розділ АРХІВИ: WiFi hotspots

Безкоштовний Інтернет Через WiFi Для Ноутбука або Комп'ютера

Всім привіт!Сьогодні невеликий лайфхак - поговоримо про те, як отримати в ваш будинок безкоштовний інтернет по WiFi для ноутбука або комп'ютера. Відразу передбачаючи ваші питання - про те, як роздавати WiFi з комп'ютера, в якому вже є інтернет, я розповідав у статтях раз і два. Тут же мова піде про те, якщо у вас взагалі в будинку або квартирі не проведено інтернет, а ми хочемо отримати його на халяву.Поїхали!Безкоштовний інтернет - Яка програма?Отже, схема наша буде до непристойності проДетальніше »

Налаштування WiFi Моста Між Двома роутер TP-Link Pharos і Ubiquity

Сьогодні я хочу торкнутися теми вуличного роутера і бездротового wifi моста, до якої спостерігається досить великий інтерес у моїх читачів. А саме, ви регулярно цікавитеся, як зробити бездротовий зв'язок між двома віддаленими одна від одної будівлями, наприклад, між офісом і складом, між двома квартирами в різних житлових будинках або між приватним котеджем і гаражем, з'єднавши між собою два роутера? Відповідаю - необхідно налаштувати WiFi міст через роутер.Що таке WiFi міст між мережами двох роутерів?WiFi міст - це настройка для об'єднання двох незалежних один від одного локальних мереж за допоДетальніше »

Що Таке Точка Доступу WiFi Інтернету і Чим Відрізняється Від Роутера?

Поняття «точка доступу wifi» досить широке. По-перше, під ним може матися на увазі будь-який пристрій, яке роздає по WiFi інтернет - комп'ютер, ноутбук, смартфон. Якщо ви хочете налаштувати в якості точки доступу ноутбук, то рекомендую прочитати окремі докладні керівництва по цій темі - для Windows 7 і для Windows 10. Але ще точкою доступу називається окремий пристрій для створення бездротового доступу в інтернет декількох комп'ютерів. Її часто плутають з маршрутизатором, так що пропоную сьогодні детально розібратися, що таке точка доступу wifi Детальніше »

Зовнішні Бездротові точки доступу WiFi - TP-LINK Pharos CPE510 і CPE210

Сьогодні у нас в гостях два новітніх пристрої, які нам люб'язно надала компанія TP-LINK для огляду і проведення різних тестів і експериментів. Отже, зустрічайте - зовнішні бездротові точки доступу WiFi Pharos CPE510 і CPE210.Дані пристрої насамперед призначені для того, щоб поширювати сигнал WiFi на великі відстані - до декількох кілометрів. Хоча режимів у них дуже багато - вони Детальніше »

Налаштування точки доступу D-Link DWL-3200AP

Ось і прийшов час показати, як налаштувати точку доступу wifi D-Link на підключення до інтернет. Детально про основні особливості пристрою розповідається в статті про її відміну від роутера. Нагадаю головне з них - неможливість підключення до Інтернету і роздачі ip адрес. Якщо потрібен спільний доступ всіх комп'ютерів в інтернет, то викорДетальніше »

Точки доступу Edimax CAP300 і CAP1200 - Вхід 192.168.2.2 і Налаштування Інтернету на Комп'ютері

Подивимося сьогодні на стельові точки доступу WiFi Edimax CAP300 і CAP1200. Це два пристрої, які допоможуть значно розширити зону прийому бездротового сигналу у великому будинку або офісі. Як завжди, спочатку огляд пристроїв, а потім покажу, як зайти в їх налаштування за адресою //192.168.2.2 і підключити з їх допомогою коДетальніше »

Була-Nebula - Точка Доступу Zyxel NWA1123-AC HD з хмарним сервісом

Хмарні технології з кожним роком завойовують все нові області для застосування. Якщо раніше підтримка роботи з «хмарою» було приємним бонусом, то сьогодні вона є обов'язковою умовою для будь-якого серйозного обладнання. З одним з таких пристроїв ми познайомимося сьогодні - це wifi точка доступу Zyxel NWA1123-AC HD (посилання на офіційну сторінку).Це топова модель з лінійки дводіапазонних точок доступуДетальніше »

Особистий Кабінет 1.1.1.1 - Як Налаштувати Точку Доступу ZYXEL One Network і Nebula?

IP адреса входу в особистий кабінет 1.1.1.1 досить рідкісний, але нам з ним довелося зіткнутися - він використовується в точці доступу Zyxel NWA-1123AC HD, з якої ми зовсім недавно познайомилися. Пристрій я вже віддав назад в офіційне представництво виробника. Але оскільки для настройки без авторизації в ньому не обійтися, я переДетальніше »