Як Ввійти В Налаштування D-Link - Особистий Кабінет Роутера 192.168.0.1?

Вхід в налаштування особистого кабінету роутера D-Link через веб-інтерфейс найпростіше здійснити за адресою 192.168.0.1. Його просто потрібно ввести в адресний рядок браузера, ввести логін і пароль (зазвичай «admin-admin»), після чого відкриється веб-інтерфейс панелі адміністратора. З його допомогою будь-який новачок зможе легко в кілька кліків зайти в меню покрокового майстра налаштувань, підключити інтернет на роутері D-Link і роздати його по wifi. Якщо пам'ятаєте, цей спосіб входу зі сторінки //192.168.0.1 використовується і для TP-Link, і логін і пароль за замовчуванням у нього ті ж. Щоб зайти в особистий кабінет маршрутизатора я використовував D-Link DIR-620, але ця інструкція актуальна і для всіх інших моделей - D-LINK DIR-300, DIR-615 і т.д. Давайте разом дивитися, що й до чого ...

Логін і пароль для входу в роутер D-Link через веб-інтерфейс

Початок роботи з роутером D-Link ідентичне з іншими фірмами, такими як TP-Link, Asus або Zyxel, з налагодження яких я вже робив статті.

Перед входом в D-LINK:

  1. підключаємо роутер до розетки
  2. вставляємо в його порт WAN кабель від інтернет-провайдера
  3. в порт LAN - мережевий кабель Ethernet
  4. іншим кінцем виту пару вставляємо в комп'ютер.

Далі перевертаємо пристрій і на зворотному боці дивимося наклейку, на якій написана адреса входу в маршрутизатор D-Link, а також дані для авторизації. Найчастіше він виглядає як «192.168.0.1», але на відміну від інших фірм, в залежності від моделі він може відрізнятися.

установка d-link

Як зайти в особистий кабінет D-Link?

Після цього вводимо в браузері адресу //192.168.0.1 (або інший визначений) - для входу в особистий кабінет D-Link використовуємо логін і пароль з етикетки. Знову ж таки, в переважній кількості випадків це «admin-admin». Але в деяких роутерах D-Link в якості значення password використовується просто пусте поле, тому дивіться уважно на наклейку.

логін пароль d link

Пізніше в процесі настройки потрібно буде обов'язково поміняти цей пароль.

Чи не відкривається вхід в настройки маршрутизатора D-Link - не можу зайти на сторінку 192.168.o.1

Дуже часто у моїх читачів виявилася невдалою, то що сторінка 192.168.o.1 не відкривається. Поясню - браузер не заходить в налаштування D-LINK через те, що замість нуля вони пишуть російську або латинську букву «О». Не повторюйте її, насправді це ЦИФРА!

Якщо увійти в налаштування роутера все одно не виходить, то перевірте, виставлені у вас параметри в Протоколі Інтернету TCP-IP версії 4 на автоматичне отримання IP і DNS.

Для цього в Windows заходимо в «Пуск> Панель Управління> Мережа та Інтернет> Центр управління мережами і загальним доступом> Управління мережевими підключеннями> Зміни параметрів адаптера».

зміни параметрів адаптера

  1. Тут натискаємо правою клавішею мишки на «Підключення по локальній мережі (Ethernet)» (якщо ви підключені до маршрутизатора D-Link по кабелю) або на «Бездротове підключення» (якщо підключення до роутера відбувається по WiFi)
  2. Заходимо в меню «Властивості» і шукаємо розділ «Протокол Інтернету версії 4»
  3. Тут активуємо 2 галочки на отримання адрес IP і DNS сервера в автоматичному режимі.

Протокол інтернету TCP IP

Тепер ви знаєте, як зайти на роутер D-Link, щоб потрапити в налаштування особистого кабінету. Щоб можна було подивитися список підключених до пристроїв і внести необхідні зміни в конфігуцраціі мережі. Додайте цю сторінку в закладці і використовуйте цей посібник для подальшої настройки через веб-інтерфейс - воно вам ще стане в нагоді!