розділ АРХІВИ: General issues

Intel WiFi Display - Як Завантажити WiDi Для Windows 10, 8 і 7 і Включити Miracast?

Вітаю читачів блогу!Сьогодні на блозі буде такий пост, що має назву «два в одному». Я відповім читачеві на питання і розповім про ще одну цікавої і зручною технології, за допомогою якої можна організувати передачу картинки з дисплея монітора одного пристрою на інший - наприклад, з комп'ютера на Windows на телефон, телевізор або проектор. Називається вона Intel WiFi Display або Wireless Display - WiDi.Власне, ось який був питання:Вітаю.Передача від Ноутбука по каналу WiFi, режим Он-лайн Display, прийом ведеться на Девайс який чіпляється до ТВ на роз'єм HDMI.Як налаштувати WiFi Display, ноутбук SaДетальніше »

Як Підключити Комп'ютер до Телевізора Smart TV по WiFi і Передати Відео на Екран - Налаштування Домашнього Медіа Сервера на Windows

У цій статті хотілося б розповісти найпростіший і універсальний спосіб підключити комп'ютер до телевізора Smart TV по WiFi. Він підійде для того, щоб передавати відео або фото з ПК або ноутбука на телевізор. Розглянемо технологія DLNA кроссплатформенную технологію створення медіа сервера DLNA, вона відкриває широкі можливості по трансляції відео та інших медіа файлДетальніше »

Як Підключити Стаціонарний Комп'ютер до WiFi Мережі Роутера Без Провід?

У цій статті розповім, як підключитися до wifi зі стаціонарного комп'ютера під керуванням Windows без проводу через адаптер. І хоч бездротові технології вже поширені повсюдно, далеко не кожен знає, як вийти в інтернет за допомогою бездротового зв'язку на ПК. Хоча сьогодні це актуально як ніколи - адже підключитися до wifi через роутер або смартфон можна не тільки зі стаціонарного комп'ютера, але і ноутбука. А це означає, що можна буде попрацювати або подивДетальніше »

Як Обжать Виту Пару з 8 Жив - Мережевий Кабель Інтернет Категорії RJ-45 Для Роутера і Комп'ютера - Схеми і Кольори

Поговоримо про те, як обжати екранований кабель витої пари - шнур інтернет з коннектором RJ-45, що складається з 8 жив. З його допомогою якого з'єднуються між собою роутер, комп'ютер та інші пристрої. В даній статті хочу поділитися схемами з квітами і досвідом роботи з інструментом, щоб правильно обжати інтернет кабель будь-якої довжини своїми руками заДетальніше »

Чому Телефон на Android або iPhone НЕ Бачить чи НЕ Підключається до WiFi?

Кожен користувач смартфона колись стикався з такою проблемою, як нескінченне отримання IP адреси - телефон не вдається з'єднатися з WiFi і все тут! У цій статті я розповім, що робити, якщо Android або iPhone не бачить wifi, а замість цього постійно пише щось типу «помилка аутентифікації», «отримання IP» або «збережено». Але відразу обмовлюся, що мається на увазі, що по-перше, сам смартфон знаходиться в справному стані. А по-друге, WiFi мережу на роутері також налаштована вірно і на інших телефонах або комп'ютерах все працює.Основні причини, що Android аДетальніше »

Мережа Без Доступу до Інтернету - Як Виправити WiFi Обмежено на Windows 10, 7, 8 через Протокол TCP IPv4

Як виправити повідомлення «Мережа без доступу до інтернету» або «Підключення по WiFi обмежена», яке рано чи пізно з'являються у всіх користувачів комп'ютера або ноутбука на Windows 10, 8 або 7 при спробі підключитися до інтернету? При цьому даний текст також відображається в центрі управління мережами в статусі TCP IPv4. У цій статті продовжуємо вирішувати найпоширеніші помилки, які виникають при налаштДетальніше »

Створення Локальної Мережі - Налаштування Через WiFi Роутер, Підключення по Кабелю і загальний доступ до папок Windows 10 і 7

Всім привіт! Сьогодні детально розберемо, як створити локальну мережу через wifi роутер. Будемо налаштовувати підключення до локальної мережі комп'ютерів і ноутбуків з операційними системами Windows 7 або 10 по кабелю або WiFi. Локальна мережа зручна тим, що з її допомогою можна відкрити загальний доступ і розшарити папки, після чого обмінюватися файлами між комп'ютерами і ноутбуками, передавати еДетальніше »

Виявлено Конфлікт IP Адрес Windows У Мережі З Інший Системою При Підключення WiFi - Як Виправити на WAN-LAN?

