WiFi В Метро Без Реклами - Як Відключити Рекламу в MT Free не тільки Абонентам Теле2?

Сьогодні я розповім про те, як відключити рекламу в метро WiFi. Якщо ви не в курсі, то для абонентів Теле2 існує цілком легальна можливість підключитися до wifi мережі MT Free без реклами. Але описані в цій статті способи автоматичної авторизації підійдуть для всіх користувачів.

Увага - лайфхак! Щоб швидко пропустити всю рекламу, можна просто натиснути на перше оголошення та тут же закрити сайт рекламодавця. Після цього інтернет буде працювати так само, як ніби ви подивилися все настирливі відсів і банери.

Як швидко відключити рекламу при вході в WiFi в метро?

Але раніше я не знав, що відключити рекламу на WiFi в метро дуже просто і так само мучився разом з мільйонами пасажирів, поки не знайшов одну програму для Android, яка відразу зробила життя простіше. Додаток так і називається - «Wi-Fi в метро», воно безкоштовно лежить у вільному доступі в Google Play Market і дозволяє позбутися від реклами при вході в інтернет по wifi в метро.

Після завантаження - а місця на диску воно займає зовсім не багато - значок буде виглядати ось так:

При першому запуску на екрані з'явиться повідомлення, яке попереджає про те, що для нормального функціонування додатку потрібно дозвіл на роботу у фоновому режимі, що в свою чергу спричинить швидший розряд акумулятора - тут вже вибирати не доводиться, заради використання wifi в метро без реклами доведеться пожертвувати автономністю роботи.

Після надання необхідних дозволів відкриється вікно налаштувань програми, але за великим рахунком, змінювати тут нічого особливо не потрібно - додаток саме буде відслідковувати, коли ви підключіться до безкоштовного вайфай в метро і заблокує рекламу при авторизації.

Втім, можна полазити по конфігурацій і поекспериментувати - тут можна включити автоматичне перепідключення в разі помилок, активувати підключення вручну, встановити розпізнавання капчі, управляти перевіркою оновлень і так далі.

У той момент, коли ви підключіться до метрополітенівській мережі, тепер буде спрацьовувати дана програма, і від мене вимагається залогуватись взагалі не буде відображатися. Хоча на практиці, процес обходу реклами все-таки займає деякий час, але воно точно менше, ніж якби ви, як годиться, її переглядали.

При роботі в панелі сповіщень з'явиться відповідне повідомлення

А на всьому протязі роботи буде відображатися іконка в треї

WiFi в метро без реклами абонентам Теле2

Для абонентів мобільного оператора Теле2 існує ще одна можливість скористатися інтернетом в метро без реклами. Це офіційна послуга, яку можна отримати, якщо підключити тариф «Скрізь онлайн». Для того, щоб її активувати, потрібно зайти на сайт Tele2 і натиснути на кнопку «Отримати» промо-код

wifi в метро без реклами Теле2

Далі авторизуватися в особистому кабінеті за номером телефону і отримати SMS з посиланням.

лічниі?  кабінет Теле2

Після чого можна підключитися до мережі wifi «MT_Free» в метро, ​​подивитися в останній раз на рекламу і перейти по посиланню з СМС. Після чого реклама з вашого телефону назавжди пропаде.