розділ АРХІВИ: WiFi routers

Налаштування Роутера Netis - Як Зайти на Сайт NETIS.CC до кабінету, Змінити Пароль і Підключити Інтернет?

Тема сьогоднішньої статті - настройка роутера Netis через сайт входу в особистий кабінет netis.cc. Покажу, як підключити до Нетіс комп'ютер і налаштувати wifi мережу, а також як поміняти пароль за замовчуванням і задати своє на офіційній прошивці. Показувати весь процес буду на маршрутизаторі Netis WF2780, але взагалі, інструкція універсальна для будь-якої моделі - n1, n4, wf2419e, wf2880, mw5230, wf2180, wf2710, wf2409e і так даліДетальніше »

Вхід 192.168.0.1 до кабінету Роутера - Як Зайти в Налаштування через Логін і Пароль Admin-Admin

Вхід в роутер по ip або html адресою 192.168.0.1 розташований у переважної більшості WiFi маршрутизаторів або модемів TP-Link, D-Link (DIR 300, 615), Tenda або деяких Ростелеком. При цьому логін і пароль від особистого кабінету для входу в настройки системи веб-конфігуратора адміністратора у них теж найчастіше один і той же - admin-admin або admin-password. Однак, буває, що після прочитання якоїсь інструкції в інтернеті ви хочете зайти в веб-інтерфейс, але потрапляєте на якусь іншу сторінку з розширенням "index.html" або "home.php". Або на результати пошуку, з яких ви якраз і зДетальніше »

Как Узнать Пароль От WiFi Роутера, Если Забыл, Потерял и НЕ Можешь Восстановить?

В комментариях часто задают вопрос «Я забыл пароль от WiFi роутера — что делать, как узнать и восстановить?». Я всегда теряюсь в догадках, что именно пароль потерял читатель — ключ авторизации для подключения к беспроводной сети или от входа в панель администрирования маршрутизатора? В этой статье рассмотрим, как восстановить пароль от WiFi или на крайний случай сбросить его встроенными средствами Windows или из панели управления роутера. Инструкция подходит для любой модели — TP-Link, Asus, D-Link,Zyxel, KeeneticДетальніше »

Вход в Систему TPLINKLOGIN.NET — Как Зайти в Настройки Роутера Через Веб-Интерфейс Admin?

TPLINKLOGIN.NET — это стандартный адрес, по которому располагается вход в систему роутера TP-LINK. Для того, чтобы зайти в систему панели управления используется логин и пароль «admin-admin». Также личный кабинет маршрутизатора TP-Link расположен по его IP адресу — 192.168.0.1 или в некоторых моделях 192.168.1.1. Но чтоДетальніше »

Вхід в Роутер 192.168.10.1 - Як Зайти в Налаштування Upvel з Допомогою Паролю Admin?

IP адреса 192.168.10.1 (рідше 192.168.10.10) використовується в деяких моделях роутерів або репитеров Upvel для входу в настройки через веб-кофігуратор. Напевно ви потрапили на цю статтю, так як не можете зайти в маршрутизатор Upvel - вводите в браузері //192.168.10.1 і очікуєте потрапити в admin-панель, а відкривається результат пошуку, в з якого ви перейшли на наш сайт. Що ж, спробую допомогти вирішити цю проблему зі входом в осДетальніше »

Налаштування Роутера WiFi за 12 Кроків Для Новачків

«Налаштування роутера WiFi? Немає нічого простішого, Ватсон! » Будучи навіть дуже далеким людиною від глибин пізнання всіх секретів комп'ютерного світу, швидше за все ви все-таки чули про таке поняття, як Вай Фай! Давайте відразу визначимося, що означає це слово.WiFi - це технологія бездротової передачі інформації за допомогою радіосигналу.Зараз вона отримала повсюдне поширення, тДетальніше »

Веб-інтерфейс 192.168.1.1 - Вхід в Роутер Через Особистий Кабінет, Логін і Пароль Admin

IP адреса 192.168.1.1 - це вхід в систему роутера через веб-інтерфейс у таких виробників, як Asus, D-Link, Zyxel Keenetic, Netgear, Mercusys. Його ще іноді називають «особистий кабінет» або «сайт модему». Також по //192.168.1.1 можна зайти в налаштування брендових wi-fi маршрутизаторів або модемів від деяких провайдерДетальніше »

My.Keenetic.Net - Як Зайти на Роутер Zyxel - Вхід до кабінету 192.168.1.1 Через Меню Веб Інтерфейсу Конфігуратора

MY.KEENETIC.NET - так виглядає адреса, за якою розташований вхід в особистий кабінет налаштувань роутера або модему Zyxel Keenetic. Також для того, щоб зайти в меню маршрутизатора через веб-інтерфейс, підійде його стандартний IP - 192.168.1.1. Логін зазвичай має значення «admin», а пароль - «admin» або «1234». Однак оскільки ви потрапили на цю сторінку з пошуку, то у вас явно виникли труднощі Детальніше »

Особистий Кабінет MWLOGIN.NET - Вхід в Налаштування Роутера Mercusys Через Веб-Інтерфейс 192.168.1.1

Вхід в особистий кабінет роутера Mercusys здійснюється за адресою mwlogin.net. Крім того, зайти в налаштування можна також за його ip адресою - 192.168.1.1. Однак у початківця користувача можуть виникнути деякі складності. Наприклад, комп'ютер за цією адресою не заходить, а замість сторінки веб-інтерфейсу маршрутизатора він потрапляє в результати пошуку в Яндексі або Google.Детальніше »

TPLINKWiFi.NET - Вхід до кабінету Роутера TP-Link 192.168.0.1 (192.168.1.1)

Вхід в особистий кабінет роутерів TP-Link останніх років випуску розташований за адресою //tplinkwifi.net. Зайти в маршрутизатор ТП-ЛІНК через веб-інтерфейс також можна по його ip 192.168.0.1, використовуючи логін і пароль Admin-Admin. Але є один нюанс. У деяких модифікаціях особистий кабінет роутера доступний Детальніше »

Налаштування Роутера TP-Link TL-WR841N - Як Підключити до Комп'ютера, Налаштувати WiFi і Встановити Інтернет?

Багато читачів мене запитують, як налаштувати WiFi роутер TP-Link TL-WR841N. У цій докладної інструкції я постараюся якомога повніше викласти весь процес підключення до інтернету і налаштування wifi мережі на маршрутизаторі. Упевнений, вона вам точно стане в нагоді. Оскільки навіть якщо вам спочатку все встановив майстер, то згодом при необхідності щось змінити, наприклад ім'я своєї мережіДетальніше »

192.168.100.1 - Вхід до кабінету Модем Роутера Huawei HG8245 - Логін-Пароль Admin Telecom

Адреса 192.168.100.1 відомий користувачам модему або роутера Huawei HG8245 як вхід в особистий кабінет, де проводяться мережеві конфігурації. Ця модель отримала широке поширення, оскільки надається всім абонентам Ростелеком, які підключаються до сучасного оптоволоконному інтернету за технологією GPON. У цій інструкції докладно розглянемо, як зайти в налаштування через admin панель.Admin вхід в особистий кабінет 192.168.100.1 - telecomadmin, admintelecomЙмовірно, ви хотіли увійти в налаштування свого GPON модему Huawei, який інодДетальніше »

Чому НЕ Відкривається 192.168.1.1 НЕ Заходить в Налаштування Роутера (Модем) по Admin-Admin - Що Робити на Zyxel Keenetic, Asus і Ростелеком?