Напевно ви, шановні користувачі, зустрічалися з такою ситуацією, коли комп'ютер на Windows лаявся на ваше підключення до локальної мережі, видаючи повідомлення про таку помилку, як «Виявлено конфлікт IP адрес Windows в мережі» або «wan і lan підмереж». Що з цим робити і як виправити при підключенні до WiFi? Проблема може виникнути тільки в тому випадку, якщо на кількох комп'ютерах, або на самому роутері неправильно налаштовані параметрДетальніше »

Чому Підключення IPv6 Без Доступу до Мережі Інтернет - Як Виправити Помилку на Windows?

Іноді у користувачів комп'ютера при відвідуванні сайтів в інтернеті в панелі стану Windows виникає повідомлення «IPv6-підключення без доступу до мережі» або «IPv6-підключення без доступу до Інтернет». Дана помилка супроводжується неможливістю відкрити жодну сторінку на веб-ресурсах. Спробуємо розібратися разом, з чим пов'язана проблема з підключенням IPvДетальніше »

Як Підключити Інтернет Розетку RJ-45 - терморегулятори Legrand

Вітаю!Сьогодні вирішив написати продовження статті про те, як обжати виту пару, і розглянути таку справу, як підключення інтернет розетки RJ-45. Хоч в інтернеті і можна знайти деякі інструкції, конкретно інформації по терморегулятори RJ-45 в розетці мало, в основному картинки, а детальних інструкцій взагалі немає. Заповнюємо цей пробіл.Для чого встановлювати інтернет розетки?Зазвичай при підключенні інтернету в квартиру до вашого комп'ютера майстер кидає довгий кабель, що йде від щитка провайдера на сходовій клітці. Прокладкою його по квартирі доводиться вже зайДетальніше »

Підключення Ноутбука до Інтернету по WiFi Через Роутер без Проводів

Питання, як підключити ноутбук інтернету через wifi роутер без проводів, цікавить кожного, хто вже купив або тільки збирається собі придбати переносний комп'ютер. Насправді, процес цей дуже простий і з ним зможе впоратися навіть дитина. Адже сьогодні в кожному ноутбуці вже є вбудований бездротовий модуль. А це означає, що підключати кабель або налаштовувати окремий бездротової адаптер не потрібно - все драйвера вже є в самійДетальніше »

Чому Чи не Працює WiFi В Метро?

Продовжуємо тему освоєння безкоштовного інтернету в московській підземці. Зрозуміло, завжди, коли ми щось налаштовуємо, трапляються непередбачені помилки. Тому сьогодні торкнемося проблеми, при яких не працює wifi в метро.Помилка в мережі MT FreeПерша, і найчастіша проблема - помилка в роботі мережі MT Free, коли wifi в метро не працює з незалежних від нас обставин. Зазвичай це відбувається в годину-пікДетальніше »

Як Передати Файли з Комп'ютера Windows на Телефон з Android по Wi-Fi?

Продовжуємо експериментувати з бездротовими підключеннями. Сьогодні розповім ще про один фокусі, а саме як швидко і без напрягу передати файл з комп'ютера з системою Windows на телефон Android з WiFi і навпаки. Ну наприклад, захотілося скинути швиденько фото, відео або улюблену музику. Зазвичай для цього треба розбирати телефон, діставати звідти флешку, шукати переДетальніше »

Що Таке Динамічний IP адреса - Чим відрізняється від Статичної, Як Дізнатися Білий або Сірий?

В одній з минулих статей я наочно показав і розповів про таке поняття, як IP адресу. Сьогодні копнемо цю тему глибше. Думаю, мало хто має уявлення, що таке динамічний IP адреса, чим він відрізняється від статичного IP, як дізнатися, що з них краще і як поміняти динамічний на статичний на wifi роутера? А також розберемося, який вплив на роботу з інтернетом надає сірий або білий IP адреса.Що таке динамічний IP адреса?Динамічний IP адреса - це адреса, яка змінюється кожен раз при підключенню до роутера або при виході в інтернет.ВнуДетальніше »

Як Провести WiFi в Автомобіль - 3G / 4G Роутер для Машини

Деякі автолюбителі встигли підрахувати, який період часу доводиться стояти в пробках без діла. Може бути, вам знайома ситуація, коли починають нудьгувати пасажири, якщо поїздка виявилася тривалою. Всього цього вдасться уникнути за допомогою Інтернету. Розглянемо, як провести інтернет в машину за допомогою WiFi роутера.Які переваги надає WiFi в машині?При актиДетальніше »

Регистрация в Попутчике PassLine — Как Подключиться к Wi-Fi В Поезде РЖД?

