Як Зайти на 192.168.32.1 або miwifi.com і Налаштувати WiFi Роутер Xiaomi Mi Router

//192.168.31.1 і miwifi.com - адреси, за якими проводиться вхід в настройки wifi роутера Xiaomi і Redmi. Для багатьох любителів замовляти техніку з Китаю IP адреса Xiaomi 192.168.31.1 став вельми звичним. Адже саме під ним ховається вхід в панель адміністратора маршрутизаторів Mi WiFi, а також іншого мережевого обладнання цієї фірми. Сьогодні мова піде про те, як налаштувати Xiaomi RedMi Router, причому інструкція актуальна для будь-яких моделей - Xiaomi Router 3, 3G, 3C, 4, 5, RedMi AC2100 і більш ранніх Xiaomi Mi Nano або Xiaomi Mi Mini, про які вже раніше йшлося на нашому сайті.

При всіх плюсах даного виробника, у нього є один істотний недолік, який характерний для тільки недавно вийшли на ринок пристроїв і не адаптованих під зарубіжних користувачів. При першому включенні, а також після скидання налаштувань весь веб-інтерфейс 192.168.31.1 або miwifi.com буде спочатку усіяний павучками-ієрогліфами на китайському. Тому у новачка, тільки що купив даний маршрутизатор, можуть виникнути проблеми при підключенні його до інтернету. Ми постаралися якомога більш наочно покроково і в картинках показати весь процес налаштування роутера Xiaomi Mi WiFi Router.

Як підключити роутер Xiaomi Redmi WiFi до комп'ютера?

Про те, що в першу чергу необхідно підключити Xioami Redmi Router через адаптер живлення до електромережі, думаю, говорити не має сенсу - і так зрозуміло.

Після цього він відразу почне роздавати незапароленний WiFi «Xiaomi» - можна підключитися як по кабелю, так і бездротовим способом. Якщо ви Коннект НЕ через WiFi, підключіть в порт WAN синього кольору кабель інтернету від провайдера, а в LAN - кабель Ethernet до комп'ютера.

підключення ротуреа xiaomi

Також переконайтеся, що в налаштуваннях «Підключення по локальній мережі» або «бездротового підключення» в «Центрі управління мережами і загальним доступом» Windows на самому комп'ютері встановлено автоматичне отримання IP адреси і DNS - тільки так можна буде потрапити в адмін-панель одночасно і по IP-адресою 192.168.31.1, і по веб-адресою miwifi.com.

xiaomi mi router

Для надійності, якщо Xiaomi Router дістався вам з рук, можна зробити повне скидання всіх попередніх налаштувань - для цього за допомогою шпильки затисніть на включеному маршрутизаторі кнопку Reset, яка втоплена в корпус.

Як зайти на miwifi.com і 192.168.31.1 - вхід в настройки роутера Xiaomi

Далі потрібно зайти в браузері за посиланням //miwifi.com - вона вказана на наклейці на днище роутера. Інший варіант - ввести в браузері його IP адреса, який одночасно є входом в настройки, це //192.168.31.1.

Потрапляємо на сторінку авторизації. Тут потрібно просто встановити галочку і натиснути на кнопку з ієрогліфами

mywifi

Роутер автоматично визначить ваш тип підключення до інтернету і на наступному кроці нам залишиться ввести тільки необхідні параметри для доступу - у мене це PPPoE, де потрібно ввести логін і пароль.

mi wifi internet

Якщо ж тип підключення до інтернету провайдера DHCP (тобто коли для виходу в інтернет взагалі нічого на комп'ютері або роутере налаштовувати не треба), то для вибору цього типу натискаємо на однойменний пункт нижнього меню.

На наступній сторінці задаємо пароль для входу в адмінку і тиснемо кнопку підтвердження.

підключення xiaomi mi до інтернету

Далі придумуємо ім'я для своєї мережі WiFi, призначаємо пароль від 8 знаків і натискаємо на праву кнопку.

ssid xiaomi

Чекаємо, поки налаштування застосуються і роутер перезавантажиться - зверніть увагу на QR код, в ньому зашифрована посилання на завантаження мобільного додатка.

застосування налаштувань wifi

Як налаштувати роутер Xiaomi Mi WiFi Router?

Після цього інтернет запрацює на нашому комп'ютері і всіх пристроях, які будуть підключені до створеної WiFi мережі. Зайдемо назад в адмінку. Тут все на китайському, але застосувавши одне з розширень-перекладачів для браузера (в Google Chrome воно вже вбудовано), весь текст дивним чином русифікується. Для це в хром натискаємо по сторінці правою кнопкою і вибираємо «Перевести на русский»

miwifi админка

Зверніть увагу, як класно зроблена адмін-панель. На основний сторінці буде відображено короткий звіт поточна інформація про мережу - які пристрої підключені, скільки трафіку вони використовують, яка завантаження пам'яті і центрального процесора. У жодного іншого конкурента з бюджетного класу я подібного не бачив.

адмін панель xiaomi

В меню «Обладнання» відображається список підключених пристроїв - тут же без зайвих проблем за допомогою перемикачів можна відрубати інтернет кожному з них.

пристрою в мережі

В «Загальних настройках» всі основні функції роботи мережі. Наприклад, можна зробити окрему гостьову мережу без доступу до внутрішніх ресурсів локалки.

гостьова мережа

«Налаштування інтернет» - крім конфігурації підключення до провайдера доступний вибір обмеження швидкості WAN порту, клонування MAC адреси і перемикання в режим Wi-Fi репитера.

настройки wan

У «Розширених налаштуваннях» більш детальні речі, такі як переадресація портів, прописка вручну статичних IP, сервіси DDNS (є підтримка безкоштовного No-IP), UPnP і т.д.

розширені налаштування

Також є можливість підключитися до роутера Xiaomi зі смартфона.

Налаштування інтернету на роутері Xiaomi Mi WiFi

Я налаштовував інтернет через маршрутизатор Xiaomi не один раз і можу сказати, що хоч і рідко, але бувають помилки у визначенні типу підключення - пам'ятайте, я говорив, що він визначається автоматично? Так ось, щоб його змінити вручну, потрібно в «Налаштуваннях» в розділі «Інтернет» вибрати свій тип підключення до провайдера зі списку. Доступні три варіанти

  • PPPoE
  • DHCP (динамічний IP)
  • статичний IP

настройка інтернету xiaomi

Налаштування Xiaomi Router для BeeLine (L2TP)

На жаль, в стокової прошивці немає підтримки протоколів L2TP і PPTP, а це означає, що підключити роутер до інтернету від провайдера Білайн не представляється можливим. Як варіант - поставити проміжний кабельний маршрутизатор, а до нього вже приєднати Xiaomi.

Якщо у вас підключення по типу PPPoE, то вводимо в зазначені на зображенні нижче поля логін і пароль

налаштувати xiaomi router

Якщо у провайдера налаштована обов'язкова прив'язка по MAC адресу комп'ютера, то нижче на сторінці в цьому ж розділі є можливість клонувати його з основного комп'ютера. MAC комп'ютера визначиться автоматично - нам залишається лише натиснути на ліву кнопку для застосування цієї функції.

конфігурація xiaomi

Ось і все - після цього інтернет почне працювати. Ну а про те, як зайти в налаштування до роутера Xiaomi з мобільного телефону, я розповім в окремій статті.