Як Зайти На Роутер Asus Через Веб Інтерфейс - Особистий Кабінет 192.168.1.1

Не знаєте, як зайти на роутер Asus через веб-інтерфейс? Боюся, що якщо я скажу, що вхід в особистий кабінет відбувається за адресою router.asus.com або 192.168.1.1 і авторизація відбувається через логін і пароль admin-admin, то багато хто може не зрозуміти, як саме це зробити. Тому давайте про все по порядку. Спочатку розберемо, як підключити його до комп'ютера по wifi, після чого зайти в систему адміністратора і налаштувати WireLess. А в кінці вас чекає наочне відео, в якому докладно показаний весь процес входу в настройки маршрутизатора Асус через його веб-інтерфейс особистого кабінету.

Дана інструкція актуальна для моделей маршрутизаторів Asus RT-N12, RT-N11P, RT-G32, RT-N10, RT-N10P, RT-N10U, RT-AC51U і інших з адмінкой чорно-синього кольору.

Веб-інтерфейс входу в роутер Asus

Отже, перш ніж ми зможемо зайти в маршрутизатор ASUS через його веб-інтерфейс, необхідно виконати ряд дій і виставити пару конфігурацій на комп'ютері, з якого буде проводитися настройка. А саме:

 1. Підключити адаптер живлення до роутера і вставити його в розетку
 2. Включити кнопку «Power»
 3. Скинути настройки Asus в «за замовчуванням» за допомогою кнопки «Reset» - вона маленька, знаходиться поруч з антеною і втоплена всередину корпусу. Щоб її натиснути використовуйте шпильку або олівець.
 4. Вийняти з комп'ютера кабель від інтернету і вставити його в роз'єм WAN синього кольору на корпусі роутера
 5. Взяти кабель «виту пару», з комплектації маршрутизатора і підключити його в ПК на місце інтернет-кабелю. Іншим кінцем вставити його в жовтий порт LAN на роутері - будь-який з 4х.

роутер asus rt

Після цього переходимо до налаштувань комп'ютера і знаходимо в «Панелі управління» Windows «Центр управління мережами»:

(Пуск - Панель управління - Мережа та Інтернет - Центр управління мережами і загальним доступом - Зміна параметрів адаптера)

центр управління мережами

Тут знаходимо «Підключення по локальній мережі», тиснемо по ньому правою клавішею миші і заходимо в розділ «Властивості> Протокол інтернету версії 4».

настройка asus rt

Ставимо галочки на отримання всіх даних «на автоматі» і зберігаємо налаштування кнопкою «ОК».

router.asus.com - як зайти в особистий кабінет Asus 192.168.1.1?

Після цього можна вже увійти в роутер. На будь-якому пристрої є наклейка, яка у Asus поміщена на нижню частину корпусу. Ви можете, звичайно, мене перевірити і подивитися на її утримання, але я можу і так з закритими очима сказати, що там написано:

 • Адреса для підключення - 192.168.1.1 або router.asus.com
 • Логін - admin
 • Пароль - admin

наклейка asus

Вгадав? А то! Не один десяток примірників подібного обладнання довелося встановити. Якщо ви на попередньому кроці в своєму ПК зробили все правильно, то при введенні в адресний рядок браузера «//router.asus.com» або «//192.168.1.1» ви повинні потрапити в веб-інтерфейс особистого кабінету Asus. Тепер можна переходити безпосередньо до налаштування роутера, якій присвячена окрема докладна стаття - читайте!

Не виходить зайти в маршрутизатор за адресою Router.Asus.Com

Тепер поговоримо про те, що робити, якщо ви все робите по інструкції, а потрапити в панель Asus не виходить. Для початку я раджу відразу подивитися на те, яким чином у вас налаштований адаптер інтернету на комп'ютері або ноутбуці. Це або мережева карта, куди вставляється кабель, або бездротової модуль. Залежно від того, через що підключаєтеся.

Зараз в основному всі користуються операційною системою Windows 10. Тому покажу, як перевірити ці параметри в ній.

 • Заходимо в «Центр управління мережами і загальним доступом».

  центр управління мережами windows 10

 • Відкриваємо посилання «Зміна параметрів адаптера»

  зміна параметрів адаптера windows 10

 • Ви побачите два адаптера - «Ethernet» і «Бездротова мережа». Якщо потрібний нам сірого кольору, то активуємо цей пристрій - клік мишею правою клавішею і тиснемо «Включити»

  включити бездротову мережу

 • Тепер також викликаємо вікно меню і відкриваємо «Властивості»

  свої? ства беспроводноі? мережі

 • Тут в списку вибираємо «Протокол Інтернету версії 4». І проставляем прапорці на «Отримати IP адреса» і «DNS сервера в автоматичний режим.

  вхід 192.168.8.1

 • Чи не відкривається IP адреса особистого кабінету ASUS

  Помилка входу в маршрутизатор Асус по IP може ще полягати в тому, що його колись змінили. Тобто ви просто набираєте невірне значення. Нарешті, ще одна причина, по якій від мене вимагається залогуватись в інтерфейс конфігурації ВавЛінк може бути не доступна. Якщо це так, то в розділі «Стан» можна знайти той самий айпішник, який значиться в настройках роутера в даний момент.

  Логін і пароль admin не підходять

  Нарешті, якщо у вас сторінка авторизації все ж відкрилася, але стандартний логін і пароль ADMIN, вказаний на етикетці, не підходить. Що робити? Це говорить нам про те, що вони були також замінені за попередньої налаштуванні мережі. На жаль, тут допоможе тільки повний скидання до заводських налаштувань.

  На закінчення, рекомендую прочитати офіційну інструкцію в розділі підтримки клієнтів Asus.

  Відео, як зайти на маршрутизатор Асус