Сегодня поговорим об одном очень полезном для путешественников по стране сайте — pasline.ru. Междугородними поездами РЖД в нашей стране ежедневно пользуются миллионы человек. И даже если время в пути занимает всего одну ночь, приятно скоротать ее не только за разговором с попутчиком, но и за просмотром видео роликДетальніше »

Вхід 192.168.43.1 - Як Зайти за Адресою через Порти 2999, 8080, 7007, 8888?

Сьогодні вирішив відповісти на досить-таки найчастіше питання, як зайти за адресою //192.168.43.1. Відразу скажу, що по ньому не розташований вхід в який-небудь роутер. Це IP за замовчуванням є стандартним для операційної системи Android, коли Ви перебуваєте в режимі точки доступу і роздає інтернет по WiFi.Ось як це виглядає, якщо наприклад ноутбук підключити до подібної точки доступу, запущеної на смартфоні Xiaomi. Як IP адреси роутера в параметрах підключення відображається значення 192.168.43.1.Якщо ж вводити його в браузері на Детальніше »

Протокол З'єднання Типу PPPoE - Налаштування Підключення Роутера до Інтернету, Помилки Windows 10

Під час налаштування WiFi роутера кожному з вас траплялося такий тип підключення до інтернету, як PPPoE. Побачити його ви можете на будь-якому маршрутизаторі не залежно від бренду - TP-Link, Cisco, Mikrotik, Asus, D-Link, Zyxel Keenetic і так далі. Протокол з'єднання PPPoE використовує в своїй практиці такі провайдери, як Ростелеком, Дом.ру, ТТК, Білайн, МТС і деякі інші. Що таке PPPoE з'єднаннДетальніше »

Як Підключитися до WiFi В Метро і транспорті Москви - Реєстрація В Мережі MT Free, Авторизація на Vmet.Ro і Вхід до кабінету GoWiFi.Ru

WiFi в метро Москви в вагонах поїздів недавно став реальністю - на всіх гілках з'явився безкоштовний інтернет «MT_Free». Але і цим міська влада не обмежилися і розширили зону мережі на весь громадський транспорт - автобуси, тролейбуси трамваї і електрички. Що ж, давайте розбиратися, як пройти реєстрацію в особистому кабінеті і як підключитися до WiFi в московському метро. Упевнений, після прочитання цієї покрокової інструкції у вас більше не залишиться Детальніше »

WiFi В Метро Без Реклами - Як Відключити Рекламу в MT Free не тільки Абонентам Теле2?

Сьогодні я розповім про те, як відключити рекламу в метро WiFi. Якщо ви не в курсі, то для абонентів Теле2 існує цілком легальна можливість підключитися до wifi мережі MT Free без реклами. Але описані в цій статті способи автоматичної авторизації підійдуть для всіх користувачів.Увага - лайфхак! Щоб швидко пропустити всю реклДетальніше »

Як Роздати Інтернет по WiFi з Комп'ютера На Windows 10 і 7 Без Роутера?

З повсюдним поширенням роутерів необхідність роздати інтернет по wifi з комп'ютера з операційною системою Windows 7, 8 або 10 за великим рахунком відпала. Однак, іноді така функція все-таки може знадобитися. Наприклад, коли ви перебуваєте за містом, виходьте в інтернет через модем стільникового оператора, і потрібно терміново підключити якийсь додатковий гаджет.Детальніше »

Чи справді WiFi НЕБЕЗПЕЧНА в Квартирі і впливає на Здоров'я Людини або Безпечний?

