Як Налаштувати Роутер Edimax Через Edimax.Setup?

Edimax.Setup - адреса, за якою відбувається вхід в роутер Edimax для настройки. Також для того, щоб виконати підключення його до інтернету і налаштувати WiFi, можна зайти по ip адресою 192.168.2.1 під логіном «admin». Упевнений, що саме один з них ви намагалися відкрити, щоб ввести логін, а замість цього потрапили на даний сайт. Я сам колись був новачком і уявляю, які складнощі можуть виникнути, коли ти нічого в цьому не розумієш, і стикаєшся з подібними проблемами. Що ж, давайте розберемося, що було зроблено не так і як все-таки увійти в особистий кабінет edimax.setup або 192.168.2.1 і налаштувати роутер Edimax.

Як зайти на роутер Edimax по 192.168.2.1 або Edimax.Setup?

Панель управління Edimax, за великим рахунком, мало чим відрізняється від моделей інших виробників. Однак, на щастя, виробник передбачив, що найчастіше маршрутизатором користуються люди, які підключають його вперше, тому встановив в оболонці програмного забезпечення покроковий алгоритм налаштування, яким ми і скористаємося.

Перед тим, як почати налаштовувати роутер Edimax, необхідно спочатку зробити 4 простих дії:

  1. Підключити маршрутизатор до розетки електрики
  2. Скинути настройки в заводські тривалим натисканням на кнопку WSP / Reset на задній панелі корпусу
  3. Підключити кабель від інтернет провайдера в синій порт «Internet»
  4. Включити перемикач WiFi в положення «ON»

Далі є два шляхи - по-перше, можна підключити роутер Edimax з комп'ютером через кабель. Для цього потрібно з'єднати їх кабелем, який був покладений в коробку разом з маршрутизатров. Але якщо ми хочемо налаштувати його з ноутбука або смартфона, які не мають мережевого роз'єму, то він відразу почне роздавати бездротовий сигнал з відкритою для підключення мережею, що дуже зручно.

Підключення до роутера Edimax по WiFi

Ми ж відразу скористаємося WiFi - включаємо на комп'ютері бездротовий модуль і в списку мереж бачимо відразу дві - на 2.4 і 5 ГГц.

wifi edimax настройка

Підключаємося до будь-якої, вони не запаролено.

Далі буде дуже важлива дія, через якого ви, швидше за все, і не могли потрапити з першого разу в панель управління - це настройка параметрів Ethernet або WiFi адаптера.

  • Заходимо в центр управління мережевими підключеннями «Пуск - Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами і загальним доступом - Зміна параметрів адаптера».
  • Знаходимо тут «Бездротовий зв'язок» (або «Підключення по локальній мережі», якщо ви з'єднали роутер з компом кабелем) - клацаємо по ньому правою клавішею мишки, відкриваємо «Властивості - Протокол Інтернету версії 4».
  • Тут ставимо галочки на автоматичне отримання IP і DNS адрес.

настройка edimax

Вхід в маршрутизатор Edimax і настройка інтернету

Після цього заходимо в браузері за адресою //edimax.setup або //192.168.2.1 - зверніть увагу, що вводити їх потрібно саме в адресний рядок, а не в покроковий майстер настройки.

Логін для входу в особистий кабінет використовується слово admin. В якості пароля - 1234. Для уточнення цих даних можете також заглянути під роутер - на його днище є наклейка з інформацією для авторизації.

вхід в роутер edimax

Вибираємо потрібний режим роботи (для початкового налаштування - «Wi-Fi маршрутизатор»).

майстер настройки edimax

Далі нам пропонується вибрати, чи хочемо ми налаштувати підключення до інтернету вручну, або майстер зробить це автоматично. На моєму досвіді автомат впорався з визначенням типу підключення самостійно, тому можна спробувати цей варіант. Якщо не вийде - є можливість прописати всі параметри власноруч.

На фінальному етапі залишиться лише ввести логін і пароль для підключення до інтернету, якщо цього вимагає провайдер.

edimax пароль від інтернету

Налаштування мережі WiFi на роутері Edimax

Після цього налаштовуємо бездротову мережу - для моделі EW-7208APC, на прикладі який пишеться ця стаття, паралельно для діапазону 2.4 і 5.

Придумуємо ім'я мереж (SSID) і пароль для підключення. Тип шифрування відразу буде поставлено найнадійніший - WPA2 / PSK.

На фінальному етапі підтверджуємо всю введену інформацію і чекаємо перезавантаження маршрутизатора, після чого інтернет почне працювати.

edimax настройка wifi

Вхід в роутер Edimax.Setup або 192.168.2.1 не відкривається