Як Прошити Роутер Netis За 5 Хвилин?

Оновлювати прошивку роутера Нетіс необхідно регулярно для підтримки свого пристрою в оптимальній формі. У цій статті я покажу, як відбувається прошивка Netis на прикладі моделі WF2880. Тільки недавно я зробив на нього огляд, як мені написали з представництва фірми і повідомили, що вийшла нова версія програмного забезпечення (firmware) - її ще часто називають «драйверами». До речі, дана інструкція по прошивці і оновленню драйвера підійде і для будь-якої іншої моделі роутерів Netis - WF2411E, WF2419E, WF2780 і ​​так далі.

План по оновленню прошивки роутера Netis

Апгрейд роутера Netis складається з двох етапів. необхідно:

  • Завантажити прошивку Netis
  • встановити драйвера

Чому я акцентую на цьому увагу? Справа в тому, що можливість автоматично оновитися з панелі адміністратора в даній версії ПЗ не передбачено, тому спочатку потрібно саме завантажити файл прошивки Netis, а потім вже його імпортувати в роутер.

Прошу звернути увагу на два важливих моменти!

  • По-перше, обов'язково зробіть резервну копію системи перед оновленням на випадок, щоб її можна було відновити, якщо щось піде не за планом.
  • По-друге, перепрошивку необхідно проводити тільки підключивши маршрутизатор до комп'ютера по кабелю!

Як завантажити прошивку Нетіс?

Тому, заходимо в розділ «Завантажень» офіційного сайту розробника

і шукаємо свою модель роутера.

На сторінці опису спочатку вибираємо апаратну версію свого роутера зі списку

Її можна дізнатися з наклейки на днище самого пристрою.

Мені пощастило - модель нова і поки що у неї була випущена тільки одна ревізія, тому я скачую єдину можливу прошивку Netis - найновішу за датою випуску.

Тепер, коли вона збережена на комп'ютері, необхідно потрапити в адмінку роутера - про те, як це зробити, говорилося в попередній статті.

Оновлення прошивки Netis

На головній сторінці панелі адміністрування нам потрібно натиснути на кнопку «Advanced», щоб зайти в розширені налаштування.

І тут в лівому меню заходимо в розділ «Система - Оновлення ПО». У рядку «Поточна версія» за датою виходу звіряємо, чи дійсно ваша версія ПО вже застаріла і його потрібно оновлювати. Якщо так, то тиснемо на кнопку «Огляд», вибираємо файл на комп'ютері і натискаємо «Оновити»

У цей час не можна чіпати роутер - вимикати або від'єднувати кабелі - інакше все зробиться криво і він перестане нормально працювати.

Після перезавантаження потрапляємо знову в адмінку роутера Netis в оновленій прошивці.

Відео прошивки драйвера маршрутизатора Netis