Як Підключити USB Накопичувач до роутера Netis - Медіасервер по WiFI

Ви є власником маршрутизатора Netis, у якого є USB роз'єм? Можу з 99% ймовірністю сказати, що з його допомогою можна створити повноцінний медиасервер. Тобто під'єднати до нього USB накопичувач, завантажити на нього відео і музику і ретранслювати їх по всій мережі WiFi - тобто відтворити з будь-якого пристрою, який підключено до роутера. Як? Зараз покажу.

Як включити медіа-сервер DLNA на роутері Netis?

На роутере Netis з підтримкою USB накопичувачів створити медіа-сервер дуже просто. Тут нам потрібно зробити лише 4 кроки

  1. По-перше, підключити до нього флешку або зовнішній диск.
  2. По-друге, увійти в панель адміністрування Netis. Про те, як це зробити, читайте в докладної інструкції.
  3. Далі зайти в меню «Налаштування USB - Накопичувач» і дозволити до нього доступ. При необхідності задати логін і пароль для підключення.

    настройки usb netis

  4. І включити медіа-сервер в розділі «Мультимедіа»

    мультимедіа netis

Після цього всі дані, завантажені на накопичувач, будуть доступні для перегляду на інших пристроях по мережі, які підтримують DLNA і Samba. Про те, як це зробити, читайте тут.

Якщо щось відразу не виходить, то можете також потренуватися на зручному емуляторі маршрутизатора Netis, доступному на офіційному сайті розробника. «Пощупавши» всі функції без збереження налаштувань потім буде простіше це зробити на своєму устрйоства.