«Чому не можу зайти в роутер за адресою //192.168.1.1, а інтернет працює на Windows 7 або 10», «Що робити, якщо не відкривається особистий кабінет на сайті 192.168.1.1 по admin-admin сайт, і не можу потрапити в меню настройки модему ». Цими та подібними до них питаннями сьогодні рясніють листи, які приходять в нашу технічну підтримку через Yandex від користувачів маршрутизаторів Детальніше »

Налаштування WiFi Роутера ASUS RT-N12 VP - Як Підключити до Комп'ютера та Інтернету?

Як підключити та налаштувати роутер ASUS RT-N12 самостійно? У цій інструкції я покроково покажу, як встановити на ньому інтернет і роздати WiFi сигнал без диска. У кого інша модель, наприклад N10U, N14U, N56, N18 - не турбуйтеся. Даний посібник по Асус універсально для будь-якого маршрутизатора з останньою версією оформлення інтерфейсу в чорно-блакитному кольорі.Як підключити маршруДетальніше »

ROUTERLOGIN.NET — Вход в Роутер Netgear 192.168.1.1, Настройка Password Admin-Admin

routerlogin.net или 192.168.1.1 — два html адреса, по которым осуществляется вход в роутер Netgear. Для, чтобы зайти в настройки понадобится также знать логин и пароль администратора (login и password). По умолчанию они выглядят как «admin-admin». В этой статье я покажу, как происходит подключение и настройка маршрутизаДетальніше »

Вхід в Роутер Ростелеком 192.168.1.1 або 192.168.0.1 - Як Зайти в Налаштування ADSL Модем по WiFi і Підключити Інтернет?

192.168.1.1 або 192.168.0.1 - це IP адреса входу в особистий кабінет роутера Ростелеком для настройки ADSL модему через меню веб-інтерфейсу. Проблема полягає у відсутності будь-де в мережі докладної інструкції по налаштуванню wifi роутера Ростелеком в панелі управління. В результаті чого часто чую питання, типу «не можу зайти в налаштування Ростелеком», «який пароль від входу» і т.д. А при зверненні в техпідтримку клієнти компанії часто чують про «неможливість виДетальніше »

Як Дізнатися Стандартний Пароль на WiFi роутер TP-Link, Поміняти або Поставити Свій Пароль Адміністратора з Комп'ютера або Телефону?

Сьогодні покажу, як дізнатися і змінити пароль на wifi роутера TP-Link, який стоїть за умовчанням, з комп'ютера або телефону. Найчастіше стандартний пароль від роутера виглядає як «admin». Поставити новий логін і пароль на маршрутизатор ТП Лінк - це стандартний перший крок, які необхідно зробити відразу на етапі первинної настДетальніше »

Як Посилити WiFi Сигнал Роутера в Квартирі - Збільшити Дальність Покриття та Розширити Радіус Діапазону Прийому Мережі

Розбираємо питання, як змінити радіус wifi покриття, посилити сигнал роутера або модему і тим самим розширити діапазон дії мережі і дальність відстані прийому-передачі інтернету в квартирі. Рано чи пізно проблема слабкої віддачі від з'єднання з бездротовим сигналом від маршрутизатора починає турбувати всіх, хто стикається з організацією зони пДетальніше »

192.168.1.254 - Вхід У Налаштування Роутера МГТС Через Admin-Admin

IP //192.168.1.254 знаком всім абонентам компанії МГТС, так як він використовується для входу в настройки wifi роутера. Саме його ви швидше за все тільки що набирали, але зайти в маршрутизатор MGTS, використовуючи логін і пароль за замовчуванням (admin-admin) не вийшло. І ви потрапили на цей сайт. Для доступу в інтернет цей провайдер використовує так звані GPON роутери, підключення яких проводиться за допомогою сучасної оптоволоконної лінії. Вони забезпеДетальніше »

Вхід в Налаштування Роутера D-Link DIR-300, Веб-інтерфейс 192.168.0.1 - Як Зайти У Особистий Кабінет Через Меню?

Вхід в налаштування особистого кабінету роутера D-Link через веб-інтерфейс найпростіше здійснити за адресою 192.168.0.1. Його просто потрібно ввести в адресний рядок браузера, ввести логін і пароль (зазвичай «admin-admin»), після чого відкриється веб-інтерфейс панелі адміністратора. З його допомогою будь-який новачок зможе легко в кілька кліків зайти в меню покрокового майстра налаштувань, підключити інтернет на роутері D-Link і роздати його по wifi. Якщо пам'ятаєте, цей спосіб входу зі сторіДетальніше »

Вибір Гарного WiFi Роутера Для Вдома чи Квартири - Який Краще Купити?

Як вибрати хороший wifi роутер, щоб він забезпечував стабільний сигнал в будинку або квартирі? Це перше, про що необхідно подумати, якщо ви всерйоз задумалися про те, який купити роутер, щоб бездротова мережа вай фай працювала по всій квартирі. У цій статті ми детально розглянемо, які бувають wifi роутери. А також дізнаємося, на що потрібно звернути особливу увагу при виборі кращого маршрутизатора для домашнього інтернету, щоб отримати Детальніше »

Вхід 192.168.31.1 і miwifi.com - Налаштування WiFi Роутера Xiaomi Mi Router (всі моделі)

//192.168.31.1 і miwifi.com - адреси, за якими проводиться вхід в настройки wifi роутера Xiaomi і Redmi. Для багатьох любителів замовляти техніку з Китаю IP адреса Xiaomi 192.168.31.1 став вельми звичним. Адже саме під ним ховається вхід в панель адміністратора маршрутизаторів Mi WiFi, а також іншого мережевого облДетальніше »

Підключення Роутера до Комп'ютера або Ноутбуку Через Мережевий Кабель - Інструкція для чайників

У цій невеликій покрокової інструкції «для чайників» я покажу, як підключити роутер до комп'ютера за допомогою мережевого кабелю. Якщо мова йде про ноутбук, то у нього обов'язково повинен бути Ethernet-порт. Якщо його немає, то можна зробити підключення через WiFi. Надалі існує два способи налаштувати маршрутизатор - через веб-інтерфейс панелі управління або з викорисДетальніше »

Як Підключити WiFi Роутер, Якщо Є Провідний Інтернет?

За моїми спостереженнями, мало хто може ПРАВИЛЬНО самостійно поставити і підключити wifi роутер, якщо є провідний інтернет. Тобто налаштувати з його допомогою бездротової мережі або об'єднати в неї різні пристрої. В результаті чого згодом стикаються з труднощами, які можна було вирішити ще на стадії проектування локальної мережі.Як підключити wifi роутер?Перш ніж приступити до покроковДетальніше »

Як Дізнатися Локальний IP адреса Роутера, К Якому Підключений по WiFi?

