NetFriend - Швидка Налаштування Роутера Zyxel Keenetic За 5 Хвилин

Zyxel NetFriend - це дуже зручний покроковий майстер швидкого налаштування роутерів Zyxel Keenetic через панель управління my.keenetic.net. Якщо ви не маєте достатнього досвіду в підключенні роутера Zyxel, то за допомогою NetFriend ви зможете швидко підключити маршрутизатор до інтернету, налаштувати на ньому WiFi, задати пароль.

Види майстри швидкого налаштування Zyxel NetFriend

На сьогоднішній день існує два види майстри швидкого налаштування Zyxel NetFriend:

  • Веб-інтерфейс my.keenetic.net для настройки через браузер комп'ютера
  • Мобільний додаток My Keeneic для установки роутера за допомогою смартфона

Але перш ніж запустити майстер швидкого налаштування Zyxel Netfriend, потрібно зробити три стандартні для підключення роутера речі:

  1. Підключити роутер до електроживлення
  2. Підключити кабель від інтернет-провайдера в його порт WAN
  3. Вставити кабель «виту пару», який додавався в комплекті з маршрутизатором, одним кінцем в порт LAN на роутері, іншим - до гнізда ПК

ZyXel Keenetic підключення

Програма швидкого налаштування Zyxel NetFriend для Windows

Під час налаштування через комп'ютер на Windows запускаємо NetFriend, вибираємо російську мову і натискаємо на кнопку «Швидка настройка»

підключення до інтернету

Оскільки інтернет-кабель ми приєднали, на наступному кроці нас про це повідомить запис, ми ж натискаємо «Далі»

підключення до інтернету wan netfriend

На наступному кроці Zyxel NetFriend запропонує скопіювати MAC адреса комп'ютера, якщо цього вимагає провайдер. Але навіть якщо і не вимагає, для уникнення можливих проблем я б рекомендував його клонувати і вибрати тут пункт «MAC-адресу цього комп'ютера»

Налаштування mac Zyxel neftriend

Далі йдуть настройки типу підключення до інтернету. У списку вибираємо - Автоматичний IP, Статичний, PPPoE (802.1x), L2TP, PPTP. У мене провайдер надає адреси автоматично, тому після вибору цього пункту нічого додатково вводити не потрібно. При виборі ж інших типів, наприклад для Ростелеком або Білайн, будуть потрібні дані для авторизації, які вказані в договорі на надання інтернет-послуг.

Налаштування Zyxel провайдер

Після вдалого підключення з'явиться зведена таблиця з заданими для нього параметрами.

підсумкова таблиця Netfriend Zyxel

Zyxel NetFriend через мобільний додаток

Є також мобільний додаток NetFriend для швидкого налаштування роутера Zyxel Keenetic з телефону. Після того, як ви включите пристрій в розетку, він відразу почне роздавати WiFi - дані для підключення до нього знаходяться на наклейці на днище корпусу:

  • адреса,
  • ім'я мережі
  • і ключ авторизації.

настройки zyxel- keenetic

Використовуйте їх, щоб сконнектіться з маршрутизатором, а також встановіть попередньо на телефон додаток My Keenetic.

Після установки і підключення до роутера відкриваємо головну сторінку і натискаємо по значку глобуса - потрапляємо на сторінку, де окрема кнопка веде до майстра швидкого налаштування NetFriend.

netfriend zyxel android

Тут спочатку вибираємо тип підключення по інтернету

netfriend інтернет

Далі - чи потрібен пароль для підключення до провайдера. Якщо у вас статичний або динамічний IP, то не потрібен, якщо PPPoE, L2TP або PPTP, то потрібен. У мене динамічний, тому вибираю його.

пароль netfriend

Після цього переходимо до налаштування IP адреси. Якщо він видається в автоматичному режимі, то вибираємо відповідний пункт. Якщо призначається для вас вручну, що зазначено в договорі, то тиснемо по інший кнопці і вводимо необхідні дані

настройка ip netfriend

На наступному кроці вибираємо, чи вимагає провайдер реєстрації MAC адреси. Швидше за все немає, але якщо так, то він просто відобразиться на екрані і вас попросять зателефонувати в техпідтримку, щоб його зареєструвати.

настройка mac netfriend

Після перевірки Zyxel NetFriend сповістить про вдале підключення до інтернету.

підключення до інтернету netfriend zyxel