Як Поміняти Пароль на WiFi роутер Asus і Поставити Свій?

Сьогодні детально відповідаю на частий питання від новачків, що звучить «як поміняти пароль на wifi роутера Asus». Взагалі, з цього формулювання не зовсім зрозуміло, що саме хоче читач - змінити ключ за замовчуванням від wifi мережі або поставити пароль на сам роутер для входу в панель управління? Розберемо обидва випадки настройки пароля на маршрутизаторі, щоб задовольнити відразу всю аудиторію користувачів Асус.

Як поставити пароль на wifi на роутері Asus?

Для зручності первинної настройки маршрутизатори Asus відразу після включення в розетку починають роздавати вільно доступний для підключення вай-фай. Це зроблено, щоб ми могли відразу до нього приєднатися з будь-якого пристрою і виконати установку. Тому відразу після першого підключення необхідно поміняти на ньому пароль.

Насправді, нічого складного в цьому немає і впоратися із завданням зможе навіть дитина, в чому ви зараз і переконайтеся. Налаштування WiFi в маршрутизаторах Asus виробляються за адресою //192.168.1.1. Детально про те, як увійти в адмінку і що робити, якщо особистий кабінет роутера не відкривається, можна прочитати в окремих статтях, де все детально розписано.

Якщо коротко, то:

  1. Підключаємося до свого маршрутизатора по wifi

    настройка wifi адаптера

  2. Вводимо в браузері адресу панелі адміністратора роутера (найчастіше це 192.168.1.1 або 192.168.0.1).

    192.168.1.1

  3. Заходимо в панель управління, використовуючи логін і пароль. Ці номери надруковані на наклейці на корпусі маршрутизатора.

Тут слід шукати категорію «Бездротова мережа», в якій знаходяться конфігурації сигналу.

Якщо ваш роутер працює в двох діапазонах (2.4 і 5 ГГц), то виберіть в першому пункті той, для якого необхідно поставити новий пароль.

пароль wifi

Далі зверніть увагу на «Метод перевірки автентичності» - тут рекомендується встановлювати варіант «WPA2-Personal», оскільки на даний момент він оптимально забезпечує

захист мережі від злому.

Нарешті, нас цікавить пункт «Попередній ключ WPA».

У це поле прописуємо пароль, що складається з латинських букв і цифр - не менше 8 знаків, саме такі вимоги до ключа безпеки у даного типу шифрування.

Завершальне дію - натискання кнопки «Застосувати».

Після цього зв'язок комп'ютера або телефону з мережею wifi загубиться. Потрібно буде до неї підключитися заново, але вже з нового паролем.

Як поміняти пароль за замовчуванням на свій на роутері Asus?

За замовчуванням пароль від адмінки wifi роутера Asus виглядає як admin, і таке ж значення має його логін. Для того, щоб їх змінювати в цілях безпеки, щоб ніхто сторонній не зміг щось змінити в налаштуваннях, заходимо в розділ «Адміністрування», вкладка «Система». І в відповідні поля вводимо нове ключове значення з підтвердженням. Після чого зберігаємо кнопкою внизу сторінки.

admin asus

Відео з налаштування пароля на вай фай роутер Asus