Часто бачу в інтернеті наступне питання - як дізнатися локальний IP адреса роутера в мережі, до якого в даний момент підключений по wifi або кабелю? Саме по IP адресою маршрутизатора здійснюється доступ до всіх параметрів локальної мережі та WiFi з'єднання, відповідно його необхідно знати, щоб при необхідності внести в них будь-які зміни. У різних моделей значення можуть відрізнятися. Наприклад, за замовчуванням IP адреса TP-Link, D-Link і Tenda виглядає як 192.168.0.1, у Asus і Zyxel Keenetic - 192.168.1.1, у Xiaomi - 192.168.31.1, у Upvel - 192.168.10.1. Але після настройки wifi в нього можутьДетальніше »

Вхід Router.Asus.Com і 192.168.1.1 - Як Зайти В Налаштування Роутера Асус RT-N12 Через Веб-Інтерфейс Особистого Кабінету

Не знаєте, як зайти на роутер Asus через веб-інтерфейс? Боюся, що якщо я скажу, що вхід в особистий кабінет відбувається за адресою router.asus.com або 192.168.1.1 і авторизація відбувається через логін і пароль admin-admin, то багато хто може не зрозуміти, як саме це зробити. Тому давайте про все по порядку. Спочатку розберемо, як підключити його до комп'ютера по wifi, після чого зайти в систему адміністратора і налаштувати WireLess. А в кінці вас чекає наочДетальніше »

Як Дізнатися, Хто Підключений до Мого Wi-Fi роутер Asus і Користується Інтернетом?

Питання, який стоїть на порядку денному - як дізнатися, хто підключився до мого WiFi роутера Asus і користується моїм інтернетом. Сучасні бездротові мережі шифруються двома протоколами - WPA і WPA2, які вважаються вкрай надійними. Тому досить придумати пароль складніше, ніж «11111111», «qwerty123» і їм подібний. І бути впевненим в тому, що в WiFi мережу роутера Асус ніхто не вторгнеться. Однак хакери нДетальніше »

Як Налаштувати Роутер Tenda Самостійно і Підключити WiFi - Краща Інструкція

Вітаю, шановні читачі!Сьогодні мені в руки потрапив WiFi роутер від ще одного китайського виробника, який офіційно у нас поки мало де продається, але який вже набув популярності завдяки китайським інтернет-магазинах за недорогу вартість своїх пристроїв, яка поєднується при цьому з осудною надійністю. Йтиметься про самостійному налаштуванні роутера Tenda N300 (купувався на Ali). Це роутер з розряду «дешево і сердито» - мінімум необхідних функцій за невеликі гроші. Але навіть якщо у вас інша модель (Tenda W308R або Tenda W316R - вони вже є в нашиДетальніше »

Як Прошити Роутер D-Link DIR-300 Своїми Руками?

Вітаю, шановні читачі!Багато з тих, хто запитує, як відбувається прошивка роутера D-Link, мають на увазі модель DIR-300, що не дивно - вона дуже поширена у вітчизняних користувачів, а з виходом оновлення отримала друге життя. Крім того, цей маршрутизатор часто купувався «в навантаження» разом з тарифними пакетами Білайн або Дом.ру, тому при переході до іншого провайдера шкода викидати справнеДетальніше »

TENDAWIFI.COM і 192.168.0.1 - Вхід в Роутер Tenda - Як Зайти в Особистий Кабінет Настройок Через Веб-Інтерфейс?

TENDAWIFI.COM - стандартні адреса для входу в роутер Tenda. Зайти в майстер налаштувань маршрутизатора Тенда також можливо по його ip адресою 192.168.0.1 Однак іноді виникає помилка, через що потрапити в панель управління особистим кабінетом не виходить. У цій статті я покажу, як це виправити. А заодно ми подивимося, як налаштувати wifi роутер Тенда на прикладі моделі AC6, огляд на який вже є на нашому сайті.Як зайти в налаштування роДетальніше »

Як Збільшити Швидкість Інтернету За Wi-Fi, Якщо Роутер Ріже - Прискорюємо Бездротове З'єднання

Як збільшити швидкість інтернету по wifi, якщо роутер її ріже - питання, яке виникає майже у кожного, хто зробив у себе домашню бездротову мережу за допомогою TP-Link, Asus, D-Link, Zyxel, Keenetic, Tenda, Netis, Netgear, Xiaomi , Ростелеком, Білайн, МГТС і т.д. Причому маленької швидкість з'єднання на комп'ютері або ноутбуці стає як при підключенні маршрутизатора через кабель WAN, так і 4G модем. НайчасДетальніше »

Прошивка Роутера Zyxel Keenetic 4G, Lite, Giga, Omni - Оновлення Мікропрограми

Сьогодні поговоримо про те, як прошити роутер Zyxel Keenetic. Для того, щоб маршрутизатор завжди стабільно працював і підтримував всі існуючі стандарти зв'язку пристроїв для підключення, необхідно регулярно оновлювати мікропрограму, або в англійському варіанті «firmware». Перепрошити на нові драйвера можна двома способами. Автоматично з офіційного сайту Зіксель Кинетик, або через веб-інтерфейс адмінки, вибравши файл прошивки вручну. Цей порядок установки свіжих драйверів актуальДетальніше »

Як налаштувати Роутер Дом.ру - TP-Link, D-Link, ZTE, Netgear, Asus

Багато читачів нашого блогу цікавиться, як налаштувати роутер для провайдера Дом.Ру. Оскільки питання частий, в цій статті я вирішив детально описати універсальний спосіб підключення маршрутизатора до Інтернету, що надається за протоколом PPPoE. Тому інструкція по налаштуванню роутера Дом.ру також підходить для ТТК, Seven Sky, NetByNet, гірки, ІнетКом, LanPort, Смайл :), StalNet і ін.Налаштування брендованого роутера Дом.руУ першій частині статДетальніше »

Що Таке Назва SSID Мережі WiFi і Як Дізнатися Ім'я На роутер?

Ім'я wifi мережі, або SSID (Service Set Identifier) ​​- всі ми під час налаштування бездротового сигналу на роутері або телевізорі колись стикаємося з цим поняттям. Що таке SSID WiFi? Як дізнатися ім'я мережі і визначити її зі списку з'єднань на маршрутизаторах TP-Link, D-Link, Asus, Zyxel, Keenetic, Huawei, Upvel, D-Link, Mercusys, Tenda і інших? Про все це розповім у даній статті.Як перекладається назва SSID Wi-Fi?Слово SSID в оригіналі звучить як «Service Set Identifier». Як уже випливає з назви, це сервісний ідентифікатор мДетальніше »

Прошивка Роутера TP-Link - Як Завантажити і Оновити Своїми Руками?

Як прошити роутер TP-LINK? Це питання досить часто можна побачити на тематичних форумах, присвячених бездротових мереж. Для рядового користувача все, що стосується оновлення прошивки роутера ТП-лінк своїми руками, будь влізання в його нутрощі є темним лісом і часто викликає у користувачів помилковий страх - «А раптом я зроблю щось не так і він перестане працювати?» Краще просто включити кнопку, налаштувати і забути.Насправді щодо маршрутизатора при установці офіційного заводського програмного забезпечення ніяких проблем, як правило, не трапляється, тому боятися тут абсолютно нічого. Зате після пДетальніше »

Як Налаштувати Роутер D-LINK DIR-615 на Комп'ютері - Інструкція з підключення Інтернету і WiFi

В сучасних роутерах D-Link ми виявимо оновлену версію панелі управління, яка відрізняється від старого веб-інтерфейсу особистого кабінету, який ми бачили на прикладі підключення маршрутизатора D-LINK DIR-300. Для настройки D-Link DIR-615 і DIR-620 скористаємося покроковим майстром.Як підключитися до маршрутизатора D-Link DIR-615?Вхід в маршрутизатор також розташованДетальніше »

