Як Відновити WiFi Роутер D-Link Після Невдалою Прошивки?

Відновити роутер D-Link після невдалої прошивки простими і зрозумілими для будь-якого новачка методами не вийде. Виробник не передбачив будь-якого фірмового додатка, за допомогою якого можна було б в пару кліків реанімувати настройки маршрутизатора. Але не турбуйтеся, зараз я все наочно покажу і впевнений, що і у вас теж все вийде. Робити ми це будемо через командний рядок - даний спосіб підходить для будь-яких моделей D-Link - DIR-300, DIR-615, DIR-2640u та інших.

Як відновити роутер D-Link через Emergency Room?

Для відновлення маршрутизатора D-Link знадобиться актуальна версія програмного забезпечення, або, кажучи по-простому, прошивки. Про те, де і як завантажити прошивку на маршрутизатора Д-Лінк, читайте в нашій інструкції.

Отже, приступимо.

Спочатку виконується повний скидання до заводських налаштувань - цьому присвячена окрема стаття.

Далі виставляємо у властивостях мережевого підключення IP адреса з підмережі нашого роутера - оскільки у D-Link стандартний IP 192.168.0.1, то для ПК задаємо 192.168.0.2 - як показано на скріншоті нижче

властивості tcp-ip v4

Після цього потрібно обов'язково з'єднати роутер з комп'ютером патч-кордом через його порт LAN.

Тепер запускаємо командний рядок Windows від імені адміністратора. У Windows 10 вона викликається як «Пошук - CMD»

cmd delete phytonw exe

На Windows 7 - «Пуск (правою кнопкою миші) - Командний рядок»

пуск командний рядок

вводимо команду

ping 192.168.0.1 -t

ping 192.168.0.1

Потрібно дочекатися, поки відповідь від роутера буде позитивний, після чого набрати в браузері //192.168.0.1. Відкриється сторінка аварійного відновлення «Emergency Room»

emergency room

Тут тиснемо на кнопку «Відкрити», вибираємо файл прошивки, який ми попередньо зберегли на комп'ютері, і після цього натискаємо на «Upload».

Після закінчення декількох хвилин роутер D-Link відновиться і його можна буде налаштувати з нуля.

До речі, якщо ви не знаєте, як подивитися, хто ще підключився до вашого маршрутизатора Д-Лінк, то рекомендую прочитати нашу окрему інструкцію

Резервна копія налаштувань D-Link

Ну а якщо ви завчасно подбали про збереження копії конфігурації свого маршрутизатора, то і налаштовувати нічого не потрібно - досить просто відновити їх з резервної копії.

У кабінеті з першого погляду можна переплутати за своїм призначенням кілька пунктів. Після входу в панель управління D-Link для відновлення налаштувань роутера після прошивки нам потрібно зайти в «Систему - Конфігурація». Для створення резервної версії натискаємо на кнопку «Резерв копія» навпроти напису «Збереження поточної конфігурації у файлі».

конфігурація d link

Для відновлення вибираємо файл в пункті «Завантаження раніше збереженої конфігурації в пристрій»