Як Змінити Пароль на роутер D-Link і Поставити Свій?

Сьогодні розмова піде про те, як змінити пароль на wifi роутера D-Link. Дана інструкція буде корисна дуже великій кількості читачів, так як маршрутизатори Д Лінк, а особливо моделі D-Link DIR-300 і DIR-615, є дуже масовим в Росії продуктом. Їх навіть надають багатьом своїм абонентам оператори зв'язку, такі як Ростелеком, Дом.ру або Білайн. На навіть якщо при першому підключенні до інтернету співробітники технічної підтримки прийшли і встановили роутер Д-Лінк в квартиру, з плином часу вам необхідно буде вносити якісь правки в налаштування WiFi. Зокрема, міняти пароль від WiFi або доступу в систему адміністрування роутера D-Link. Тому давайте розбиратися, як це зробити правильно.

Як поміняти пароль від wifi на роутері D-Link?

Щоб змінити пароль за замовчуванням для підключення до wifi мережі на маршрутизаторі, потрібен доступ в панель управління D-Link, яка знаходиться за адресою //192.168.0.1. Якщо ви не в курсі, як туди потрапити, то рекомендую ознайомитися з процесом налаштування D-link більш детально в окремому записі на цю тему.

Врахуйте, що коли ви поміняєте назва або, тим більше, пароль на WiFi, потрібно буде заново перепідключити до нової мережі всі пристрої, які працювали з вашим маршрутизатором до цього.

Смію припустити, що маршрутизатор у вас працює не перший день, а значить його налаштовували або ви, або хтось ще. Відповідно, ви повинні знати логін і пароль для входу в адміністраторський розділ D-Link. Якщо немає, то доведеться дізнатися його у того, хто виробляв первинну конфігурацію роутера, оскільки при першому включенні D-Link система автоматично вимагає змінити пароль за замовчуванням і логін.

Якщо ж ви його не знаєте від слова «зовсім», то доведеться скористатися скиданням налаштувань D-Link до заводських, щоб повернути пароль від адмінки wifi, який стоїть за умовчанням. Інакше в систему ніяк не потрапити.

Після того, як ви все-таки авторізуетесь в систему, відкриваємо розділ «WiFi - Налаштування безпеки»

Тут можна поміняти:

  • Мережеву аутентифікацію (або тип шифрування)
  • Ключ шифрування (він же потрібний нам пароль)
  • WPA-шифрування

З усього цього нас цікавить ключ шифрування. За цим розумним назвою якраз і ховається пароль від Wi-Fi D-Link, який потрібно вводити при підключенні до мережі пристроїв. Особливо, якщо ви помітили, що до вашого маршрутизатора Д-Лінк приєднався невідомий користувач.

Міняємо його на свій і тиснемо на кнопку «Застосувати»

Тип шифрування найнадійніший з доступних - WPA2 / PSK

Як поставити свій пароль від налаштувань роутера Д-Лінк?

Покажу відразу, як встановити пароль для входу в адміністраторську панель D-Link. За замовчуванням для входу використовується логін і пароль «Admin». Але це знають абсолютно все, тому щоб хоч якось захистити свій кабінет необхідно його змінити відразу ж після першого підключення до комп'ютера.

Для цього йдемо в меню «Система - Пароль адміністратора» і заповнюємо поля «Введіть новий пароль»

Далі натискаємо на кнопку «Застосувати», а щоб повністю зберегти всі налаштування - на червону кнопку в правому верхньому кутку адмінки

Це все, що потрібно знати про паролі на роутерах фірми D-Link. Сподіваюся, стаття була для вас корисною!