Вхід В Роутер З Телефону Без Комп'ютера - 192.168.1.1 і 192.168.0.1

Питання входу в роутер з телефону за адресами 192.168.1.1 і 192.168.0.1 актуальний в тому випадку, якщо під рукою немає комп'ютера. Рішення є, адже сьогодні для більшості сучасних маршрутизаторів для первинного підключення не потрібне підключення по кабелю, як це було ще кілька років тому. А значить налаштувати WiFi роутер можна через телефон зовсім без комп'ютера.Як підключитися і зайти на роутер через телефон - 192.168.0.1?Як тільки ви включите пристрій, воно автоматично починає роздавати незапароленнийДетальніше »

Zyxel NetFriend - Майстер Швидкої Установки Роутера Keenetic через My.Keenetic.net

Zyxel NetFriend - це дуже зручний покроковий майстер швидкого налаштування роутерів Zyxel Keenetic через панель управління my.keenetic.net. Якщо ви не маєте достатнього досвіду в підключенні роутера Zyxel, то за допомогою NetFriend ви зможете швидко підключити маршрутизатор до інтернету, налаштувати на ньому WiFi, задати пароль.Види майстри швидкого налаштування Zyxel NetFriendНа сьогоднішній день існує два види майстри швидкого налаштування Zyxel NetFriend:Веб-інтерфейс my.keenetic.net для настройки через браузер комп'ютераМобільний додаток My Детальніше »

Прошивка Роутера Xiaomi Mi WiFi Router 3 і Mini від Padavan або Asus

Тема прошивки роутера Xiaomi Mi Router вельми актуальна з кількох причин. Головна в тому, що весь його інтерфейс на китайській мові без будь-якої альтернативи. Тому для того, щоб більш-менш зрозуміти те, що написано в стокової прошивці, потрібно встановлювати в браузер додаткове розширення для перекладу. Користуватися можна, але незручно. Здавалося б, до чого ці заморочки? Купи собі інший роутер з російською локалізацією і користуйся. Але підкуповує низька вартість при великих технічних показниках і функціональні можливості роутера. АналоДетальніше »

Як Перезавантажити Роутер Через Комп'ютер або з Телефону Удаленно?

Питання, як перезавантажити роутер за допомогою комп'ютера або ноутбука, постає ще не всегда. Але в процесі експлуатації іноді це доводиться робити, в тому числі і віддалено через телефон. Наприклад, виникають якісь помилки в роботі - переривається зв'язок з інтернетом, перестає працювати WiFi або підключений накопичувач або мобільний модем.Детальніше »

Налаштування Роутера Білайн За 10 Кроків - L2TP

Стільниковий оператор Білайн свого часу придбав бізнес одного з великих гравців на ринку провайдеоров інтернету, тому сьогодні його абонентами в сфері надання високошвидкісного підключення є мільйони користувачів. Тому я вирішив написати цю покрокову статтю з налаштування роутера Білайн, яка описує підключення до інтернету по протоколу L2TP і може бути використана для будь-якої моделі незалежно Детальніше »

Як Зайти в Особистий Кабінет Модем TP-Link - tplinkmodem.net і 192.168.1.1

TPLINKMODEM.NET - адреса входу в особистий кабінет системи адміністрування wifi роутерів-модемів TP-Link з підтримкою ADSL з'єднань з інтернетом або СІМ-карт. І хоч сьогодні перший тип поступово зникає з ужитку провайдерів, деякі з них до цих пір його використовують. Саме користувачам такого інтернету адресується ця стаття. У ній ми розберемо, що потрібно зробити, щоб зайти під логіном «admin» в панель управління tplinkmodem net. Наприклад, якщо знадобилосДетальніше »

Огляд Потужних роутер з Великим Радіусом Дії і Дальністю WiFi - TP-Link, Keenetic, Asus, D-Link

Даний огляд присвячений найпотужнішим wifi роутера з великим радіусом покриття площі приміщення і дальністю дії бездротового сигналу. Ми вирішили зробити цей ТОП саме зараз, коли величезна кількість людей змушене залишатися вдома багато днів поспіль. При знаходженні більше місяця на самоізоляції в квартирі або на дачі інтернет є єдиним засобом для виходу у зовнішній світ. І використовується він не тільки для віддаленої роботи, а й для перегляду фільмів, ТВДетальніше »

Як Відкрити Порти на роутер TP-Link - Проброс 80 Порта і NAT Перенаправлення

Поговоримо про те, як відкрити порти на TP-Link. Чули коли-небудь про таке поняття, як кидок портів на роутері, яке ще називають переадресація, перенаправлення, або Port Forwarding, Port Triggering? Для чого взагалі потрібно відкривати порти на маршрутизаторі? Перш ніж подивитися на конкретні приклади, давайте спочатку я трДетальніше »

Налаштування WiFi Роутера ASUS WL-520GC З Комп'ютера Windows і Підключення до Інтернету

Цю інструкцію я присвячую розбору питання, як налаштувати роутер ASUS WL-520GC в режимі точки доступу для Windows 7 або 10. Хоча його можна використовувати і в якості репитера WiFi. Про цю функцію ми поговоримо іншим разом. Незважаючи на те, що це вже досить поважна модель, вона виявилася настільки вдалоДетальніше »

Налаштування Прошивки Padavan FirmWare Для Роутера ASUS RT

Прошивка Padavan FirmWare для Asus за довгі роки її існування в певних колах стала синонімом запоруки стабільності в роботі wifi роутера. Не багато заводські прошивки можуть похвалитися зручністю настройки і надійністю в функціонуванні всіх закладених в маршрутизатор можливостей. Далі я покажу наочно, як встановити прошивку Padavan на роутер Асус.У чому секрет прошивки Padavan?Установка і настройка прошивки Padavan виправляє ці недоліки, а також часто відкривають в маршрутизаторі Asus нові фунДетальніше »

Тип Шифрування WiFi - Який Вибрати, WEP або WPA2-PSK Personal-Enterprise Для Захисту Безпеки Мережі?

Сьогодні ми трохи глибше копнемо тему захисту бездротового з'єднання. Розберемося, що таке тип шифрування WiFi - його ще називають «аутентификацией» - і який краще вибрати. Напевно при налаштуванні роутера вам потрапляли на очі такі абревіатури, як WEP, WPA, WPA2, WPA2 / PSK. А також їх деякі різновиди - PersДетальніше »

Як Налаштувати Принтер Через Роутер Asus і Підключити до Комп'ютера або Ноутбуку по WiFi Мережі на Windows 10?

Ідея написати статтю про те, як підключити принтер до комп'ютера через wifi роутер Asus, виникла після питання одного з читачів блогу. Він посилався на відео, в якому я розповідав про настройку в Windows 10 загального доступу до принт-сервера по мережі. І ось тепер вирішив заповнити цю прогалину і зробити до свого уроку текстову ілюстрацію по підключенню принтера до комп'ютера або ноутбука через мережу wifi.Способи підключення принтера до Детальніше »

Портативний Переносний Кишеньковий Wi-Fi Роутер LB-Link BL-MP01

Хочеться розповісти про щось мобільному, що допоможе виходити в інтернет, перебуваючи за межами дому. І сьогоднішній огляд буде присвячений найменшому кишенькового Wi-Fi роутера LB-Link BL-MP01. Він не поступаються за можливостями своїм старшим братам, але зате має портативний розмір. Тому його легко взяти з собою в якусь поїздку. Часто буДетальніше »

Технологія TX Beamforming - Що Це В роутер?

