Огляд Настройок і Відгук про WiFi Роутер Netis WF2409E

Бути розумним, швидким і красивим роутера складно. WiFi роутер Netis WF2409E, який сьогодні у нас на огляді, всім своїм зовнішнім виглядом ніби каже, що інженери компанії Нетіс економили, але без фанатизму. Матовий білий корпус не мазкий, та й виглядає прикольно, але такої розкоші, як гумові ніжки, або порт USB тут немає. Навіть кнопки WPS і Reset виглядають як заглушки, а Power взагалі немає. З огляду на його ціну, все це не критично. Головне, щоб швидкість була нормальна і функціональність на достатньому рівні, а гумові ніжки не так важливі.

Зовнішній огляд маршрутизатора Netis WF2409E

А цих якостей wifi роутера Netis WF2409E не позичати - головною його особливістю серед інших моделей цієї фірми є наявність відразу трьох антен і здатність працювати в режимі MIMO 3 × 2 по стандарту 802.11n в діапазоні 2,4 ГГц.

На швидкість гріх скаржитися - близько 80 Мбіт / с в зоні прямої видимості. Все впирається в пропускну здатність LAN-порту. У режимі моста можна розраховувати на швидкість до 150 Мбіт / с. Для домашнього Wi-Fi цього більш ніж достатньо, але нагадаю: щоб отримати подібну швидкість, ваш приймач теж повинен володіти такими трьома антенами.

Що всередині налаштувань wifi роутера Netis WF2409E?

Але ж не ціною і не зовнішнім виглядом приваблива ця модель, а своєю прошивкою. Вона проста і функціональна. Всі параметри налаштовуються через веб-інтерфейс, причому розділені вони на дві частини. Щоб налаштувати роутер Netis WF2409E, потрібно перейти в браузері або за традиційним IP адресою 192.168.1.1, або зайти на //netis.cc.

Перше, куди потрапляєш, - це сторінка Quick Setup. Тут вибираєш мову, тип підключення, придумуєш ім'я мережі, і, якщо потрібно, придумуєш пароль. Натискаєш «Зберегти» - все, настройка роутера Netis завершена. Хочете більше? Будь ласка, заходьте в другій режим інтерфейсу, і все налаштовуйте на свій лад. Я не буду перераховувати всі пункти меню, роутер вміє все, що і його більш дорогі колеги, тому назву головні особливості.

  • По-перше, можна вибрати тип WAN - провідний або бездротової, можливість працювати від сусідського Wi-Fi іноді може стати в нагоді.
  • По-друге, роутер підтримує безліч типів підключень, в тому числі Maxis і Unifi - корисно в разі корпоративної мережі.
  • І третя особливість - підтримка IPTV не тільки включенням банального IGMP, а й за допомогою моста передачі даних або віртуального каналу через 802.11q.

У коментарях до цього роутера досить багато питань про підтримку IPTV, так що відповідь - так, підтримує. Також роутер вміє працювати в режимі моста, завдяки технології Мульти SSID вміє створювати до трьох віртуальних підмереж з контрольованим доступом, дає можливість перенаправити порти, і створити приватний порт для FTP сервера, і навіть налаштувати Дуплексні порту WAN. Є можливість дзеркальної трансляції портів.

Додаткові можливості Нетіс 2409E

У розділі «Система» містяться додаткові можливості на кшталт моніторингу мережі, мережевого журналу, оновлення, зміни пароля і настройки дати часу. Настійно рекомендую оновити прошивку Netis до останньої версії. У моєму випадку після цього з'явилися можливості дзеркальної трансляції.

На сайті також доступна нова версія прошивки, в якій поліпшили продуктивність платформи. Так що, якщо у вас вже є ця модель, відновите прошивку - швидкість стане вище.

Загальна потужність передавача - 20 дБ, тому зона покриття мережі у цій моделі така ж, як і у будь-якого іншого роутера. Правда, через відсутність роботи з технологією Beamforming, швидкість передачі даних на великій відстані може бути трохи менше, ніж у більш дорогих моделей, хоча на відстані 15 метрів крізь 5 стін сигнал все ще стабільний.

Короткий відгук про netis 2409E

За місяць роботи роутер ні разу не завис, та й проблем з мережею не спостерігав. Він слабо гріється, демонструє непогану швидкість передачі даних. Особливо WF2409E сподобається власникам звичайного стомегабітного підключення до мережі. Прекрасна модель за приємною ціною.

Netis WF2409E - відео

Комплектація 9 Зовнішній вигляд 9 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 7 Якість виконання 7 Ціна 8 Набір функцій 7 Зручність настройки 8 Стабільність 7 Разом 7.8 * на думку редакції WiFiKA.RU