Як Дізнатися Пароль За Замовчуванням на WiFi роутер Xiaomi?

В продовження теми відновлення забутих паролів від wifi, торкнемося роутери Xiaomi. Але для початку повернемося трохи назад і згадаємо, що при перепрошивки на англійську мову за замовчуванням пароль для того, щоб увійти в налаштування, встановлювався ідентичним тому, який ми задали для підключення до мережі по Wi-Fi.

Пароль від панелі управління настройками

Не знаю, якої логіки дотримувалися китайські розробники ПЗ, але вийшло, що будь-який користувач вашого з'єднання може легко потрапити в адміністраторську частина. Давайте ж розберемося, де саме можна поміняти пароль для входу в адмінку Xioami.

Зрозуміло, тут і надалі я буду розповідати на прикладі англомовної версії, оскільки за посиланням вище я докладно розповів, як позбутися від китайської мови і повертатися до нього немає абсолютно ніякого сенсу. Отже, для установки нового пароль на роутер Xiaomi йдемо в розділ меню «Settings - Security»

Тут нам потрібен розділ «Change admin password», де необхідно ввести старий пароль і двічі новий. У нашому випадку старий є одночасно і ключем для конекту до бездротової мережі.

Після цього тиснемо кнопку «Save» - новий пароль встановиться відразу без перезавантаження роутера.

Однак, може виникнути ситуація, коли ключі авторизації все-таки відрізняються - що ж робити, якщо ви старий не пам'ятаєте? Думаю, що тоді ви б навіть не змогли елементарно авторизуватися і потрапити в даний розділ, тому єдино можливим способом встановити пароль в цьому випадку є повне скидання налаштувань кнопкою «Reset» на корпусі і установкою їх з нуля.

Як змінити пароль від WiFi на роутері Xaiomi?

Для того, щоб подивитися і змінити пароль, який заданий на маршрутизаторі Xiaomi для підключення до його wifi мережі, потрібно відкрити розділ «Wi-Fi», який в свою чергу знаходиться в меню «Settings»

wifi setings xiaomi

Тут на одній сторінці відразу згруповані дані для мереж у всіх частотних діапазонах, в тому числі з гостьовим доступом.

guest wifi xiaomi

Щоб подивитися пароль від wifi, потрібно просто натиснути на око в поле «Password». Тут же при необхідності можна поставити свій, після чого зберегти його кнопкою «Save» внизу вікна.

При роботі з брендованими маршрутизаторами, нав'язаними операторами зв'язку, часто виникає ситуація, що в ньому взагалі складно що-небудь змінити. У цьому випадку рекомендую як мінімум подумати про зміну такого роутера або взагалі переходу до іншого провайдера.