Читаючи технічні специфікації сучасних wifi маршрутизаторів, все частіше на очі потрапляє таке поняття, як TX Beamforming. Що це в роутері, я розповім в цій статті.Технологія TX BeamformingГоворячи простою мовою, beamforming - це технологія формування спрямованого променя в бік приймає бездротової сигнал пристрою. Її ще називають TX Beamforming, тобто «концентрування випромінювання».Звичайні антени роутера ретранслюють вайфай з однаковою амплітудою в різні боки, покриваючи рівномірну площу навколо. При цьому більш дорогі моделі буваютДетальніше »

Пароль На WiFi роутер D-Link - Як Змінити По Замовчуванням і Поставити Свій?

Сьогодні розмова піде про те, як змінити пароль на wifi роутера D-Link. Дана інструкція буде корисна дуже великій кількості читачів, так як маршрутизатори Д Лінк, а особливо моделі D-Link DIR-300 і DIR-615, є дуже масовим в Росії продуктом. Їх навіть надають багатьом своїм абонентам оператори зв'язку, такі як Ростелеком, Дом.ру або Білайн. На навіть якщо при першому підключенні до інтернету співробітникиДетальніше »

Який Вибрати Канал WiFi і Як Поміняти на На роутер на Частоті 2.4 ГГц або 5 GHz?

У цій статті мова йде про те, як знайти вільний канал WiFi на роутері і поміняти його в налаштуваннях маршрутизатора. Також поговоримо про те, яку ширину каналу бездротової мережі вибрати в діапазоні частот 2.4 ГГц або 5 ГГц. З кожним роком з поширенням бездротових технологій завантаженість мереж стає все вище, а значить тема зміни каналу і зміни його ширини стає все більш Детальніше »

ТОП Кращих роутер Для Дому і Квартири в 2020-2021 році - Рейтинг і Думка Фахівця про гігабітний дводіапазонного маршрутизатор з Підтримкою 5 GHz (AC1200)

У новому рейтингу ми хочемо представити ТОП кращих wifi роутера для дома на думку наших фахівців. Гігабітний роутер з підтримкою WiFi 5 ГГц - незамінний помічник для онлайн ігор. У 2020 році прогнозується зростання кількості недорогих хороших моделей дводіапазонних маршрутизаторів з гігабітними портами інтернету, щДетальніше »

Що потрібно знати, Якщо Міняєш Новий WiFi Роутер TP-Link Замість Старого або Підключаєш Іншого Провайдера?

Зміна провайдера - головний біль для будь-якого початківця користувача WiFi роутера. Так само як і заміна старого маршрутизатора на більш нову функціональну модель TP-Link, Asus, Zyxel, Keenetic, D-Link і т.д .. Однак, в реальності поміняти роутер ТП-лінк або будь-який інший досить легко самому. Так само як і змінити провайдера. Що потрібно Детальніше »

Зміна Пароля На WiFi роутер Zyxel Keenetic - Як Поставити Свій За Замовчуванням через My.Keenetic.Net?

У цій статті розберемося з тим, як поміняти стандартний пароль на wifi роутера Zyxel Keenetic і поставити свій власний. За замовчуванням пароль доступу в панель управління my.keenetic.net (192.168.1.1) має вигляд «Admin». Також поговоримо про різні варіанти зміни і відновлення забутого пароля та іменіДетальніше »

Помилка Аутентифікації або Перевірки Автентичності при інтернет-з'єднання Android до Wi-Fi - Збережено, захист WPA / WPA2

Якщо ви є власником смартфона або планшета на Android (Xiaomi, Samsung, Honor, Huawei і т.д.), то хоча б раз у житті стикалися з такою проблемою, коли він дуже довго намагається підключитися до wifi, а в результаті не вдається встановити зв'язок, відбувається збій і інтернет не працює. При цьому в статусі, відобразиться напис «Помилка аутентифікації». У старіших версіях операційної системи Андроїд вона виглядала як «Помилка перевірки автентичності» або «Збережено, захист WPAДетальніше »

Що Таке WiFi 5 GHz і Чим Відрізняється Стандарт від 2.4 GHz - В Чим Різниця і Який Діапазон Частот Вибрати на роутер?

Напевно ви десь чули або стикалися при налаштуванні WiFi з таким поняттям, як 5GHz, або 5ГГц (гігагерц) в російській перекладі. Що це за стандарт частот 5 ГГц, в чому його відмінність від діапазону 2.4 ГГц і чи варто його використовувати на роутері? У цій статті також спробуємо з'ясувати, яка дальність сигналу wifi на 5 GHz і яка різниця в швидкосДетальніше »

Як Налаштувати Віддалений Доступ За DDNS На роутер TP-Link - Статичний IP адреса З Динамічного

У наші дні майже зовсім не залишилося безкоштовних сервісів DDNS, які дозволяють підміняти ваш динамічний IP адреса в інтернеті на статичну доменне ім'я третього рівня і отримувати завдяки цьому прямий віддалений доступ до роутера з інтернету. Тому багато виробників мережевого устаткування впроваджують для своїх клієнтів власні, на зразок TP-Link ID. Думаю, більшості це ні про що не говорить, тому будемо розбиратися на пальцях, як зробитиДетальніше »

Що Таке Роутер, Як Їм Користуватися і Чим Відрізняється від маршрутизатора - Докладно Для Чайників

Простими словами, роутер - це пристрій, який роздає по WiFi сигналу інтернет, підключений по кабелю. Однак, це не єдине призначення маршрутизатора. Він працює також для створення локальної мережі, до якої будуть підключені відразу кілька різних гаджетів - смартфонів, комп'ютерів, ноутбуків, ТВ і так далі. Тому навіть якщо ви чайник і з інформатики в школі отримали двійку, але збираєтеся користуватися роутером на постійній основі, необхідно хоч трохи мати уявлення про його функціях. Про них і поговоримо в даній статті.Для чого потрібен роутер і яДетальніше »

Кнопка WPS на WiFi роутер і модем (QSS) - Що означає, Де Знаходиться і Навіщо потрібна на TP-Link, Zyxel, Keenetic або Asus?

Напевно, багато хто з вас звертали увагу на одну дивну кнопку WPS на WiFi роутер або модем. Іноді вона також може позначатися як QSS або WPS / RESET - на неї просять натиснути в різних інструкціях з підключення до wifi мережі адаптера, принтера або телефону. Що означає кнопка WPS на маршрутизаторі? Де знаходиться дана функція в сучасних роутерах TP-Link, Zyxel, Keenetic, Asus, D-Link, Xiaomi, Tenda, Upvel, МГТС або Ростелеком?Що значить WPSДетальніше »

Як Підключити Роутер до роутера Через Кабель або по WiFi - Як Правильно Налаштувати Два Маршрутизатора В Однією Локальної Мережі?

