Кращі Роутери для Будинки 2020-2021 - Рейтинг і Думка Фахівця

У новому рейтингу ми хочемо представити ТОП кращих wifi роутера для дома на думку наших фахівців. Гігабітний роутер з підтримкою WiFi 5 ГГц - незамінний помічник для онлайн ігор. У 2020 році прогнозується зростання кількості недорогих хороших моделей дводіапазонних маршрутизаторів з гігабітними портами інтернету, що видають бездротової сигнал по стандарту AC1200. Що ж вибрати з такого різноманіття - Keenetic, TP-Link Archer, Asus, Tenda з запасом на 2020-2021 рік? В даному огляді ми склали невеликий рейтинг кращих по співвідношенню ціни і якості роутерів, які ми могли б рекомендувати як для гри, так і для роботи будинку або в квартирі наших читачів.

Кращі роутери для дому та ігор - дводіапазонні гігабітні з WiFi 5 GHz

У цю добірку увійшли ті гігабітні дводіапазонні маршрутизатори wifi, які були у нас на огляді і у яких в якості основної функції є ретрансляція бездротового сигналу від провайдера. Без USB портів, які відкривають більш широкі можливості, але при цьому збільшують їх вартість.

Думка фахівця про гігабітні дводіапазонні маршрутизатори з підтримкою 5 GHz (AC1200)

ОлександрОлександр Спеціаліст по бездротових мережах Задати питання Наявність у роутера можливості підключати до нього зовнішній USB диск для організації мережевого сховища або принтер, є безсумнівним плюсом. Однак, як мені здається, для більшості користувачів, які будуть його використовувати у себе в квартирі, це не є обов'язковою умовою. Але при цьому вбудований USB порт збільшує вартість пристрою. Для будинку набагато важливіша швидкість інтернету і пропускна здатність WiFi з'єднання для безперебійної роботи при перегляді відео у високій роздільній здатності і в онлайн іграх. А для цього найбільше підходять дводіапазонні (5 ГГц, AC1200) маршрутизатори з гігабітними мережевими портами.

ТОП роутерів для дому та квартири

Keenetic Speedster KN-3010

огляд роутера keenetic speedster

Першим в нашому рейтингу ми вирішили поставити новинку цього року - Keenetic Speedster KN-3010. Роутер, який ще не сильно поширений, так як зовсім недавно надійшов у продаж. Але вже полюбився нам за своє стабільність в роботі, величезний набір технічних можливостей і потенціал для розширення мережі. Режим репитера включається окремою кнопкою на корпусі. Крім того, що він роздає інтернет по wifi за стандартом AC1200, дану модель можна використовувати для безшовного розширення вже існуючої мережі від іншого маршрутизатора Keenetic. У розпорядженні користувачів - 5 гігабітних портів, включаючи WAN.

Плюси і мінуси Дизайн Стабільність Велика кількість функцій Можливість додати або прибрати компоненти Режим роботи в якості mesh повторювача Ціна