«Роутер WiFi шкідливий в квартирі!» - чую я з одного боку. «Через wifi передаються віруси» - чую з іншого. Наскільки шкідливо впливають хвилі випромінювання 2.4 або 5 ГГц при використанні потужного wifi роутера в квартирі на здоров'я людини і дитини або він все-таки безпечніше, ніж той же 4G? Давайте розберемося прямо зараз!Чи шкідливо потужне випромінювання wifi роутера для людини чи ні?Щоб це з'ясувати, розберемося, що взагалі таке wifi хвилі 2.4 або 5 ГГц. Відкриваємо википедию, де читаємо, що назва похоДетальніше »

Підключення Дзеркального фотоапарата Через WiFi

В останні роки WiFi завойовує все більше симпатій користувачів, тому не дивно, що все більше і більше різних цифрових гаджетів обзаводяться підтримкою даного стандарту бездротового зв'язку. Не оминуло це віяння і наш старий добрий прилад - дзеркальний фотоапарат з WiFi давно вже став реальністю. Сьогодні і ми звернемо на нього свій погляд і поДетальніше »

Як Організувати Підключення Оптоволокна до Wi-Fi роутер?

Передача даних по оптоволокну на сьогодні є найбільш ефективним і, без перебільшення, найбільш «бажаним» видом зв'язку в усіх сферах життєдіяльності. У переважної більшості інтернет-провайдерів є послуга прокладки оптоволоконної лінії і підключення користувацького обладнання. Тому провести в будинок «оптоволоконний інтернет» - зовсім проста задача: телефонуйте вашому місцевому оператору зв'язку або підряднику, який займається прокладкою оптоволокна до будівлі. Давайте заглянемо за ширму цих робіт і дізнаємосяДетальніше »

Інтернет На Комп'ютері Працює За Кабелю, а Через Wi-Fi Роутер немає

Уже не перший раз мені попадається питання про таку помилку, коли інтернет працює на комп'ютері з мережевого кабелю, а по WiFi немає. Тобто сигнал видно, комп'ютер або ноутбук підключаються до вайфай, але інтернет не працює. У чому може бути причина?Відразу отметём всі можливі випадки, коли ваш маршрутизатор зламався. Це рідко, але буває, і допомогти тут зможе тільки ремонт або придбання нового присДетальніше »

Як Обійти Обмеження і Роздати Безлімітний Інтернет МТС з Телефону на Комп'ютер Безкоштовно - Таріфіще і Безлімітіще

«Таріфіще» і «Безлімітіще» - два дуже вигідних тарифу від компанії МТС, в які включено безкоштовний безлімітний інтернет трафік. Здавалося б, плати і користуйся! Але не тут то було! Вся хитрість оператора в тому, що інтернет на даних тарифах МТС встановлено обмеження, при якому неможливо роздати по WiFi з телефону на інший смарДетальніше »

Як Подовжити USB Кабель по WiFi?

Привіт всім читачам!Сьогодні буду описувати спосіб, який буде дуже корисний тим, хто хоче підключити по USB кабелю пристрій, яке розташоване далеко від основного комп'ютера і яке не має WiFi модуля. Ну наприклад, якщо є бажання використовувати в якості камери спостереження звичайну вебкам, яка, як відомо, підключається до комп'ютера через USB. Або, що Детальніше »

Що Таке IP адреса Комп'ютера В Локальної Мережі - Налаштування IP на Windows 10 Вручну

У цій статті мова піде про такий міцно увійшло в наше життя поняття, як IP адреса комп'ютера в локальній мережі. Звичайне питання системного адміністратора - який у вас ай пі? Сьогодні я детально розповім, що таке IP адреса комп'ютера, де його взяти, як визначити мережевий IPv4 і дізнатися на Windows 10 - свій влДетальніше »

Як Підключити Два Комп'ютера в Однією Локальної Мережі та З'єднати Між Собою по WiFi або Кабелю?

Сьогоднішня тема - як підключити один до одного два комп'ютери в одній локальній мережі. Дана інструкція підійде для тих, хто хоче створити і налаштувати офісну або домашню локалку типу «комп'ютер-комп'ютер», пов'язаних між собою або бездротовим способом, або за допомогою мережевих LAN кабелів без вай фай роутера. Різниця буде полягати лише в тому, як ви з'єднаєте ці 2 або кілька ПК - по wifi або проводами.Налаштування домашньої локальної мережі між 2 комп'ютерамиНалаштування локальної мережі комп'ютер-комп'ютер в даній статті буде розбиратися на двох прикладах. МиДетальніше »

Рівні Моделі OSI і Мережеві Протоколи

Мережева модель OSI - це еталонна модель взаємодії відкритих систем, англійською звучить як Open Systems Interconnection Basic Reference Model. Її призначення в узагальненому поданні засобів мережевої взаємодії.Тобто модель OSI - то узагальнені стандарти для розробників програм, завдяки яким будь-який комп'ютер однаково може розшифрувати даніДетальніше »

Як Підключити Комп'ютер, ТВ або Смартфон до файловий сервер DLNA За Локальної Мережі?

