Як Поміняти Пароль За Замовчуванням На WiFi роутер Zyxel Keenetic і Поставити Свій?

У цій статті розберемося з тим, як поміняти стандартний пароль на wifi роутера Zyxel Keenetic і поставити свій власний. За замовчуванням пароль доступу в панель управління my.keenetic.net (192.168.1.1) має вигляд «Admin». Також поговоримо про різні варіанти зміни і відновлення забутого пароля та імені користувача від роутера Zyxel Keenetic або скидання його до заводських налаштувань в разі, якщо ви його забули або втратили. Інструкція універсальна для будь-якої моделі Зіксель Кинетик - Lite, Start, 4G, Ultra, Giga, Omni

Як змінити пароль на роутер Zyxel Keentic Lite, Start, 4G, Ultra, Giga, Omni?

Незважаючи на досить високу вартість, роутери Zyxel Keenetic користуються великим успіхом не стільки через їх технічних характеристик, скільки через надійності при використанні і стабільності вай-фай з'єднання. Однак і з ними виникають труднощі, які частіше пов'язані не з роботою самого пристрою, а з забудькуватістю користувача.

Наприклад, якщо ви забули пароль і логін від адміністраторського розділу маршрутизатора my.keenetic.net. Саме радикальне рішення - це не намагатися змінити і поставити свій, а повністю скинути пароль, щоб відновити стандартний, заданий за замовчуванням. Для цього треба просто скористатися кнопкою «Reset» на корпусі маршрутизатора. Її потрібно затиснути і потримати в такому стані близько 10 секунд. Після перезавантаження на Zyxel Keenetic повернуться заводські настройки.

скидання налаштувань роутера zyxel keenetic

Але потрібно враховувати, що при такому рішенні втратяться абсолютно всі зміни, і >> підключати його доведеться заново, як ніби ви щойно принесли його з магазину.

Як відновити пароль від маршрутизатора Zyxel Keenetic?

Якщо ж вам життєво необхідно зберегти всі параметри бездротової мережі, то є кілька способів дізнатися і відновити пароль від адмінки роутера. Перш за все спробуйте використовувати стандартні логін і пароль за замовчуванням, які вказані на наклейці на корпусі. Як правило, в тепер уже застарілих маршрутизаторах Zyxel Keenetic в якості пароля використовується значення «Admin», а пароля - «1234».

пароль admin zyxel keenetic

Однак в оновлених версіях ця інформація на етикетках відсутня

настройки zyxel keenetic

Справа в тому, що в цьому випадку захищена тільки wifi з'єднання, а в цілях безпеки доступу в налаштування пароль примусово змінювався при першому підключенні, і відновити його таким чином не вийде.

Єдиний вихід в даному випадку - повне скидання.

Як змінити пароль за замовчуванням на роутері Зіксель Кинетик?

Якщо ж ви нічого не втрачали і не забували, а просто хочете поміняти пароль за замовчуванням для входу в роутер, то потрібно для початку авторизуватися за адресою 192.168.1.1 або my.keenetic.net. Оскільки на сьогоднішній день в побуті є відразу дві версії адмінки, а також поміняти пароль можна через смартфон, то розглянемо окремо кожен випадок.

Власникам маршрутизаторів Zyxel Keenetic зі старим ПЗ потрібно зайти в розділ «Налаштування - Користувачі». Тут вже є обліковий запис адміністратора «admin». Можна натиснути на неї і змінити існуючий пароль.

zyxel keenetic вхід

А можна взагалі створити нового адміністратора і призначити йому права для роботи з тим чи іншим розділом - і буде у вас дві або кілька з різними рівнями доступу.

Як поміняти пароль на новому маршрутизаторе Кинетик?

У новій версії веб-інтерфейсу, який сьогодні доступний для оновленої серії маршрутизаторів Keenetic, зміна пароля адміністратора відбувається в розділі «Користувачі та доступ». Принцип установки свого пароля не змінився - натискаємо на іконку редагування навпроти облікового запису «admin»

пароль keenetic

І ставимо для нього пароль, а також призначаємо права доступу

keenetic пароль адміністратора

Тут же можна і призначити нового користувача з тим або набором прав.

Зміна пароля на роутер через мобільний додаток My.Keenetic

Тим, хто звик керувати своєю мережею віддалено через смартфон, потрібно зайти в додаток My.Keenetic і клікнути на іконку налаштувань

keenetic настрої? ки

Далі переходимо в розділ «Користувачі»

keenetic користувачі

І тиснемо на назву облікової записи адміністратора - ADMIN, після чого міняємо пароль за замовчуванням на свій

пароль admin keenetic

Як змінити пароль від wifi на маршрутизаторі Zyxel Keenetic і поставити свій?

Тепер що стосується зміни пароля від вайфай на роутері Zyxel. Для того, щоб його дізнатися чи поставити свій, на різних версіях прошивки, також потрібно виконати різні шляхи, тому покажу все по порядку.

Zyxel Keenetic

У старій йдемо в категорію «Мережа WiFi» і перемикається на вкладку «Точка доступу» - він прописаний в графі «Ключ мережі»

zyxel wifi пароль

Keenetic

У новій версії панелі - шукаємо рубрику «Домашня мережа» і в полі «Пароль» прописуємо своє значення

пароль wifi keenetic

з смартфона

Нарешті, в мобільному додатку необхідно зі стартового екрану натиснути на іконку «WiFi» і вибрати ту мережу, від якої потрібно змінити пароль

keenetic пароль wifi

І редагуємо ключ, а також можна відразу поміняти назву свого wifi. Тип шифрування залишаємо WPA2 / PSK.

my keenetic ключ

Як бачите, ніяких складнощів в зміні пароля немає - якщо у вас роутер новий, то головне звикнути до інтерфейсу Zyxel Keenetic, так як його логіка розміщення розділів налаштувань сильно відрізняється від інших виробників.

І так, завжди після підключення рекомендую міняти паролі - як адміністратора, так і для wifi мережі.