Питання, як підключити два wifi роутера в одній мережі і правильно з налаштувати, цікавить перш за все тих, хто хоче розширити зону прийому сигналу. Використання відразу декількох маршрутизаторів або точок доступу доцільно для збільшення радіусу покриття. Припустимо, у вас двоповерховий будинок або велика за площею приміщення. Один роутер не може його повністю покрити своїм сигналом. Одним з варіантів розширення зони прийому - підключити роутер до роутера через Детальніше »

Налаштування WiFi Роутера TP-Link TL-WR820N N300 - Підключення Інтернету до Комп'ютера і Прошивка

Сьогодні подивимося, як підключити і налаштувати TP-Link TL-WR820N N300 - новий wifi роутер, який є початковим пристроєм в модельній лінійці ТП-лінк. Настав час показати, як відбувається настройка. Побачимо, як підключити TL-WR820N до комп'ютера або ноутбука, зайти в панель управління (особистий кабінет) через веб-інтерфейс //tplinkwifДетальніше »

192.168.88.1 - Вхід в Налаштування Роутера Mikrotik Lite і RouterOS

192.168.88.1 - так виглядає стандартна адреса для входу в настройки роутера Mikrotik. Маршрутизатор даної фірми відрізняються високою продуктивністю і надійністю, однак через дуже насиченою адмінки, яка працює під управлінням операційної системи RouterOS, вони не набули широкої популярності серед домашнього використання, а зайняли офісну нішу серед професіоналів. Давайте разом зайдемо за адресою //192.168.88.1 і подивимося, як підключити роутер Mikrotik до інтернету.Як зайти в особистий кабінет маршрутизатора Mikrotik?Спочатку відтворюємо стандартний при підключенні будь-якого роутера ритуал:ПідДетальніше »

Як Налаштувати Режим WDS Мосту на роутер TP-Link у сфері Якості Репітер або повторювачів WiFi

Роутер в режимі wifi репитера, повторювача або WDS моста - це дуже зручна функція, вбудована в багато моделі TP-Link. Вона дозволяє використовувати звичайний маршрутизатор в якості підсилювача сигналу від іншого бездротової точки доступу і називається «WDS міст». Однак не всі моделі мають цю настройку, тому якщо у вас з'явилася необхідність використовувати свій роутер ТП-лінк як повторювач wifi сигналу, то потрібно переконатися, що вона в ньому присутня. Як налаштДетальніше »

Що Таке MAC Адреса Роутера - Де Подивитися й Як Дізнатися, Поміняти або Клонувати?

У цій статті поговоримо про те, що таке MAС адреса роутера. Як дізнатися і клонувати MAC адреса з комп'ютера на маршрутизатор і для чого взагалі його треба міняти? Я покажу докладно, як подивитися MAC на роутерах таких фірм, як TP-Link, Asus, Zyxel Keenetic, Tenda, Netis і Mercusys. І звичайно ж, в цій статті розповім, як його поміняти.Що таке MAС адреса роутера?MAC Адреса - це фізичний ідентифікатор цифрового пристрою. Він унікальний і у кожного комп'ютеДетальніше »

Що Таке DHCP Сервер Простими Словами - Як Включити На роутер?

Що таке DHCP сервер і для чого він потрібен? Цим питанням задається кожен новачок при підключенні роутера до інтернету або налаштування WiFi мережі на комп'ютері з Windows 7, 8 або 10. За умовчанням DHCP активний на будь-якому роутере, будь то TP-Link, Asus, Zyxel, Keenetic, D-Link, Tenda, Mercusys, Upvel, Netis, Детальніше »

Як Завантажити Драйвер Для WiFi Роутера?

Тема сьогоднішньої розмови - драйвери для роутера. Часто доводиться бачити на різних FAQ-сервісах подібне питання - де і як завантажити драйвер для роутера TP-Link, D-Link, Asus, МТС, Білайн, Ростелеком і так далі. Дивно, але хтось відповідає на це і навіть дає якісь посилання. Сьогодні ми поставимо всі крапки над «i» в даному питанні.Драйвер для роутера завантажитДетальніше »

Що Таке Роз'єм WAN і LAN на роутер - Підключення та Налаштування Мережі Інтернет по Кабелю

Той, хто коли-небудь налаштовував самостійно роутер з комп'ютера / ноутбука по wifi або через провід, стикався з такими поняттями, як «WAN» і «LAN». Саме до цих портів відбувається підключення кабелю провайдера (кручену пару) для доступу в глобальну мережу інтернет або від маршрутизатора, після чого ви можете відкрити будь-який http адресу в браузері і встановити з'єднання з сайтами. Інтерфейс WAN, або як його ще називають Ethernet Port, і LAN присутні на всіх роутерах не залежно від виробника - TP-Link, Asus, D-Link, Mikrotik і так далі. У деяких їх кількість може варіюватися від 2 до 5. Ми неоДетальніше »

Як Скинути Пароль на роутер ASUS RT-N12 До Заводських Настройок?

Сьогоднішня розмова буде присвячений скидання налаштувань і пароля на роутері Asus. Модельна лінійка виробника велика, тому я постараюся показати всі можливі варіанти скидання до заводських налаштувань. А в якості основного прикладу візьмемо популярний маршрутизатор Asus RT-N12.Що таке заводські настройки роутера?Заводські настройки, або її їх ще називають «за замовчуваДетальніше »

Як Налаштувати Пароль на WiFi роутер Asus - Зміна Пароля по Замовчуванням і Установка Свого

Сьогодні детально відповідаю на частий питання від новачків, що звучить «як поміняти пароль на wifi роутера Asus». Взагалі, з цього формулювання не зовсім зрозуміло, що саме хоче читач - змінити ключ за замовчуванням від wifi мережі або поставити пароль на сам роутер для входу в панель управління? Розберемо обидва випадки настройки пароля на маршрутизаторі, щоб задовольнити відразу всю аудиторію користувачів Асус.Як поставити пароль на wifi на роутері Asus?Для зручності первинної настройки маршрутизатори Asus відразу після вклДетальніше »

Інструкція Як Прошити Роутер Asus - Де Завантажити Оновлення Мікропрограми?

Сьогодні хочу видати вам повну інструкцію по прошивці роутера Asus (firmware restoration). Але перед цим хотів би зазначити один факт. Коли ви дістаєте новий пристрій з коробки, не треба думати, що на ньому стоїть саме останнє офіційне програмне забезпечення. Невідомо, коли ваш зразок був випущений і скільки часу пролежав на складі. А за цей час могли з'явитися додаткові сервіси та можливості, які конкретно ваша прошивка Asus не підтримує.ОфіційнДетальніше »

Потужність Передавача Сигналу WiFi Роутера - Як Зменшити або Збільшити TX Power?

Збільшити або зменшити потужність wifi роутера, а точніше сигналу передавача (TX Power), часто буває необхідно при налаштуванні бездротової мережі. Наприклад, для того, щоб сигнал не ловив в коридорі або в сусідній квартирі. Щоб не провокувати потенційних зловмисників на спроби злому вашого вайфая. Але зазвичай користувачі запитують, як зробити бездротової сигнал сильніше і тим самим розширити зДетальніше »

Налаштування Роутера Mercusys N300 MW325R - Інструкція по підключення до комп'ютера і встановленню Інтернету по WiFi

У цій статті хочу розповісти про те, як налаштувати роутер Mercusys MW325R N300. Я постарався зробити якомога більш детальну інструкцію. Так, щоб з підключенням зміг розібратися будь-який початківець. Ми дізнаємося, як підключити Mercusys до комп'ютера і налаштувати на маршрутизаторі роздачу інтернету по WiFi. А допоможе нам в цьому новий недорогиДетальніше »

Як Подивитися, Хто Підключений до роутера TP-Link і Користується Моїм WiFi

Іноді бувають ситуації, коли помічаєш, що занадто швидко витрачається інтернет трафік або сильно впала швидкість, хоча підключені всього пара-трійка пристроїв. В цьому випадку перше, що треба зробити - перевірити, хто ще крім користується моїм WiFi. У цій статті покажу, як подивитися список пристроїв і дізнатися, хто підключений до мого роутера TP-Link на прикладі різних моделей.Подивитися підключені до wifi маршрутизатора пристрої можна як за допДетальніше »

Вхід 192.168.3.1 і MediaRouter.Home - Як Зайти в Особистий Кабінет Роутера і Модем Huawei Через Веб-Інтерфейс?

