Огляд Роутера TP-Link TL-WR940N 450M - Відгук Власника

Хотіли потужний і відносно недорогий роутер? Отримайте! Буквально недавно компанія TP-Link представила свою нову модель TL-WR940N 450M, і ось він уже з'явився на нашому огляді. А це означає, що сьогодні ми познайомимося з технічними характеристиками і дізнаємося мій відгук про використання роутера TP-Link TL-WR940N 450M.

В якості головної фішки моделі TL-WR940N 450M позиціонується твердження, що це найшвидший бездротовий маршрутизатор, що роздає сигнал на частоті 2.4 ГГц - до 450 Мбіт / с в теорії при ідеальних умовах. Це сьогодні дійсно важливо, так як частота вже сильно завантажена, і щоб у вас в домашній мережі була хороша швидкість, роутер теж повинен бути потужним, тим більше якщо ваші ноутбуки або смартфони не мають підтримки 5 ГГц і ви, отже, не можете дозволити собі купити відповідне обладнання.

tp-link tl-wr940n

Зовнішній огляд TP-Link TL-WR940N 450M

Що ж, ми обов'язково перевіримо швидкість, а поки подивимося на упаковку і комплект. Тут немає нічого екстраординарного - в наборі з роутером TP-Link WR-940N йде кабель, блок живлення, диск, інструкція російською та гарантійний талон.

tl-wr940n

На упаковці фірмового зеленого кольору перераховані основні характеристики, а на зворотному боці - порівняння його з іншими моделями серії. До речі, модель з такою назвою вже була в лінійці TP-Link TL-WR940N, тепер в новому корпусі і з новою начинкою до неї додали закінчення 450M, натякаючи на його максимальну швидкість.

tp-link tl-wr940n 450m

Сам пристрій має досить великі габарити і вага, що говорить про непоганому залозі. Корпус виконаний з чорного матового пластика з красивим рифленим малюнком

tl-wr940n 450m

Зверху на панелі кілька інформаційних світлодіодів. По бічному периметру, який теж виконаний в ступеневою формою, розміщені отвори для охолодження. На днище традиційно наклейка з даними для підключення.

днище роутера

Роутер забезпечений 3 антенами WiFi по 5 dBi, які тут незнімні - тобто поміняти їх на більш просунуті не вийде. Потужність ж самого передавача - 20 dBM. У поєднанні з використовуваної тут технологією MIMO, що підвищує стабільність роботи бездротового сигналу, цих характеристик буде більш ніж достатньо для використання на невеликій площі.

940n

З інтерфейсів для підключення маємо 4 порту LAN і 1 WAN. Максимальна швидкість по ним до 100 Мбіт / с, а це означає, що при підключенні хоча б одного ПК по кабелю, а іншого по WiFi вийти на максимальну заявлену швидкість 450 Мбіт / с не представляється можливим.

Також відсутні порти USB, а значить і підтримка мобільних модемів і флешок.

Зате на корпусі є кнопки включення пристрою, відключення WiFi режиму і скидання налаштувань, поєднана з WPS. Це зручно, коли немає потреби користуватися бездротовим модулем, легко його відключити.

Детально подивитися на можливості системи адміністратора роутера TP-Link можна на офіційному емуляторі.

Відгук про швидкість WiFi на TP-Link TL-WR940N 450M

Що стосується швидкості інтернету і мережі, створеної за допомогою роутера TL-WR940N 450M, то вона виявилася на досить середньому рівні - при бездротовому підключенні очевидно, що швидкість інтернету просідає, в порівнянні з тим же Archer C2, який був на тесті трохи раніше і який однаково швидко працював при всіх типах підключення.

  1. Інтернет через роутер по кабелю (тариф провайдера до 100 Мбіт / с) швидкість по кабелю
  2. Інтернет через роутер по WiFi з iPhone 5S speed wifi
  3. Швидкість в локальній мережі. 1 ПК підключений через кабель, другий - по WiFiшвидкість wifi-lan

Відео огляд TP-Link TL-WR940N 450M

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 7 Швидкість інтернету 7 Дальність WiFi 7 Якість виконання 8 Ціна 6 Набір функцій 7 Зручність настройки 9 Стабільність 7 Разом 7.4 * на думку редакції WiFiKA.RU