режимах роботи маршрутизатора Totolink зручніше все-таки з великого монітора комп'ютера або ноутбука.

Відео інструкція, як увійти в роутер Тотолінк