Як Прошити Роутер Tenda російською мовою За 5 Хвилин?

Прошивка роутера Tenda здійснюється не складніше, ніж будь-який інший фірми. Робити це необхідно регулярно, так як в кожному новому оновленні виправляються помилки, оптимізується робота або навіть додається новий функціонал. Для того, щоб оновити російську прошивку Tenda, необхідно завантажити файл, за допомогою якого відбувається оновлення.

Прошивка роутера Tenda з офіційного сайту

Щоб завантажити прошивку Tenda, заходимо на офіційний сайт tendacn.com і вибираємо в списку потрібну нам модель - у мене роутер Tenda AC6, але оскільки ця настанова універсально для російської прошивки, то у вас може бути маршрутизатор N301, F3, AC9 - значення не має . Тому вибираємо в меню сайту «Для будинку - Бездротове обладнання»

і шукаємо потрібний роутер.

На сторінці опису буде доступно нове додаткове меню - в ньому нас цікавить розділ «Завантажити»

На першому місці буде найактуальніша версія прошивки Tenda для даної моделі. Там можуть бути різні мультимовні варіанти, нам потрібна, щоб була підтримка російської мови. Складно передбачити, як це буде позначатися - я зрозумів, що дана прошивка саме російська по характерному префікса «RU» на кінці назви.

Після це дивимося, яка саме версія прошивки встановлена ​​в нашому роутере. Для цього заходимо через браузер за адресою //192.168.0.1, або //tendawifi.com і авторізуемся під логіном і паролем адміністратора. Якщо ви його ніколи не міняли, то за замовчуванням логін і пароль будуть «admin / admin»

Тут знаходимо пункт «Оновлення програм» в розділі «Налаштування системи». Під заголовком вказана поточна версія програмного забезпечення роутера.

У мене старіша версія, ніж є на сайті, тому має сенс оновитися, тому завантажуємо прошивку роутера Tenda на комп'ютер.

збереження прошивки tenda

Але в такому вигляді залити на роутер ми її не зможемо, тому що долучення - це архів. Щоб його распковать натискаємо по назві правою кнопкою миші і вибираємо «Видобути все ...», після чого в наступному вікні ще раз натискаємо на «Витягнути»

витягти файл прошивки tenda

Тепер все-таки про всяк випадок зробимо резервну копію налаштувань роутера Tenda - раптом ми не зможемо знайти інформацію для підключення, яку надав провайдер, і створимо собі надалі зайвий клопіт?

Для бекапа налаштувань відкриваємо пункт «Зберегти / відновити», який знаходиться в цьому ж розділі основного меню.

І натискаємо на кнопку «Backup». Надалі, щоб відновити свою конфігурацію з резервної копії, будемо натискати тут кнопку «Відновити».

Далі заходимо в розділ «Оновлення програм» - відкриється нове вікно, в якому система сама запропонує оновитися в режимі «Онлайн оновлення». Але фішка в тому, що ми не знаємо, що саме вона в автоматичному режимі захоче встановити на наш роутер - може бути, там взагалі все буде на китайському?

Тому краще повністю контролювати процес - ставимо прапорець на «Ручне оновлення» і вибираємо з комп'ютера той самий недавно розпакований файл - він має розширення .BIN

Після чого натискаємо на кнопку «Оновити»

У той час, як роутер оновлюється, не можна його відключати і взагалі що-небудь робити.

Через деякий час після перепрошивка, Tenda перезавантажиться і буде знову доступний для роботи.

Російська прошивка Tenda для китайського роутера

Наступна глава сьогоднішньої статті буде корисна тим, хто замовляє пристрою на іноземних інтернет-майданчиках.

В інтерфейсі роутера Tenda N301, який прийшов з Китаю, з більш-менш зрозумілих нам є тільки англійську мову - російського немає.

Для того, щоб поставити російську прошивку на роутер Tenda, призначений для внутрішнього ринку, потрібно використовувати ручний спосіб.

Спочатку завантажуємо файл прошивки з офіційного російського сайту Tenda.

tenda прошивка f300

І потім вибираємо цей файл в розділі «Tools> Upgrade»

tenda оновлення прошивки

Після прошивки админка стає російськомовною.

tenda russian

Також з'явилися і інші корисні можливості:

  • Підтримка PPTP / L2TP
  • Підтримка PPPoE Росія
  • Підтримка IPTV Multicast