Xiaomi Mi Router 3G - Чесний Огляд WiFi Роутера

? Не минуло й кількох років з появи перших моделей роутерів Xiaomi - Mini і Nano, - один з яких вірою і правдою служить мені до сих пір, як слід їх в інтернет-магазинах давно прохолов. Але святе місце порожнім не буває - флагманські позиції в лінійці моделей зайняли нові Xiaomi Router 3 і його вдосконалена версія Xiaomi WiFi Router 3G.

Порівняння технічних характеристик Xiaomi Mi Router 3 і 3G

Відмінність двох модифікацій роутера Xiaomi один від одного в наявності у другого підтримки стільникових модемів, а також деяких поліпшень по залізу. Оскільки дані роутери ми отримали з Китаю одними з перших (спасибі магазину GearBest) і на нашому ринку в доступному для огляду майбутньому їх видно не буде, логічно, що і коробка і всі папери, і - куди ж без цього - інтерфейс адмінській розділу наповнений павучками. Хоча, поки ми готували цей текстовий огляд, вже встигла з'явитися і англійська версія для зовнішнього ринку.

ХарактеристикиXiaomi Router 3Xiaomi Router 3G
процесорMT7620A 580MHzMT7621A 880 МГц
ROM128MB SLC Nand Flash
Оперативна пам'ять128MB DDR2256MB DDR3-1200
діапазони WiFi2.4 ГГц і 5 ГГц
WANдо 100 Мбіт / секдо 1000 Мбіт / сек
LAN2 шт., До 100 Мбіт / сек2 шт., До 1000 Мбіт / сек
USB1 шт., 3.0

Комплектація і зовнішній вигляд Xiaomi Mi Router 3

По комплектації - це, звичайно, класно, що Xiaomi в своїй продукції черпає ідеї у Apple - згадаймо хоча б те, що ТБ приставка Сяомей як дві краплі води схожа на еппловскій. Але ось комплект поставки - це не найкраще, що можна було взяти у американців. У коробці з Xiaomi Router 3 лежав тільки адаптер харчування - НЕМАЄ НАВІТЬ мережевої КАБЕЛЯ для підключення до комп'ютера!

Виглядають роутери просто шикарно - тут китайці не підкачали! Виглядає дуже презентабельно і набагато дорожче, ніж вони реально коштують. Пишу ці рядки і ловлю себе на думці, що наскільки все-таки важливо перше враження від зовнішнього вигляду пристрою - адже яка штука, я ще ними не встиг покористуватися, а вже так і хочеться говорити, що це класні роутери.

Xiaomi Router 3 укомплектований чотирма незнімними антенами по 5 dBi, які підсилюють передачу сигналу в діапазоні 2.4 і 5 ГГц. А ось з портами - знову поскупилися. Всього 2 LAN + 1 WAN, але зате є USB. Хоча, якщо по часнику, ви самі то коли-небудь використовували більше 1 LAN роз'єму ??

На наклейці на днище корпусу знаходимо назву за замовчуванням бездротових мереж, а також айпішник або веб-адресу miwifi.com для потрапляння в адміністраторську частина. Тут же QR код - по ньому можна скачати мобільний додаток Mi Router для управління роутером з телефону.

Панель адміністрування Xiaomi Mi Router 3G

Внутрішній інтерфейс адмінки нічим не відрізняється від Mi Mini - майже ті ж розділи, і все на китайському. Користуватися з коробки їй можна лише через вбудований в Chrome Гугл перекладач. Зате мобільна версія відразу має міжнародну англійську адаптацію.

Всі необхідні функції для повноцінної роботи WiFi присутні, тому перераховувати їх детально сенсу немає. Відзначимо, що гостьову мережу без доступу до внутрішніх ресурсів локалки можна створити лише на частоті 2.4 ГГц.

Нажаль, в китайській прошивці мобільний модем підключити до USB порту не вийде, зате в нього можна увіткнути флешку і використовувати як мережеве сховище файлів.

Втім, всі китайські особливості лікуються перепрошивкой роутера релізом від Asus, про яку ви можете почитати в окремій статті.

Швидкість інтернету через Xiaomi Router 3

  • По кабелю - близько 95 Мбіт / с
  • За WiFi - близько 55 Мбіт / с

В цілому, роутер Xioami Mi 3 справив приємне враження - і зовні, і в роботі. Якщо порівняти з попереднім Mini, то він у мене іноді обривав з'єднання при роботі з частотою 5 гігагерц. У Xiaomi Router 3 ніяких зависань і гальм при численних підключеннях ні до мереж 2.4, ні до 5 ГГц виявлено не було.

Ціни на Xiaomi Mi Router 3 на Аліекспресс

Заощаджуй на покупках в інтернеті до 30%

Комплектація 7 Зовнішній вигляд 10 Швидкість інтернету 8 Дальність WiFi 8 Якість виконання 9 Ціна 9 Набір функцій 6 Зручність настройки 5 Стабільність 8 Разом 7.8 * на думку редакції WiFiKA.RU