Дана інструкція по підключенню комп'ютера і телевізора до DLNA сервера по локальній мережі, запущеного на роутері, відповість на багато питань, пов'язаних з використанням цієї технології. Я написав докладний посібник з настроювання медіахраніліще - як на комп'ютері, так і на різних моделях роутерів. А про те, як тепер до нього підключитисДетальніше »

Принт Сервер WiFi — Настройка Сервера Печати Windows 7 и 10

Принт сервер WiFi, или как его еще называют «сервер печати» — это специальное устройство, оснащенное Ethernet или беспроводным модулем и позволяющее легко и непринужденно встроить в локальную сеть любое оборудование с интерфейсом USB, которое превратится в сетевой ресурс для общего использования.Что такое принт сервер — USB + WiFi?Сегодня будем рассматривать именно принт сервер с WiFi как самое сложное из устройств данного типа. Попросту говоря, cервер печати позволяет подключить по USB любой девайс, не обладающий собственным модуДетальніше »

Як Забезпечити Безпека Локальної Мережі та Налаштувати Захист Роутера від злому через Інтернет - Правила, Заходи і Ключі

Захист wifi роутера від злому - одне з головних питань, яке постає перед нами, після установки домашньої бездротової мережі з виходом інтернет. Забезпечення безпеки wifi мережі є не тільки гарантом від небажаних підключень сусідів до вашого інтернету, але і запорукою захищеності персональних даних вашого комп'ютера, ноутбука та інших пристроїв. Адже через діри в протоколах безпеки до вас можуть проникнути не тільки віруси, але і шахраї, які будуть використовувати ваш ПК для злому сайтів в інтернеті. Базових параметрів ключа безпеки wifi (security key) і режимів пароля, яким як правило обмежуєтьсДетальніше »

Що Таке Bluetooth в Телефоні, комп'ютери, ноутбуки і Як Їм Користуватися?

Вітаю читачів! Сьогодні я хочу зробити невеликий огляд на колись дуже популярну бездротову технологію, яка хоч і поступилася першістю більш сучасному WiFi, але все ж у багатьох випадках є більш зручною і до сих пір застосовується. Йдеться про Bluetooth - що це таке і для чого потрібен блютуз в смартфоні або ноутбуці? З'явилася технологія в 1998 році завдяки зусиллям кількох компаній, серед яких IBM, Ericsson, InteДетальніше »

DHCP НЕ Включений на мережевий адаптер Ethernet або Бездротовий Мережі WiFi - Як Налаштувати Клієнт Windows 10, 8, 7?

У багатьох користувачів Windows 10,8 або 7 при підключенні до роутера по wifi або кабелю видається помилка, яка відображається як «DHCP не включений на мережевому адаптері Ethernet» або «бездротової адаптер». При цьому підключення по локальній мережі є, а інтернет на комп'ютері або ноутбуці не працює і сайти не завантажуються. Що робити?Чому DHCP не включДетальніше »

Комп'ютер Чи не Бачить Ноутбук і Його Жорсткий Диск По Мережі WiFi на Windows 10 або 7?

Сьогодні будемо розбиратися в темі, чому комп'ютер на Windows не бачить ноутбук і його жорсткий диск по WiFi мережі. У геометричній прогресії зростає кількість питань, пов'язаних з тим, що після всіх проведених налаштувань на роутері на якихось пристроях виникають проблеми при підключенні Windows до бездротового сигналу. Комп'ютери, ноутбуки та смартфони бачать WiFi, підключаються, але не можуть зайти в загальну папку на жорсткому диску якогось іншого комп'ютера всередині локальної мережі.Організація локальної мережі - справа досить тонка і вимагає уваги при налаштуваДетальніше »

Що Таке Локальна Комп'ютерна Мережа (ЛОМ, LAN) і Чим Відрізняється від Глобальної Інтернет - Топологія і Комп'ютери