Вхід по IP 192.168.3.1 або веб-адресою MEDIAROUTER.HOME за замовчуванням використовується для того, щоб зайти в WiFi роутер Huawei. Даний дрес веб-інтерфейсу також використовується, щоб відкрити особистий кабінет у багатьох 3G / 4G модемів Huawei, що підключаються по USB. Для настройки з комп'ютера або смартфона (Android, iPhone) необхідно підключити його і ввести //192.168.3.1 або //mediarouter.home в адресний рядок браузера на Windows або MaДетальніше »

Огляд WiFi Роутера Xiaomi Mi WiFi Router 3 і 3G - Порівняльний Відгук

? Не минуло й кількох років з появи перших моделей роутерів Xiaomi - Mini і Nano, - один з яких вірою і правдою служить мені до сих пір, як слід їх в інтернет-магазинах давно прохолов. Але святе місце порожнім не буває - флагманські позиції в лінійці моделей зайняли нові Xiaomi Router 3 і його вдосконалена версіДетальніше »

Налаштування Роутера Keenetic Start KN-1110 - Інструкція, Як Підключити WiFi і Інтернет

У цій інструкції ми докладно розглянемо, як налаштувати wifi роутер Keenetic Start KN-1110. Подивимося, як підключити інтернет і встановити wifi мережу. Для нас це особливо цікаво тим, що крім оновленого зовнішнього дизайну в порівнянні з минулими моделями, які випускалися під брендом Zyxel, зміни зазнала і прошивка маршрутизатора. Тепер адміністраторський розділ став набагато простіше і зручніше для настройки бездротової мережі. До речі, буквально кілька днів тому я опублікував повний огляд Кинетик Старт.Інструкція, як підключити маршрутизатор Keenetic Start до комп'ютераДетальніше »

Прошивка Роутера Netis WR і WF - Як Завантажити і Оновити Драйвера?

Оновлювати прошивку роутера Нетіс необхідно регулярно для підтримки свого пристрою в оптимальній формі. У цій статті я покажу, як відбувається прошивка Netis на прикладі моделі WF2880. Тільки недавно я зробив на нього огляд, як мені написали з представництва фірми і повідомили, що вийшла нова версія програмного забезпечення (fiДетальніше »

Оновлення Прошивки Роутера Tenda російською мовою

Прошивка роутера Tenda здійснюється не складніше, ніж будь-який інший фірми. Робити це необхідно регулярно, так як в кожному новому оновленні виправляються помилки, оптимізується робота або навіть додається новий функціонал. Для того, щоб оновити російську прошивку Tenda, необхідно завантажити файл, за допомогою якого відбувається оновлення.Прошивка роутера Tenda з офіційного сайтуЩоб завантажити прошивку Детальніше »

Огляд WiFi Роутера Tenda AC10U (4G) - Налаштування в заводській прошивці і Відгук

Нарешті вдалося отримати на огляд багатофункціональний гігабітний wi-fi роутер Tenda AC10U (AC1200) з підтримкою 3G / 4G. За відгуками тих, хто його вже купив і встиг покористуватися, він володіє відмінними характеристиками при відносно невисокій вартості для маршрутизатора такого рівня. Тому давно хотілося подивитися на нього вживу і поміряти швидкість інтернету. І зрозуміло, в кінці статті покрокова інструкція по налаштуванню роутера Tenda AC10U.Технічні характеристики Tenda AC10UПро технічні характДетальніше »

Роутер Чи не Бачить Кабель Інтернету WAN і Чи не Горить Лампочка Індикатор - Що Робити?

У цій статті я розповім про кілька можливих причини, коли роутер не бачить кабелю інтернету. Це може статися як просто так, так і після відключення від мережі. Індикатором цього є не тільки той факт, що комп'ютер не може відкрити жоден сайт. Візуально це видно по зовнішній світлодіодним панелі - не горить лампочка Інтернет. А значить, він до нього не підключається. Проблема зустрічається на будь-яких моделях незалежно від виробникаДетальніше »

На роутер Чи не Горить Лампочка WiFi і Мережу не Працює - Що Робити?

Сьогодні розберемо таку ситуацію, коли на роутері не працює wifi і не горить лампочка бездротової мережі. Але при цьому сам інтернет є. Наприклад, на тому ж комп'ютері, який підключений через кабель. Проблема не відноситься до якогось певного виробнику. Вона може статися на TP-Link, Asus, Zyxel Keenetic, Tenda, Netis, Netgear і будь-якому іншому. Те ж стоДетальніше »

Огляд Роутера Mercusys MW325R (N300) - Відгук Власника

Гість сьогоднішнього огляду - wifi роутер Mercusys MW325R, або як його ще називають N300. Даний виробник зовсім недавно вийшов на наш ринок. Тому відгуків про нього від реальних власників мені до сих пір знайти не вдалося. Що не дивно - фірма маловідома. Чесно кажучи, я сам про неї дізнався зовсім випадково, проходячи повз вітрини одного з магазинів. Тим цікавіше сьогодні буде раДетальніше »

Налаштування ADSL Модем Роутера по WiFi По Кабелю RJ-11

Вітаю! Сьогоднішня стаття адресована тим, у кого домашній інтернет працює через телефонну лінію за допомогою підключення по ADSL модему або роутера з відповідним «телефонним» портом RJ-11 (він же RJ-14). З таким варіантом досі працюють багато провайдерів, як правило які надають послуги не тільки інтернет, то також телефонії або цифрового ТБ. Схема підключенДетальніше »

Віддалене Підключення до роутера Zyxel і Keenetic - Хмара Keenetic Cloud і Налаштування KeenDNS і DyDNS

Налаштування віддаленого підключення до роутера Zyxel Keenetic допоможе вирішити ряд проблем при роботі з домашньої сіткою. Наприклад, зайти з зовнішньої мережі без використання його IP в панель управління і поміняти якісь настройки. Або віддалено перезавантажити роутер з комп'ютера або телефону. Для цього в маршрутизаторі присутній фірмова служба KeenDNS, а також підтримка сторонніх DyDNS сервісів. Крім цього, в Детальніше »

Як Користуватися ASUSCOMM.COM - Реєстрація в DDNS і Віддалений Доступ до WiFi роутер Asus Через Інтернет За VPN

У цій статті я вирішив показати, як користуватися ASUSCOMM.COM. Це фірмовий сервіс DDNS, який працює на маршрутизаторах Асус. Основне його призначення - надати віддалений доступ до wifi роутера Asus через інтернет. Суть роботи полягає в тому, щоб перетворити ваш динамічний зовнішній IP адреса в статичний шляхом підміни його на доменне ім'я. Детальніше про цю заміну Детальніше »

Проброс Портів На роутер Zyxel Keenetic

Для новачка завжди складно освоювати нові терміни, тим більше, що за назвою самі по собі ні про що не говорять. Наприклад, що таке кидок портів на роутері і як відкрити порти? Ще його називають «перенаправленням» - тепер вже стає трохи зрозуміліше - якась переадресація. Постараюся пояснити на пальцях в цій статті Детальніше »

