Як Зайти На Роутер З Телефону - 192.168.0.1 і 192.168.1.1

Питання входу в роутер з телефону за адресами 192.168.1.1 і 192.168.0.1 актуальний в тому випадку, якщо під рукою немає комп'ютера. Рішення є, адже сьогодні для більшості сучасних маршрутизаторів для первинного підключення не потрібне підключення по кабелю, як це було ще кілька років тому. А значить налаштувати WiFi роутер можна через телефон зовсім без комп'ютера.

Як підключитися і зайти на роутер через телефон - 192.168.0.1?

Як тільки ви включите пристрій, воно автоматично починає роздавати незапароленний WiFi. Мережа зазвичай називається по виробнику + приставка у вигляді ID роутера, наприклад «TP-Link_1234»

Якщо ж він захищений, як наприклад у Zyxel Keenetic, то дані для конекту надруковані на наклейці, розташованій на корпусі маршрутизатора.

настройки zyxel- keenetic

Відповідно, підключитися до роутера ми можемо з будь-якого ноутбука або смартфона, у якого є бездротовий модуль.

У разі, якщо пароль не підходить, або стандартну назву мережі було змінено, це означає, що пристрій вже налаштовували до вас і для входу в роутер з телефону попередньо потрібно зробити повне скидання кнопкою «Reset» або «Default».

Вхід в роутер з телефону по 192.168.1.1 через браузер

Отже, наш порядок дій такий:

  1. Вставляємо кабель від інтернет провайдера в порт, позначений як «WAN» на панелі роз'ємів роутера
  2. Встромляємо його в розетку і включаємо WiFi
  3. Перевертаємо корпус і на наклейці знаходимо ім'я мережі, яку він за замовчуванням створює, а також адреса для входу в адміністраторський розділ, логін і пароль для входу
  4. Тепер потрібно зайти в налаштування маршрутизатора з телефону через браузер з використанням цих даних, і далі налаштувати зв'язок з інтернетом і задати параметри бездротової мережі - точно так само, як якщо б ви це робили з комп'ютера.

Вхід в роутер з телефону відбувається теж ідентично - через веб-інтерфейс по IP адресою роутера, який має вигляд 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Який саме потрібен у вашому випадку - дивимося знову ж на наклейці.

Запускаємо мобільний браузер - Opera, Crome або будь-який, яким зазвичай користуєтеся, і вводимо в адресний рядок «//192.168.0.1», або «//192.168.1.1».

Відкриється вікно авторизації в панелі адміністрування. Ну а далі все, як я вже показував в цій статті.

вхід в роутер з телефону

Як зайти на роутер через додаток?

Описаний вище варіант підходить для всіх маршрутизаторів.

Однак, сьогодні все більше виробників мережевого устаткування приходять до розробки власних кроссплатформенних мобільних додатків для того, щоб процес налаштування роутера через телефон був більш зручним і інтуїтивно зрозумілим.

роутер wifi без комп'ютера

На сторінках нашого сайту є докладні статті з кількох таких програм для різних брендів, які я рекомендую вам прочитати:

  • TP-Link Tether
  • Xiaomi Mi WiFi
  • My Keenetic
  • Tenda WiFi