Як Налаштувати WiFi Роутер Zyxel Keenetic Lite - Детальна інструкція по підключенню Інтернету

В даній статті поговоримо про те, як налаштувати роутер Zyxel Keenetic через систему адміністратора 192.168.1.1. Я зробив для вас покрокову інструкцію з підключення маршрутизатора Zyxel Keenetic Lite, 4G, Start, Giga, Omni, Ultra або будь-який інший на ПО другого покоління в домашніх умовах. Керівництво підійде як для нового роутера, так і для настройки вже був у використанні. Сьогодні є можливість встановити і показати другу генерацію панелі адміністратора - чому б не розглянути її в деталях? Тим більше, що останнім часом часто стикаюся з такими проблемами читачів, що вони не можуть встановити вайфай на Зіксель Кинетик, або він не підключається до інтернету.

UPD: Друзі, зараз бренд Keenetic відокремився від Zyxel і став окремим виробником мережевого устаткування для широкого кола користувачів. Тому сьогодні виникає невелика плутанина, коли людина купила собі новий Keenetic Lite, а знаходить інструкцію по старому Зіксель Кинетик Lite.

keenetic

Дана стаття присвячена саме застарілої версії, вже знятої з виробництва - Zyxel Keenetic Lite, тому якщо у вас роутер в чорному корпусі, то читаємо далі. Якщо ж у вас нова модель, то вам необхідно перейти на іншу сторінку, присвячену нової серії Keenetic KN.

Як підключити роутер Zyxel Keenetic Lite до комп'ютера

Почнемо з того, як підключити роутер Zyxel Keenetic Lite до комп'ютера або ноутбука. Для цього вставляємо кабель провайдера в порт «Інтернет» синього кольору, а патчкорд одним кінцем в мережеву карту комп'ютера, іншим - в один з жовтий роз'ємів роутера, які тут називаються «Домашня мережа».

ZyXel Keenetic підключення

Часто буває, що в домашніх умовах під рукою комп'ютера немає. Тоді можна зробити налаштування Keenetic прямо з телефону, планшета або ноутбука по WiFi. Для цього подивимося на наклейку, розташовану на днище корпусу інтернет-центру (так називають свої роутери самі представники фірми Zyxel). На цій етикетці буде інформація для доступу до первинних настройок

 • Ім'я мережі,
 • пароль для підключення
 • і веб-адресу для входу в роутер.

настройки zyxel- keenetic

Покрокова інструкція по налаштуванню роутера Zyxel Keenetic Lite

Для того, щоб перейти до налаштувань Zyxel Keenetic в якості адміністратора з комп'ютера, виробник пропонує використовувати веб адресу «my.keenetic.net». При цьому пара логін і пароль в серії Keenetic першого покоління за замовчуванням виглядала як «admin / 1234», а на нові моделі взагалі при першому підключенні ці дані задаються самостійно. Також зайти в роутер можливо по його IP адресою - 192.168.1.

zyxel keenetic вхід

У разі виникнення помилки, ознайомтеся зі статтею, де я детально описую, що потрібно зробити на комп'ютері для того, щоб гарантовано увійти в налаштування Zyxel.

Підключення інтернету до роутера Zyxel Keenetic

Давайте детально розберемо, як підключити маршрутизатор Zyxel Keenetic до інтернету, використовуючи найпопулярніші типи.

Для цього знадобиться наступна інформація від провайдера:

 1. Протокол підключення до інтернету (динамічний IP, статичний IP, PPTP, PPPoE, L2TP)
 2. При необхідності ip адресу або доменне ім'я сервера
 3. При необхідності - логін і пароль для підключення
 4. Дізнатися, чи проводить провайдер фільтрацію по MAC адресу комп'ютера

Перш за все потрібно спиратися на тип підключення до інтернету.

У тому випадку, якщо провайдер надає послуги через динамічний IP адреса, то можна просто вставити кабель в порт WAN і відразу почати конфігурацію WiFi.

