Чи не Відкривається Вхід 192.168.1.1 - Як Зайти в Роутер?

«Чому не можу зайти в роутер за адресою //192.168.1.1, а інтернет працює на Windows 7 або 10», «Що робити, якщо не відкривається особистий кабінет на сайті 192.168.1.1 по admin-admin сайт, і не можу потрапити в меню настройки модему ». Цими та подібними до них питаннями сьогодні рясніють листи, які приходять в нашу технічну підтримку через Yandex від користувачів маршрутизаторів Zyxel Keenetic, Asus, Ростелеком, Білайн, МТС і деяких TP-Link. Чому ж виникає така проблема зі входом в налаштування системи wifi роутера через веб-інтерфейс з комп'ютера або телефону з використанням стандартного логіна і пароля? Як відкрити особистий кабінет? У цій статті я вирішив повністю розкрити її рішення.

Вхід в роутер 192.168.1.1 не відкривається через підключення ні до тієї мережі wifi

Отже, першою причиною, по якій неможливо зайти в роутер за адресою //192.168.1.1, є підключення не до тієї мережі. Наприклад, у вас кілька джерел wifi сигналу - два маршрутизатора або точка доступу плюс підсилювач. І у вас на комп'ютері в пам'яті знаходяться дані для конекту до кожного з них, але після виходу із сплячого режиму ПК вибрав не ту мережу.

192.168.1.1

Також часто буває, що в сусідських квартирах працюють роутери одного і того ж виробника. І за замовчуванням їх сигнали не захищені паролем і мають схожі назви. Помилково легко можна підключитися до чужої мережі, замість своєї. Хоча, я сьогодні слабо собі уявляю, щоб хтось працював з незапароленним wifi, так що цей варіант скоріше з області фантастики.

Маршрутизатор Asus, Zyxel Keenetic і Ростелеком не входить в налаштування 192.168.1.1 через невірне адреси

Але найбільш часта причина, чому браузер не заходить в налаштування роутера, це невірно зазначену адресу 192.168.1.1 . Для роутерів виробництва Asus, Zyxel Keenetic, а також брендових пристроїв Ростелеком, тут може бути три різновиди помилки:

  • у даній моделі адреса не 192.168.1.1
  • неправильно вводяться значення - 192.168.ll
  • адреса був змінений попереднім власником

Неправильну адресу входу в модем

Перш за все, потрібно переконатися, що вхід в настройки розташований саме за адресою 192.168.1.1. Він використовується за умовчанням для маршрутизаторів і модемів Asus, Zyxel Keenetic і деяких TP-Link. Також він актуальний для брендових роутерів від провайдера Ростелеком. Для уточнення цього моменту, подивіться на наклейку, яка знаходиться на днище пристрою. На ній вказано вірне значення. Це може бути або IP, як у Асус:

наклейка asus

Або веб-адреса, або хостнейм. Так зроблено в усіх Кинетик.

настройки zyxel keenetic

Якщо ж подивіться на моделі TP-Link, то там найчастіше побачите 192.168.0.1 або

tplinkwifi.net (tplinklogin.net). Але іноді трапляється і 192.168.1.1.

вхід в tp-link

Помилка в написанні

Ще одна помилка, через яку браузер не заходить в налаштування 192.168.1.1, це невірне написання IP адреси. Так, недосвідчені користувачі плутають букву «l» з цифрою «1». Зовні на екрані комп'ютера вони дійсно дуже схожі. В результаті виходить «//192.168.ll» - але ж зрозуміло, що це в корені невірно. І ні в які налаштування роутера за таким «адресою» зайти не вийде.

не входить в роутер 192 168 1 + 1

Те ж стосується і всяких приставок, типу HTTP або закінчень - RU, NET, COM, HTML:

  • //192.168.1.1
  • 192.168.1.1.RU
  • 192.168.1.1.NET
  • 192.168.1.1.HTML

Ще раз, адреса входу повинен виглядати як

  • 192.168.1.1

Без пробілів, знаків тире або чого-небудь ще. Інакше ви будете весь час потрапляти в результати пошуку.

Адреса за замовчуванням був змінений

Якщо ви налаштовуєте не нова роутер, який тільки що дістали з коробки, а вже використовувався. Тоді є ймовірність, що його ip адресу 192.168.1.1, який використовується за умовчанням, був змінений на інший в ході попередньої конфігурації. Наприклад, на 192.168.2.1, 192.168.3.1, 192.168.4.1, 192.168.5.1 і так далі.

невдалої спроби здійснити дзвінок з сайтом

Тоді найпростіше скинути, щоб повернути роутер до заводських налаштувань. Якщо ж там в параметрах є якісь важливі дані і ви їх втрачати не хочете, то дізнатися його поточне значення дуже просто. Потрібно відкрити відомості про стан мережевого адаптера. Детально, як це зробити описано в нашій статті про локальний ip адреса маршрутизатора

Мережа wifi інтернет .

Помилки в налаштуваннях джерела 192.168.1.1 на комп'ютері

Нарешті, ще одна причина, по якій на комп'ютері або ноутбуці не відкривається сайт //192.168.1.1, це невірні настройки мережевого адаптера. Зазвичай роутер ставлять ті користувачі, у яких раніше ПК був підключений до інтернету по кабелю. Відповідно, він безпосередньо був встромлений в мережеву карту, і в її параметрах можливо були вказані деякі дані. Але зараз її функцію по підключенню до провайдера на себе взяв маршрутизатора, і відповідно вони вже не працюють, а тільки заважають.

Щоб зайти в налаштування мережевого адаптера потрібно відкрити «Центр управління мережами і загальним доступом»

центр управління мережами

Тут зайти в «Зміна параметрів адаптера»

зміна параметрів адаптера windows 10

І правою кнопкою миші натиснути на своє підключення. Якщо у вас wifi, то вибираємо «Бездротова мережа». Якщо комп'ютер з пов'язаний з роутером кабелем, то «Ethernet». І в випадаючому меню заходимо в «Властивості»

властивості бездротової мережі

Тут натискаємо по «Протоколу Інтернету версії 4» і виставляємо прапорці на «Отримати автоматично» IP адреса і DNS сервера.

ip і dns

Зберігаємо зміни і пробуємо заново набрати адресу сайту «//192.168.1.1». Упевнений, що в цей раз все повинно вийти!

Не підходить логін і пароль Admin-Admin або Password для 192.168.1.1

Нарешті, розберемо випадок, коли адреса відкривається, але не виходить зайти в налаштування при використанні пари логін-пароль «Admin-Admin». Так, дійсно, вона є універсальною для більшості моделей роутерів, таких як Asus, TP-Link або D-Link. Однак бувають і винятки. Наприклад, в якості пароля може використовуватися «1234», як це зроблено у Edimax.

дані для налаштувань edimax

А ось у Zyxel Keenetic, Netis, Mercusys і Tenda пароль задається при першому вході. А це означає, що якщо ви його не знаєте, то вхід в роутер для вас назавжди закритий. В цьому випадку єдиний вихід - скидання налаштувань маршрутизатора, щоб встановити його заново. Також кілька робочих способів відновити пароль я привожу в окремій статті. Прочитайте, можливо вам якийсь варіант допоможе.