У цій статті хотів би внести ясність в поняття, що таке локальна мережа (LAN) і чим вона відрізняється від глобальної мережі Інтернет. Поговоримо про розуміння топології, для чого створюються, що дозволяють і що необхідно для об'єднання комп'ютерів в локальну мережу.Що таке локальна мережа (LAN, ЛВС) простими словами?Локальна мережа являє собою пов'язані в єдиний простір кілька підключених один до одного пристроїв, у кожного з яких є доступ один до одного. Також позначається як Детальніше »

Інтернет і Телефон По Одному Кабелю - Перевірена Схема

Вітаю читачів блогу!Сьогодні хочу поділитися з вами ще однією практичною ідеєю. Зараз при будівництві будинків фірми використовують нову фішку - проводити виту пару до кожного настінному гнізда. Кожне таке гніздо потім може бути використано або для мережі, або для телефону. Однак в тому випадку, якщо вам необхідно мати в кожній кімнаті як телефон, так і каДетальніше »

Що Таке WiFi 6 Покоління - 802.11AX на роутер, адаптери або Модулі на смартфон?

Сьогодні хочу поговорити про новий стандарт WiFi 6 покоління 802.11ax. Що це таке, яка дальність, швидкість і сумісність? Сьогодні WiFi 6 тільки входить в наше життя, проте вже почав впроваджуватися на топових роутерах і mesh системах таких фірм як Asus, TP-Link, Zyxel, Keenetic, Netgear, Tenda і т.д. І хоч Windows 10 вже готова до переходу на новий рівень, для роботи з ним на комп'ютері потрібно вбудований в чіпсет Intel 200AX або зовнішній адаптер з підтримкою WiFi 6 в діапазоніДетальніше »

Що Таке Вита Пара і Мережевий Кабель Зв'язки UTP і FTP - Схеми і Категорії з 4 або 8 Жив

У цій статті хочу пролити світло на те, які бувають мережеві кабелі, які в народі називають «кручена пара». Кручені пари стандарту категорії UTP або FTP складаються з 4 або 8 жив і використовуються для підключення інтернету в наших будинках. Кабелі зв'язку з 4 жил були призначені для вже застарілого типу підключення інтернету через ADSL модем, яке зустрічається і в наш час. А ось з мережевого кабелю з 8 жив в більшості випадків Детальніше »

Як Підключитися до Прихованої WiFi Мережі з невидимим SSID з Комп'ютера Windows або Смартфона Android і iOS?

Сьогодні будемо розбиратися, як підключитися до wifi мережі, у якій приховано ім'я, назва або «по-науковому» SSID. В одній з минулих статей я описував, як створити невидиму мережу WiFi через роутер, а також як поміняти ім'я SSID. Нагадаю, що існують такі бездротові мережі, яких не видно з комп'ютера або телефону, так як їх SSID НЕ ретранслюється. Але при цьому до них можна підключитися, якщо знДетальніше »

9 Правил Користування Безкоштовним Wi-Fi

Не варто дивуватися, якщо вам подзвонять з банку і несподівано попросять підтвердити транзакцію по карті, яку ви ніколи не робили. Швидше за все, ви станете перевіряти, де лежить ваша карта, потім ви почнете згадувати, де ви знімали гроші і, може бути, підозрювати нечесних касирів. Але все може бути значно простіше: вашу карту скомпрометували, коли ви робили онлайн-покупку, сидячи в якомусь затишному кафе, коли телефон був підключений до безкоштовного WiFi.Wi-Fi безкоштовно - правила захисту від зломуЗаразДетальніше »

В Чим Відмінність FTP, Samba або DLNA на WiFi роутер - Який Файловий Сервер Краще?

Нещодавно один з передплатників поставив питання, що стосується файлового накопичувача, підключеного до USB порту wifi роутера. У чому відмінності FTP сервера від Samba і DLNA і який з них краще? Постараюся без складних термінів показати різницю між цими файловими сховищами.Що таке FTP, Samba, DLNA?FTP (від англ. File Transfer Protocol Детальніше »

Бездротовий WIFi Картрідер - ZSun Cardreader

Перш ніж впритул поговорити про бездротової wifi картрідер, давайте згадаємо, що одним з головних аргументів власників телефонів під управлінням Android в суперечці їх з шанувальниками продукції компанії Apple є складність обміну файлами між смартфоном і комп'ютером. На Андроїд все просто - підключаєте його кабелем до ПК, або витягуєте з нього флеш-карту і вставляєте в картрідер - і він / вона визначається в Windows як зовнішній накопичувач, з якого легко через стандартний пДетальніше »