статичний IP

Якщо вам надається статичний IP для підключення до інтернету, то заходимо в нижньому меню по іконці у вигляді глобуса ( «Інтернет») і відкриваємо вкладку «IPoE». Тиснемо на «Додати інтерфейс»

Як налаштувати роутер zyxel

У новому вікні в меню «Налаштування параметрів IP» вибираємо ручну і вводимо надані нам дані - IP, шлюз, маска. Іноді ще потрібно також вказати адреси DNS серверів, але найчастіше ці поля залишаються порожніми. Також активуємо галочки «Включити» і «Використовувати для доступу в інтернет»

Налаштування zyxel keenetic giga 2

Зберігаємо, після чого отримуємо доступ у всесвітню павутину.

Налаштування PPPoE на Zyxel Keenetic для Ростелеком

У разі підключення до провайдера Ростелеком і аналогічних йому, необхідно буде вибрати настройку по протоколу PPPoE. Для цього переходимо в розділ «Інтернет» в нижньому меню і відкриваємо вкладку «PPPoE / VPN». Натискаємо кнопку «Додати з'єднання».

Налаштування zyxel keenetic

Відкриється нове вікно налаштувань роутера Zyxel.

 1. По-перше, ставимо знову прапорці на пунктах «Включити» і «Використовувати для доступу в інтернет».
 2. По-друге в типі підключення ставимо PPPoE
 3. По-третє, вводимо логін і пароль для конекту до провайдера.

Це основне. Буває, що постачальник інтернету просить вказати Адреса та Ім'я сервера, а також Ім'я концентратора - тоді вводимо і ці параметри.

Налаштування роутера keenetic

Зверніть увагу на пункт «Налаштування параметрів IP». Цю настройку також треба подивитися в договорі з провайдером. Найчастіше залишається «Автоматичний IP» - коли зовнішній айпішник видається на стороні провайдера черз DHCP клієнт.

Якщо IP статичний - вибираємо цей пункт зі списку і вводимо дані з договору (IP, маска, шлюз).

Якщо IP на порт інтернету не видається взагалі, то вибираємо «Без IP адреси».

Zyxel keenetic lite

Після цього застосовуємо зміни і чекаємо перезавантаження роутера

Підключення Zyxel Keenetic через настройку L2TP / PPTP для Білайн

Такий тип з'єднання традиційно надає Білайн (в минулому Корбина). Налаштування його знаходяться там же, де і попередній, тільки в замість PPPoE в типі протоколу вибираємо L2TP або PPTP. А також в обов'язковому порядку з'явиться рядок «Адреса сервера» - всі дані беремо з договору на надання послуг інтернету.

Як налаштувати роутер zyxel giga

Налаштування WiFi мережі на роутері Zyxel Keenetic

Тепер, коли інтернет на основному підключеному по кабелю комп'ютері є, необхідно налаштувати роздачу його по WiFi через роутер Zyxel Keenetic Lite. Для цього йдемо в нижньому меню в розділ «WiFi» і задаємо значення для

 • імені,
 • Типу захисту (WPA2)
 • Ключа мережі (від 8 знаків)

Також ставимо галочку на «Включити точку доступу».

Решту можна поки залишити за замовчуванням - про додаткові параметри вже неодноразово було написано на сторінках блогу в розмовах про інші моделі роутерів.

Параметри wifi zyxel

Застосовуємо і чекаємо перезавантаження, після якої нова бездротова мережа з заданим нами ім'ям з'явиться в списку для конекту.

Ми розібрали, як підключити роутер Zyxel Keenetic, зайти в особистий кабінет і налаштувати WiFi - впевнений, що тепер ви самі зможете зробити це самостійно. Як ми бачили, в панелі управління дуже багато всього, тому про інші можливості використання будемо поступово розповідати на нашому сайті.

Відео з підключення та налаштування роутера Zyxel Keenetic через веб-інтерфейс