Віддалений Доступ до роутера TP-LINK через Інтернет - Хмарний Сервіс TP-Link ID - Реєстрація та Додавання Пристрої

Хмарна функція TP-Link ID з'явилася в нових моделях пристроїв цієї фірми для віддаленого підключення та доступу до роутера через інтернет з комп'ютера або телефону. Це буває необхідно для екстреної зміни будь-яких налаштувань або перезавантаження роутера. У новачків виникає справедливе запитання, що таке ТП-лінк ВД і де його взяти? Сьогодні покажу, як в зареєструватися в цьому хмарному сервісі, отримати доступ до роутера і користуватися TP-Link ID віддалено Детальніше »

Огляд Настройок і Відгук про WiFi Роутер Netis WF2409E

Бути розумним, швидким і красивим роутера складно. WiFi роутер Netis WF2409E, який сьогодні у нас на огляді, всім своїм зовнішнім виглядом ніби каже, що інженери компанії Нетіс економили, але без фанатизму. Матовий білий корпус не мазкий, та й виглядає прикольно, але такої розкоші, як гумові ніжки, або порт USB тут немає. Навіть кнопки WPS і Reset виглядаютДетальніше »

Огляд Роутера Netis MW5230 - Підтримувані Модеми, Налаштування та Відгук

Вітаю, шановні читачі!Сьогодні будемо знайомитися з ще одним славним представником з мережевої модельної лінійки компанії Нетіс. Бездротовий WiFi роутер Netis MW5230, який ми отримали на огляд, без малого два тижні справно працює у мене вдома в якості основного, а це означає, що у мене вже склалася думка про цей пристрій, яким я можу поділитися з вами.Характеристики Netis MW5230Я не буду перераховувати всі технічні характеристики цього маршрутизатора, а зупинюся лише на характерних, які відрізняють Netis MW5230 від інших моделей цієї марки.Наявність USB порту, за допомогою якого можна створити FДетальніше »

Як Налаштувати Роутер Zyxel Keenetic Lite - Підключення до Інтернету і Роздача WiFi в домашніх умовах

В даній статті поговоримо про те, як налаштувати роутер Zyxel Keenetic через систему адміністратора 192.168.1.1. Я зробив для вас покрокову інструкцію з підключення маршрутизатора Zyxel Keenetic Lite, 4G, Start, Giga, Omni, Ultra або будь-який інший на ПО другого покоління в домашніх умовах. Керівництво підійде як для нового роутера, так і для настройки вже був у використанні. Сьогодні є можливість встановити і показати другу генерацію панелі адміністратора - чому б неДетальніше »

WiFi Роутер Xiaomi Mi Mini - Огляд та Інструкція, Як Налаштувати і Підключити до Інтернету

Продовжуємо знайомство з пристроями фірми Xiaomi. На деякий час основним моїм роутером стане Xiaomi Mi Mini WiFi Router, а оскільки нещодавно ми уважно вивчали його молодшого брата Mi Router Nano, то має сенс не просто подивитися, а й трохи порівняти дві моделі.Зовнішній вигляд і комплект роутера Xiaomi Mi MiniКупувався роутер Xiaomi Mini в уже перевіреному нами магазині. Як завжди, коробочка виконана в стилі мінімалізму з щільного беДетальніше »

Edimax.Setup і 192.168.2.1 - Вхід в Налаштування Роутера Edimax, Підключення до Інтернету і Установка WiFi

Edimax.Setup - адреса, за якою відбувається вхід в роутер Edimax для настройки. Також для того, щоб виконати підключення його до інтернету і налаштувати WiFi, можна зайти по ip адресою 192.168.2.1 під логіном «admin». Упевнений, що саме один з них ви намагалися відкрити, щоб ввести логін, а замість цього потрапили Детальніше »

Як Скинути Роутер D-Link До Заводських Настройок?

Продовжуємо знайомство з пристроями фірми D-Link на прикладі маршрутизатора DIR-620. У випадку зі скиданням налаштувань на роутері D-Link до заводських інструкція також підійде і для інших моделей, таких як D-Link DIR-300, 320, 615.Як скинути настройки на роутері D-Link до заводських?В яких випадках може стати в нагоді функція скидання до заводських налаштувань? Наприклад, коли ви міняєДетальніше »

Огляд і Відгук про WiFi роутер Tenda F300 - Підключення та Налаштування

Маршрутизаторами Tenda, цікавляться все більше наших читачів, оскільки хоч пристрої цієї фірми поки що не так розкручені на нашому ринку, як інші китайські і тайванські виробники, але активно просуваються на ринку і вже мають в рядах своїх шанувальників користувачів з Росії. Тому особливо цікаво було познайомитися з одним з представників бренду - роутером Tenda F300, який нам на днях прийшов посилкою від наших друзів з GearBest (продається тут).Зовнішній вигляд і характеристики Tenda F300Роутер Детальніше »

Налаштування WiFi Роутера Asus RT-N11P - Підключення Комп'ютера до Інтернету

Сьогодні будемо розбиратися, як налаштувати wifi роутер на прикладі підключення моделі Asus RT-N11P. У даній інструкції я покажу, як самостійно встановити маршрутизатор Асус, підключити його до інтернету і налаштувати параметри бездротової мережі wifi. Asus RT-N11P - це не дуже потужний роутер початкового рівня, різновид N10P. Але з його допомогою можна швидко налаштувати wifi мережу і бюджетно підключити до інтернету по кабелю або бездротовогоДетальніше »

Як Зайти в Налаштування Роутера TP-Link Через Офіційний Сайт Панелі Управління 192.168.0.1, 192.168.1.1 з браузера?

Сьогодні розповімо, як зайти в налаштування роутера TP-Link. Щоб увійти в панель управління сучасного маршрутизатора або модема ТП-лінк, можна використовувати будь-який пристрій, будь то комп'ютер, смартфон або планшет, на якому встановлений звичайний браузер. Офіційний сайт налаштувань оптимізований як під великий екран, так і для мобільних гаджетів.Офіційний сайт для входу в настройки TP-Link через браузерДля входу в настройки роутера TP-Link в різний час використоДетальніше »

Вхід в Роутер Білайн - Особистий Кабінет 192.168.1.1 або Веб-інтерфейс 192.168.0.1

Вхід в роутер Білайн через веб-інтерфейс проводиться за адресою 192.168.1.1, якщо мова йде про моделі SmartBox One. Саме її сьогодні найчастіше оператор Beeline надає своїм абонентам при укладенні договору. Рідше зайти в особистий кабінет можна по 192.168.0.1 на деяких інших модифікаціях. Мабуть, у вас виникла проблема, що ви не можете потрапити в нДетальніше »

Застосування WiFi Роутера з USB Портом - Навіщо Він і Що Можна Підключити?

Напевно ви помічали, що деякі моделі роутерів крім інших роз'ємів мають на своєму корпусі USB порт, а деякі навіть два. Деякі з вас навіть знають, навіщо потрібен USB на маршрутизаторі, так як використовують його для підключення 3G / 4G модему або флешки. Однак мало хто замислюється про всі можливості застосування USB роз'єму на WiFi роутер. У цій статті я перерахую всі, що можна підключити до USB порту роутера і покажу, як корисно може бути його Детальніше »