Інструкція до роутера D-Link DIR-615 - Як Підключити і Налаштувати?

В сучасних роутерах D-Link ми виявимо оновлену версію панелі управління, яка відрізняється від старого веб-інтерфейсу особистого кабінету, який ми бачили на прикладі підключення маршрутизатора D-LINK DIR-300. Для настройки D-Link DIR-615 і DIR-620 скористаємося покроковим майстром.

Як підключитися до маршрутизатора D-Link DIR-615?

Вхід в маршрутизатор також розташований за адресою 192.168.0.1, як у всіх Д-ЛІНК. Але якщо є сумніви, то можете перевірити цю інформацію на наклейці під корпусом. Тут же зазначені і дані для входу. У мене в якості логіна використовується слово «admin», а замість пароля потрібно залишити порожнє поле

логін пароль d link

відповідно:

  1. Вставляємо інтернет кабель в роз'єм WAN на роутері
  2. Підключаємо ноутбук або телефон до wifi мережі D-Link
  3. Відкриваємо браузер і вводимо адресу 192.168.0.1
  4. Авторізуемся за допомогою логіна і пароля

На цьому підключення до роутера D-LINK DIR-615 завершено, можна переходити до налаштувань.

Майстер налаштування роутера D-LINK DIR-615

Налаштування D-Link DIR-615 починається з того, що спочатку система попросить поміняти пароль «admin» для входу в особистий кабінет роутера D-Link. Робимо це і заходимо в панель адміністратора.

Основна навігація по конфігурацій розташоване зліва - в меню налаштувань нам треба знайти пункт «Початок - Click'n'Connect». Тут за кілька кроків ми зможемо швиденько налаштувати наш D-Link. Перше - «Підключіть Ethernet-кабель провайдера до WAN-порту (Internet) пристрої» - ми вже зробили

майстер настройки

Далі нам слід вибрати провайдера - тобто постачальника інтернет-послуг. У списку є кілька країн СНД і для кожної з них вже є кілька вшитих налаштувань для провайдерів. Однак дивно, але найпопулярніших в Москві не виявилося, тому залишаємо тут вибір на пункті «Вручну».

вибір провайдера інтернет

Налаштування роутера D-Link для Білайн, Ростелеком або іншого інтернет провайдера

На наступному кроці налаштування роутера D-Link потрібно вибрати тип свого підключення до інтернету. Тут просто фантастично багато різних варіантів - чесно кажучи, я такого кількість ще на жодній моделі не бачив, знайдеться на будь-який випадок.

підключення d-link

Те, який саме тип інтернету у вас, потрібно дізнаватися у провайдера. Але в вашому договорі на надання послуг має бути все прописано - тип з'єднання і дані для доступу.

L2TP

Щоб налаштувати роутер D-Link DIR-300 для Білайн (DIR-615, DIR-620, DIR-320 або будь-яку іншу модель), потрібно буде вибрати L2TP - саме цю технологію використовує Beeline. При цьому треба буде вказати сервер для підключення, логін і пароль, надані провайдером.

PPPoE

Якщо ваш тип PPPoE, то потрібні логін і пароль - цей тип часто використовує Ростелеком

wifi для Ростелеком

Static IP

Якщо Статичний IP - то, IP адреса, маска, шлюз і DNS сервера

статичний ip

3G / 4G

Якщо інтернет йде через мобільний модем (у разі наявності у роутера USB порту), то вибираємо 3G або LTE. Для 3G потрібно буде дізнатися номери дозвону до оператора, але настройки для всіх основних операторів вже вшиті в базу, про яку я говорив вище.

режим мобільного інтернету

Вводимо дані для установки зв'язку з інтернетом

зв'язок

І підтверджуємо

закінчення установки d link

Після цього ще раз звіряємо інформацію і тиснемо на кнопку «Застосувати»

збереження налаштувань

Роутер має встановитися інтернет, який D-Link відразу ж почне подавати на основний комп'ютер.

Установка WiFi з'єднання D-Link DIR-615 і пароля

Для того, щоб до wifi мережі від роутера D-LINK DIR-615 могли підключитися інші пристрої по бездротовому сигналу, потрібно ще його налаштувати, а також встановити пароль для підключення.

Тому ми переходимо до меню D-Link «Майстер установки бездротової мережі» і вибираємо режим - «Точка доступу»

меню точка доступу

Продовжуємо - і задаємо SSID - ім'я майбутньої wifi мережі

ім'я wifi

Далі потрібно встановити пароль для підключення до роутера D-Link по бездротовому сигналу. У «Мережевий аутентифікації» залишаємо «Захищена мережа» - якщо вибрати відкриту, то будь-який бажаючий зможе підключитися до нашої мережі - нам цього не треба.

безпеку мережі

При бажанні включаємо і вводимо дані для гостьової мережі

гостьовий wifi d-link

І підтверджуємо установку WiFi мережі на роутері D-Link

закінчення установки

Щоб остаточно зберегти налаштування D-Link, тиснемо ще на посилання «Зберегти» червоного кольору зі знаком оклику.

збереження налаштувань

На цьому основна настройка маршрутизатора D-Link DIR-615 завершена. Тепер можна перейти на головну сторінку адміністраторського розділу, щоб подивитися, хто підключився до wifi мережі D-Link, дізнатися статус поточного з'єднання з інтернетом і так далі ..